Zaloguj się, aby obserwować  
Firefly94

Saboteur - interesująca gra w realiach II Wojny Światowej - Temat Ogólny

245 postów w tym temacie

Dnia 20.04.2010 o 22:17, John_McClane napisał:

Może, jeszcze nie zainstalowałem. Ale na stronie EA nie ma patcha, to mi się nie podoba.


Ostatnio wogóle nie aktualizują działu download jeżeli chodzi o patche. W sumie to lepiej. Bo patch powinien ściągać się automatycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy Saboteur staniał już do tych 40 zł czy to tylko takie promocje , bo w Saturnie , Media Markt , Empiku i sklepie Gram.pl (internetowym ) tak kosztuje. Proszę o odpowiedz czy to już staniało czy nie.
Z góry dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Różnie to z tym bywa, bo można Saboteura dorwać już za 49zł, ale z tego co zaobserwowałem to przeważnie jeszcze kosztuje 120-140zł. A to chyba z tej przyczyny iż gra oficjalnie jeszcze nie spadła do serii Classic. Jeśli chcesz ją kupić to najlepiej chyba zrobić to teraz za pośrednictwem strony internetowej empiku, tam kosztuje bodajże 48zł a dostawa do salonu jest bezpłatna. No chyba że znajdziesz ją gdzieś za podobną cenę w jakimś sklepie na półce, wtedy lepiej wziąć od ręki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W moim odczuciu Saboteur jest wart nawet więcej niż te 50zł ;) Gra co prawda ma trochę wad (nie najlepszy model jazdy, bohater to niemalże terminator), ale liczne zalety biorą tutaj górę (klimat, muzyka, dość długa rozgrywka czy ciekawe misje). Z tym że jeśli masz Radeona - a widzę że masz - to zakup tej gry jest mocno ryzykowny. Tak w skrócie: jeśli będziesz miał pecha to sobie w ogóle nie pograsz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>...............

I w tym rzecz. Pare dni po premierze pozyczyłem od znajomego i wtedy w ogole grac sie nie dalo. Od tego czasu wymienilem proca na mocniejszego i liczyłem, że jakieś łaty powychodziły. W ruletke grać nie lubię więc chyba sie wstrzymam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patch jeden wyszedł, ale to w wersji beta i z tego co wiem nie wszystkim on coś daje. Na więcej chyba już nie ma co teraz liczyć a to dlatego bo studio Pandemic, które to zrobiło tą grę zostało rozwiązane właściwie jeszcze przed premierą tej gry. Tym niemniej nieco dziwna to sytuacja, zwłaszcza, że dema do przetestowania też niestety nie ma i właściwie trzeba tutaj kupować kota w worku co jest bardzo dziwne w obliczu tych wszystkich problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ile do końca gry jeśli przeszedlem 55 % . Odp w godz lub misjach ( około ) głównych. Proszę o odpowiedź w jak najszybciej . Z góry dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przeszedłem misje z wysadzeniem mostu kolejowego. Ile głównych misji zostało jeszcze do końca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z wersją PS3. Właśnie przeszedłem jedną z ostatnich misji, wygrałem wyścig i.... To tyle, wieża Eiffela wyzwolona, żadnych misji już nie ma. A kiedy zabiję Diekera (czy jak mu tam)?! Oglądałem filmiki końcowe na YT i wyglądało to zupełnie inaczej :O

PS: Mam zaliczone 96% kampanii (robiłem wszystkie misje poboczne) :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jednym działa a drugim już nie, to trochę taka loteria. Jak będziesz miał szczęście to Ci pójdzie, ale jak pecha to wyrzucisz pieniądze w błoto. Na domiar złego dema do przetestowania nie ma i trzeba zaryzykować jeśli koniecznie chcesz sobie zagrać. Co prawda ukazał się jakiś nieoficjalny patch dla posiadaczy kart ATI, ale z tego co zauważyłem nie wszystkim on tak naprawdę pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2010 o 11:49, oczko14 napisał:

czy ta gra działa na radeonie 4850? bo coś słyszałem jakieś problemy...


Nie działała, ale (nie)długo po premierze pojawił się fix. I już działa.

Kolega wyżej był szybszy. :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć, co (nie)dobrego możecie mi powiedzieć o tej grze w wersji na PS3? Są bugi? Dodatki w wersji na PS3? Ile zajmjuje ukończenie gry i czy są misje poboczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja się może wypowiem, ale na temat wersji PC. Nie sądzę jednak aby tu były jakieś większe różnice na niekorzyść konsoli.

Dnia 11.07.2010 o 23:01, Harrolfo napisał:

Są bugi?


Bugi były głównie w wersji na PC, bo gra miała problemy z obsługą kart ATI a i na tych od Nvidii zdarzały się różne komplikacje. Tak poza tym to żadnych znaczących nie stwierdziłem

Dnia 11.07.2010 o 23:01, Harrolfo napisał:

Dodatki w wersji na PS3?


Dodatkowych misji chyba nie ma. Z tego co wiem to będziesz mógł jedynie ściągnąć coś co zdejmie cenzurę (czyt. nagość) w grze. Nie wiem jednak czy na konsolach to przypadkiem nie jest płatne, ale wersji PC nie.

Ile zajmjuje ukończenie gry i czy są misje poboczne?

Misje poboczne w grze oczywiście są. Poza tym jest jeszcze coś takiego jak gra swobodna i jeśli tu byś chciał ukończyć grę na 100% to wątpię żebyś uwinął się w 35godzin gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech,właśnie kupiłem tę grę i am poważny problem związany z grafiką - mianowicie grafika znika,są puste,przeźroczyste obszary,znika trasa podczas jazdy samochodem i ogólnie znikają obiekty ... poza tym gdy pojawiają się większe " dziury " w grafice to gra się wiesza ...
Pobrałem jakiś patch ale czarno to widzę ... słyszałem o problemach z kartami ATI ale ponoć został on już naprawiony - jak widać,chyba jednak nie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak myślałem,patch niewiele pomógł - najgorsze jest znikające otoczenie ( w tym ulica ) podczas jazdy samochodem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować