Zaloguj się, aby obserwować  
Firefly94

Saboteur - interesująca gra w realiach II Wojny Światowej - Temat Ogólny

245 postów w tym temacie

Witam. Mam pytanie. Kiedy odblokuje czarny rynek?
Powiem tylko, ze jestem w momencie kiedy mogę wykonywać po raz pierwszy misje w wybranej przez siebie kolejności.

BTW. Pisze z telefonu wiec nie mogę włączyć opcji spoliera... Robię go tak recznie.:/

!!!!SPOILER!!!
Jestem po misji w której musiałem przynieść komuś z ruchu oporu butelkę wina. Była to pierwsza misja po oswobodzeniu drugiej strefy.
!!!!! KONIEC SPOILERA!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2009 o 16:53, diabolo20 napisał:

No i dalej niema tego cholernego pacza


Wniosek z tego jest taki że lepiej kupować kartę graficzną Nvidii. Nie ma się co oszukiwać iż większość gier jest robiona właśnie pod GeForce''a, bo Nvidia dysponuje większym budżetem. A to że w jakiś tam grach na Radeonach jest te kilka klatek na sekundę więcej nie ma aż tak wielkiego znaczenia, bo lepiej jest tak niż tak jak to mam miejsce w przypadku gry Saboteur.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2009 o 18:58, Kaucz napisał:

Pytanko. Jak jest z fabułą i misjami. Są zróżnicowane?

Według mnie tak. Poboczne zazwyczaj polegają na zniszczeniu konkretnego miejsca, pasek określa stopień zniszczeń, który trzeba zapełnić, czasami monotonne, ale można je ciekawie rozegrać. Fabularne misje są całkiem ciekawe, niektóre nawet bardzo fajne, przeważnie też trzeba kogoś zniszczyć lub zabić, od nas zależy czy zrobimy to cichaczem czy na "rambo", jakieś ważne osoby zdejmowane ze snajperki itd - takie życie sabotażysty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2009 o 20:16, Kaucz napisał:

A teraz jeszcze jedno pytanie, ale odpowiedz szczerze. Jak z podstawami rozgrywki: wspinanie,
inteligencja przeciwników itp?

Wspinanie to nic innego jak wciskanie jednego guzika i manewrowanie na boki, praktycznie tak samo jak w AC. Wspiąć się można na wszystko o ile bohater ma się czego złapać.

Inteligencja przeciwników ogranicza się w takim tytule jedynie do walki z Tobą i resztą ulicznych bojowników o wolność. Zazwyczaj trafiają celnie, nie sypią granatami, ale mają ciężką artylerię w postaci km''ów, karabinów, snajperów na wieżyczkach (ci są dosłownie wszędzie), motocykli z km''ami, wozów opancerzonych.

Czasami można wpaść w naprawdę niezłą rzeźnię, co nie znaczy, że nie da się tego powstrzymać. Jedni chowają się za przeszkodami, nie stoją jak kołki na środku ulicy, strzelając odchodzą w bok, co trochę dezorientuje, dodatkowo system celowania tutaj nie jest taki prosty jak w przypadku zwykłych FPSów.

Zdarzają się przypadki kiedy stoją i czekają na kulkę :P, zróżnicowani myślowo wrogowie. Są podejrzliwi, nie pochodzisz ze spluwą w ręce po mieście, bo zaraz będzie gwizdek i zacznie się jazda, są jednostki, które posiadają obręcz podejrzliwości, nie musisz nawet do nich podchodzić, wyśledzą Cię z bliskiej odległości i włączą alarm, no chyba, że będziesz się trzymał dostatecznie daleko.

Moim zdaniem inteligencja przeciwników jest całkiem znośna, to tak na koniec :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tej chwili raczej to nie ma sensu. Warto chyba jednak będzie o tym pamiętać przy okazji najbliższej modernizacji kompa :) Ja sam posiadałem swego czasu Radeona i miałem z nim sporo problemów. A jak nadszedł czas zmiany sprzętu to już zakupu karty ATI nie brałem w ogóle pod uwagę, teraz mam GeForce''a 9600GT i jestem z niego zadowolony, choć oczywiście coś mocniejszego by już się przydało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2009 o 23:44, dave03 napisał:

W tej chwili raczej to nie ma sensu. Warto chyba jednak będzie o tym pamiętać przy okazji
najbliższej modernizacji kompa :) Ja sam posiadałem swego czasu Radeona i miałem z nim
sporo problemów. A jak nadszedł czas zmiany sprzętu to już zakupu karty ATI nie brałem
w ogóle pod uwagę, teraz mam GeForce''a 9600GT i jestem z niego zadowolony, choć oczywiście
coś mocniejszego by już się przydało.


Nie no,oczywiści masz racej,sam wiem że ten radeon to będzie ostatni radeon u mnie,nie warto gry były są i będą robione pod karty Nvidi,to się nie zmieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pojawiło się jakieś nowe info odnośnie patcha do kart ATI i wychodzi no to że w dniu jutrzejszym ma zostać udostępniona jego wersja beta. Wersja finalna pojawi się w terminie późniejszym, aczkolwiek i ta beta sprawdza się podobno bez zarzutu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No,super jutro mam być patch[w wersji beta no ale...][źródło gol] ale teraz tak czytam ten artykuł i widze że sytuacja jest poważniejsza niż myślałem,naprawdę w to sienie da grać nawet u wielu osób wyposażonych w karty Nvidii

Edit...już dave o tym napisał ale cóż...nie wiedziałem o tym piszać posta :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem i może ktoś mi pomoże.
Gram na padzie i ilekroć przytrzymuje RT albo LT (czy to do walki czy to w trakcie jazdy samochodem) kamera zaczyna się automatycznie "wirować" tzn. obraca się non stop albo w lewo albo w prawo i jedynie trzymanie gałki analogowej, w którąś ze stron to zatrzymuje, wie ktoś jak zrobić żeby nie było tego "wirowania"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2009 o 21:20, B1SH0P napisał:

Ja też dzisiaj cały dzień czekam na tego patcha i przeglądam te ich forum, ale to EA
więc ... dzisiaj tego nie będzie.. -_-''''


No,ma być o 16 czasu Amerykańskiego czyli u ans 23...ale kto ich tam wie...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2009 o 21:22, NecroVisioneR napisał:

> Ja też dzisiaj cały dzień czekam na tego patcha i przeglądam te ich forum, ale to
EA
> więc ... dzisiaj tego nie będzie.. -_-''''

No,ma być o 16 czasu Amerykańskiego czyli u ans 23...ale kto ich tam wie...:(


Ja mam tylko nadzieje, że jak jutro się obudzę i rano włączę neta to zobaczę jak mi się ten patch ściąga ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować