Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sonda #62: Jakie są Twoje ulubione polskie przygodówki?

53 postów w tym temacie

Zdecydowanie Książę i Tchórz. Świetna gra! Tak sobie myślę, że przydałoby mi się ją troszkę odświeżyć :)

Drugi głos poszedł na Art of Murder, bo CI odwala kawał dobrej roboty i niedługo może dogonią światową czołówkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jack Orlando, za jeden z najlepszych OST''ów w historii gier komputerowych. Poza tym była to świetna przygodówka, z sensownymi zagadkami i ciekawą historią.
Książę i Tchórz - Zabawna w nie żenujący sposób.
Skaut - Bo ciężko nie wymienić gry do której wstęp pisał Niziurski, jeden z ulubionych pisarzy mojego dzieciństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja nie grywam w przygodówki. W sumie to z żadną z powyższych się dobrze nie zaprzyjaźniłem dlatego moja odpowiedź to nie gram ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie znam/nie gram........... kurcze nie spodziewałem się kompletnie. wiem że wiekszość z tych gier ma swoje lata, jak np moi faworyci: jack orlando i teenagent(ten pamięta moj pierwszy komputer.) Ale z drugiej strony taki stary sam nie jestem, mam 22 dopiero.... to jaka tu jest średnia?? bo nie chce mi się wierzyć, że te gry przeszly wam mimo uszu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie Jack Orlando: A Cinematic Adventure, jedyna gra polska jaka mnie wciągnęła i ma naprawdę zajebistą fabułę, najlepszy moment to na początku, jak dowalił temu mieśniakowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie Skaut Kwatermaster jedna z moich pierwszych gier na PC w jakie grałem no i jeszcze wersje oryginalna dyskietkową i płytową mam :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2009 o 23:42, Myszasty napisał:

Jack Orlando
Książe i Tchórz
Wacki

...czyli ścisła czołówka, jak widzę. Z tym, że JO za klimat, to decydowanie nr 1 dla
mnie.


no dosłownie, JO wymiata wszystkie polskie przygodówki, żadna nie ma tak wciągającej fabuły jak JO i jeszcze muzyczka doskonała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I ponownie- po cholerę opcja "Nie znam/nie gram"? Przecież to się mija z celem. Jak ktoś nie zna/nie gra, to nie głosuje, proste.
Ja grałem chyba tylko w Wacki i Kajko i Kokosza. A Różowa Pantera nie jest polska? Bo to też świetna przygodówka.
Ogólnie z tego gatunku to najbardziej chyba sobie upodobałem polskie produkcje.
EDIT: No, prócz Neverhooda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować