• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Lord_pinio_SGSTB

Ratchet@Clank Tools of Destruction (PS3) - nie można zailstalować, uruchomić gry

Pytanie

Mam nowego PS3 dysk 80 GB,
na dysku jedynie zainstalowana druga część tej samej gry, z którą nie było najmniejszych problemów.

Kupiłem tą gre, odpakowałem z folii włożyłem do PS3-ki gra się pokazała ->uruchomiła -> pojawił się ekran
startowy z logo firmy jakiś krótki wstęp-> i komunikat, że gra potrzebuje ok. 456 Mb (ok. dokładnie nie spisałem, bo mnie wkurzyła cała sytuacja, cały dysk praktycznie wolny), jedyna możliwość wyboru to wyjście z gry.
Po chwili namysłu i 3 próbach puściłem szybkiego formata dysku (niestety znów wszystkie ustawienia pod system audio od nowa musiałem ustawiać) niestety nie dało to żadnej zmiany, przy próbie instalacji na goły system PS3. W czym tkwi problem- gra jest świeżo po zakupie i zastanawiam się nad jej zwrotem w sytuacji gdy nie mam możliwości z niej korzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

5 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 10.04.2009 o 15:59, Lord_pinio_SGSTB napisał:

/ciach/


A jak Ci wyskakuje komunikat, że potrzebne te 456 mb to co z nim robisz ? Masz pokazany czarny ekran z paskiem "instalacji" ? Czy jak to dokładnie wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 10.04.2009 o 16:25, Qbasmok napisał:

> /ciach/

A jak Ci wyskakuje komunikat, że potrzebne te 456 mb to co z nim robisz ? Masz pokazany
czarny ekran z paskiem "instalacji" ? Czy jak to dokładnie wygląda.


mam czarny ekran z napisem, który mówi że mam za mało pamięci na dysku.
i mam spróbować ponownie, aby wyjść z gry mam wybrać przycisk PS, i jedynie ten przycisk reaguje na joy-padzie,
po wybraniu przechodzę do menu z którego jest możliwość wyjścia z gry lub wyłączenia joy pada.
Ja coś to pomoże mogę zrobić fotki z ekranu i wrzucić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 10.04.2009 o 20:41, Lord_pinio_SGSTB napisał:

rzeczywiście ściągnąłem sobie demko filmu i wszystko zadziałało.

Dzięki za pomoc bo myślałem, że mnie coś trafi ...

skoro działa to zamykam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować