Zaloguj się, aby obserwować  
Firefly94

Saboteur - interesująca gra w realiach II Wojny Światowej - Temat Ogólny

245 postów w tym temacie

Ja niby mam kartę Nvidii, ale gra mi się kilka razy tak powiesiła ze musiałem się ratować resetem kompa, bo nic innego nie pomagało więc chyba też sobie ściągne i zainstaluje. Trochę szkoda że to wersja beta, ale trzeba się cieszyć z tego co jest, zwłaszcza posiadacze Radeonów.
I jeszcze takie pytanie co zabrnęli w tej grze już dalej niż ja... kiedy będą miał okazje się z kimś pościgać? Jestem już w drugim akcie gry (właśnie uratowałem z więzienia tego więźnia) i póki co nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi na moim 7600GT nic się nie zawiesza ;p. Nie jestem pewny kiedy, ale trochę musisz pograć i w końcu dostaniesz wiadomość od posłańca na ulicy w sprawie wyścigów. Wózek oczywiście sam musisz sobie załatwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2009 o 10:59, Damianuss1 napisał:

\...\Wózek oczywiście sam musisz sobie załatwić.


Póki co od posłańca takiej wiadomości nie dostałem, ale może to i lepiej bo dopiero niedawno się skapłem jak się zdobywa samochody a co za tym idzie mój garaż jest prawie pusty. Szkoda mi zwłaszcza tego wozu który miała Skylar bowiem wydawał mi się stosunkowo szybki. Teraz nie pozostaje mi nic innego jak tylko mieć nadzieje, że jeszcze nie jest za późno na jego zdobycie.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem parę gameplayów, gra wydaje się całkiem ciekawa ale nurtuje mnie 1 pytanie. Czy auta w tej grze ulegają uszkodzeniu? Bo na gameplayach nic takiego nie widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2009 o 17:15, Tomek1120 napisał:

Oglądałem parę gameplayów, gra wydaje się całkiem ciekawa ale nurtuje mnie 1 pytanie.
Czy auta w tej grze ulegają uszkodzeniu? Bo na gameplayach nic takiego nie widać.

Całkiem samochód to można chyba tylko zniszczyć ładunkiem wybuchowym. Ogólnie to uszkodzenia są niemalże 0. Nie ma mowy o czymś takim jak np w GTAIV. Wchodząc do wozu jesteś praktycznie niezniszczalny, mogliby do Ciebie napierać cały dzień i chyba nic się nie stanie :P, mówię chyba, bo zdarzało mi się, że mój samochód był już tak podziurawiony, że praktycznie lakieru nie było wydać tylko same wejście po kulach xD, nie stałem w miejscu tylko uciekałem. Jednym słowem straszna lipa jeśli chodzi o uszkodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2009 o 10:07, diabolo20 napisał:

To jakim cudem mi się dalej zawiesza w meniu pałzy i w trakcie minutowego grania? A mam
pacz wgrany oraz najnowsze stery 9.12

Pozmieniaj ustawienia grafiki może to coś da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2009 o 10:07, diabolo20 napisał:

To jakim cudem mi się dalej zawiesza w meniu pałzy i w trakcie minutowego grania? A mam
pacz wgrany oraz najnowsze stery 9.12


Mój kolega miał ten sam problem i udało mi się go rozwiązać. Masz oryginał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2009 o 15:00, diabolo20 napisał:

Sumie to niemam orginał jest to obraz płyty z orginału
uzywam cracka.

Oj widzę, że banik się szykuje :p. Wesołych Świąt tak przy okazji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować