Zaloguj się, aby obserwować  
LESZ3u

Painkiller: Resurrection

23 postów w tym temacie

W czwartym kwartale 2009 roku ma się ukazać kolejna odsłona Painkillera. Wcielamy się w niej w byłego agenta CIA - Williama "Wild Bill" Shermanna, który zginął w walce z narkotykowym bossem. Tradycyjnie na jego drodze stanie masa przeciwników do pokonania.

Za grę odpowiada Homegrown Games, znane dotąd z... niczego? No chyba, że słyszeliście o takiej grze jak Anderson & The Legacy of Cthulhu. Jeśli nie, to nie macie czego żałować, bo okazała się strasznym crapem...

Nowy Painkiller opiera się na engine znanym już od pierwszej części i choć autorzy obiecują jego modernizację, to raczej nie ma co się spodziewać wizualnej uczty dla oczu...

Jak dla mnie nic dobrego z tego nie będzie. Szkoda, że tak świetna marka stworzona przez Polaków została zbezczeszczona...

Więcej info (niestety po niemiecku): http://tnij.org/trojpalczastadlonzciasta

Poniżej screeny.

20090409094146

20090409094246

20090409094259

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli to prawda, to już jest to dla mnie must-have. Painkiller''a pochłaniam pod każdą postacią i w każdej ilości. Overdose nie okazał się godnym miana "Painkiller''a", zobaczymy co z tym projektem. Czekam z niecierpliwością na dalsze informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się kontynuacyjny shit, a szkoda. Ale od czegoś zawsze zacząć trzeba. Shitem może nie będzie, a może będzie. Któż to wie.
Painkiller był jedną z moich pierwszych "normalnych" gier na kompa, dlatego darzę go ogromnym szacunkiem. To tak btw.
Lecz kupić trzeba ! W końcu to PAINKILLER ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc - nie wiem czego się po tej grze spodziewać. Chciałbym, aby nowa odsłona była tak dobra jak jedynka, lecz nie wiadomo czy twórcy mają dostateczne umiejętności.
Cóż - pożyjemy, zobaczymy co z tego wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A Czesio ma bossa! Resurrection! xD

Co? A tak, gierka. Trochę mi Quake`a przypomina... i masę innych FPS-ów. W związku z czym wątpię w jakikolwiek sukces. Wielu pewnie chętniej kupi Mass Effect 2 czy chociażby Fear 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czemu nasze studio które tą grę stworzyło nie weźmie się za następną część. Bo z tego co wiem Overdose to był strasznie słaby (robiony przez inne studio).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na razie wygląda mi to bardziej na rozbudowany mod do podstawowego Painkillera, niż na pełnoprawna grę, czyli coś w stylu niestety słabego Painkiller: Overdose. Jestem sceptycznie nastawiony do tego nowego Painkillera, ale mimo wszystko jestem dobrej myśli i dam tej grze szanse.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na pierwszy rzut okra grafa nie będzie olśniewająca. Myślę że będę mieć jak gra ukaże się w PLAYu. Ale najpierw czekam na Necrovision. Ewentualnie kupię painkilera w extra klasyce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2009 o 16:56, Witcher1990 napisał:

pobrałem demo PH res ale zawiesza się przy wczytywaniu poziomu. Czy ktoś miał podobny
problem i jak to naprawić?


Na forum JoWood pisali że demo to fragment wersji alpha gry. Czyli mała wpadka. W następnym tygodniu mają dać nowe demo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2009 o 17:07, SpecShadow napisał:

> pobrałem demo PH res ale zawiesza się przy wczytywaniu poziomu. Czy ktoś miał podobny

> problem i jak to naprawić?

Na forum JoWood pisali że demo to fragment wersji alpha gry. Czyli mała wpadka. W następnym
tygodniu mają dać nowe demo.

No to 4godziny pobierania na nic;( Dzięki za info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2009 o 22:27, SpecShadow napisał:

A ile poziomów ma? W jednej recenzji była mowa, że jest ich tyle co w jednym akcie z
PK, tego od Dreamcatcher.

tego nie wiem nie patrzyłem, wł god mode i grałem... przeszedłem do 2 planszy i dalej juz mi sie nie chce... gram na normalnym trybie... gra straszna... 60 zł nie warto ba.. nawet za 20... no moze jako prezent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować