Zaloguj się, aby obserwować  
Firefly94

Saboteur - interesująca gra w realiach II Wojny Światowej - Temat Ogólny

245 postów w tym temacie

Dnia 24.12.2009 o 17:22, Damianuss1 napisał:

Oj widzę, że banik się szykuje :p. Wesołych Świąt tak przy okazji.

Jedno wyklucza drugie, czy to było celowe? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do tego problemu to jakby kolega logicznie pomyślał to by wiedział, że stary crack raczej nie działa z nowym patchem.. Dlatego lepiej wydać tą kasę na grę niż pieprz*ć się z zabezpieczeniami.. Ale pirata nie przekonasz, bo on może mieć grę "za friko".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć, mam taki problem z grą powyżej, otóż przy gdy ją uruchamiam gra normalnie się ładuje (jest jakaś animacja strzelającego niemca, albo lecących sterowców, wtedy gdy czarno-biały ekran ma się przypuszczalnie pokolorować), i nagle przestaje, zawiesza się czy coś. (wg. mnie, bo nic się nie dzieje, widzę jak komputer nie przetwarza danych)
Wie ktoś co mam zrobić, o co chodzi ?, proszę o pomoc, z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2009 o 19:08, NecroVisioneR napisał:

1 Jaka karta?
2 Jaki sytem
3 I czy masz najnowsze stery do grafi i patcha zainstalowanego?


1. GeForce 9600
2. XP
3. ten ze strony 6 co ktoś wstawił ściągnąłem i zainstalowałem, ale jak patrzę na wersję w grze na moim kompie to nie widzę różnicy, a problem ten sam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam najnowsze sterowniki, GeForce 9800 (normalnie GTX 280 ale w naprawie jest), 3,5 GB RAMu, Quad Core a gra działa tak tragicznie że szkoda gadać, co więcej potrafi spaść animacja klatek w momentach jak są wybuchy czy też poruszam się przez miasto samochodem. W żadnej innej grze nie mam problemów, MW2 np chodzi na full detalach max rozdziałce, GTAIV chodzi na bardzo wysokich a ta gra ni cholery nie chce chodzić normalnie przy wysokich ustawieniach, o co chodzi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no ja też nie wiem z gta 4 sobie poradziłem, Modern 2 poszedł, były bardziej wymagające gry (szczególnie te na steama) a to... :/

Mam już te najnowsze sterowniki, i gra jak włarzę to szybciej się ładuje, ale dalej mam ten problem z tą zwiechą, ekran robi się czarny bo jak mnie wam gra che się do menu gry załadować i kicha, mogę tak czekać aż się komp spali :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

może jak by mi się poprawnie udało zainstalować patcha to problem by znikną, ale jak go instaluje to w właściwości>wersja cały czas jest 1.0.0.1, jak wziąć tak żeby ten pach był widoczny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2009 o 22:47, Major_W napisał:

może jak by mi się poprawnie udało zainstalować patcha to problem by znikną, ale jak
go instaluje to w właściwości>wersja cały czas jest 1.0.0.1, jak wziąć tak żeby ten
pach był widoczny ?


A próbowałes przez zmiane w rejestrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2009 o 17:47, Major_W napisał:

Cześć, mam taki problem z grą powyżej, otóż przy gdy ją uruchamiam gra normalnie się
ładuje (jest jakaś animacja strzelającego niemca, albo lecących sterowców, wtedy gdy
czarno-biały ekran ma się przypuszczalnie pokolorować), i nagle przestaje, zawiesza się
czy coś. (wg. mnie, bo nic się nie dzieje, widzę jak komputer nie przetwarza danych)
Wie ktoś co mam zrobić, o co chodzi ?, proszę o pomoc, z góry dzięki.



Pozostało poczekać na nowszego patcha. Przypominam, że to jest 1.03 Beta , Patch wykonany na szybko - Można powiedzieć że zostałeś Beta Testerem :)

U mnie widać:
- Jak się ładują tekstury co pokazuje jako czarne pole lub efekt lustra
- zawieszenia się gry np przy wyścigach gdzie obraz stoi czas leci ;)

Jak na razie te dwa widziałem albo te dwa poraziły mnie po oczach częstym występowaniem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2009 o 16:11, NecroVisioneR napisał:

> może jak by mi się poprawnie udało zainstalować patcha to problem by znikną, ale
jak
> go instaluje to w właściwości>wersja cały czas jest 1.0.0.1, jak wziąć tak żeby
ten
> pach był widoczny ?

A próbowałes przez zmiane w rejestrze?

ale jak przy zmianie w rejestrze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować