Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sonda #62: Jakie są Twoje ulubione polskie przygodówki?

53 postów w tym temacie

Moje głosy:
Książę i Tchórz - uwielbiam rysunkową grafikę do tego dochodzi jeszcze całkiem sympatyczni bohaterowie i humor
Teenagent - humor, humor i jeszcze raz humor. Cała seria o małpiej wyspie wysiada przy tej grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wow to Jack Orlando jest polskiej produkcji? Nie wiedziałem a gra jest dobra.
Książę i Tchórz - świetna acz ostatni fragment zręcznościowy obniża ocenę, od niego dostaję skurczy łokcia!
I Hopkins FBI - muzyka The Troggs ("I can''t control myself"), kreska, klimat i normalne zagadki (czyt. takie które nie wymagają walenia głową w mur i nie powodują reakcji pokroju "WTF?!" po przeczytaniu solucji gdy już się poddamy). I bonus na koniec :D
Wacki - ok acz ten "game over" i zagadki... ale humor dobry.
Act of Murder fajne acz pewne ograniczenie w ruchach (nie można wcześniej zebrać rzeczy itp.) wkurzają.

Ale i tak kochamy przygodówki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jack Orlando - była to 2 orginalna gra jaką nabyłem (pierwszy orginał jaki kupiłem to Settlers 2 :D). Gra klimatem wciągneła mnie od początku do końca... Nawet ostatnio musiałem ją wygrzebać żeby przejść ją jeszcze raz :) a muzyka? po prostu bajka :)

Wacki: Kosmiczna Rozgrywka - kiedyś dawali ją do pewnego czasopisma i stąd ten tytuł wylądował na mojej półce. Fabuła i teksty po prostu zwalają z nóg: "Ej człowieku zastanów sie chwile..." :)

Kajko i Kokosz - była to pierwsza gra przygdowa z jaką miałem doczynienia. Wielokrotnie wracałem do tego tytułu ale niestety nigdy nie udało mi się tej gry skończyć (jeśli dobrze pamiętam miałem jakąś uszkodzoną wersję i grę mi wywalało w pewnym momęcie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jack Orlando - wujek mi polecił, z ciekawości zagrałem, młody byłem, miałem chyba z 10 lat, a grę pamiętam do dzisiaj za zagadki i klimat, świetna, jak dla mnie to powinna zając 1 miejsce.

Kajko i Kokosz też byli świetni ale nie wielu ją chyba kojarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować