Zaloguj się, aby obserwować  
nurbi

Koniec pisma Click

23 postów w tym temacie

Pismo click zostało zawieszone przez wydawnictwo BAUER ostatni numer jest do pobrania w formacie pdf na stronie tegoże pisma. Czy to kolejna ofiara kryzysu czy któś go zastąpi czy powróci a może trzeba się spodziewać kolejnych upadków (chroń boże CDA :-)) śmiało opisujcie te dla jednych smutne wieści a dla innych radosne.

Mi osobiście szkoda tego pisma bo to dzięki niemu poznałem świetną grę SpellForce była na ich CD w 2004





R.I.P
CLICK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten temat to informacja o czymś co się dopiero wydarzyło jak któś zobaczy temat co sądzicie o clicku to może nie wiedzieć co się stało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda CLICKA, ponieważ można było sporo się dowiedzieć o grach, a także dawali niezłe pełniaki. Pozostało jeszcze CD-ACTION.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2009 o 17:39, nurbi napisał:

Ale lepsze pełniaki daje PLAY


Ja sądzę, że odwrotnie. PLAY czasami sypnie czymś fajnym (mafia), ale zazwyczaj nie są to tytuły godne uwagi. Czasami nie daje pełniaków wcale -_-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale click zwykle dawał "gówienko" np BigMutha truckers 2 co za szmelc ale spell force wymiatał najlepsza gra jaką kiedykolwiek dali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2009 o 18:45, nurbi napisał:

Najgorsze jest to że rynek się rozpada.


Dobrze powiedziane, że się rozpada. Kiedy minie ten uciążliwy kryzys, może wtedy pojawią się jakieś nowe i ciekawe pisma na rynku. Nam pozostaje jedynie czekać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ha.
Chce się uśmiechnąć z sastysfakcją, patrząc na jego upadek. A raczej na ten strzęp clicka, który pozostał z starych czasów.
Czytałem go od mniej - więcej 2000 roku. Byłem chyba jednym z wierniejszych czytelników, nie kupowałem w zasadzie nic poza clickami. Urzekł mnie swoim humorem, krytycyzmem, rozsądnymi recenzjami no i okładką ( El predisente z Tropico, patrzący się na stojącą obok panienkę z innej gry - bezcenne. ). Do tego, masa artykułów (min. cmentarzysko starych gier), felitonów czy ciekawych grafik (pamięta ktoś przekrój Game Boy''a?). Po mniej więcej roku, zaczęto do czasopisma dodawać pełne wersje.
Wszystko było dobrze, do ,,numeru tłustego jak wielkanocny zajączek", bodajże w ''05-''06. Zmieniła się ekpia, zmienił się światopogląd ekipy. Recki, stały się takie jak w innych czasopismach - między tą pochlebczą i pochwalną wersją recenzji, a produktem na monitorze, istniała duuuuuuuuuuża przepaść ( BTW. Pamięta ktoś recenzję Rome autorstwa randalla? Gra ostatecznie dostała 4-, ale była spora burza między czytelnikami a autorem - głównym argumentem tych pierwszych, było ,,ale gra w innych czasopismach była inaczej oceniana!" ) . Ostatecznie, przestałem to czytać niedawno - mało obiektywne recenzje, wymuszona próba czarnego humoru, żałosne odpowiedzi Herr odyna i widoczna gołym okiem pseudo - korupcja ( Np. recka obliviona i dodatki dla konia w następnym numerze, Fallouta 3 - i proszę, po pochlebczej recenzji, znajdujemy zniżkę na grę! Ale przypadek, co nie? ).


To co upadło, nie było clickiem jakiego pamiętałem. To co upadło, jedyne co miało wspólnego z tamtym czasopismem, to nazwa.
Koniec epitafium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się w pełni z Likop tzn. ja kupywałem clicka aż niestety zmienili go zmieniło się w nim wszystko i niesety to co było najlepsze niestety też może nie byłem super fanem ale zawsze gdy mi sie nudziło a CD-A juz przeczytałem to się brało clicka i gdy wyszedl pierwszy numer gdy go zmieili kupiłem go tylko raz więc.


[*] CLICK [*] spoczywaj w pokoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2009 o 08:35, DonSzabla napisał:

Człowieku czasopismo nie gazeta...


Nie łap mnie za słowo ;P
I wątpię, żeby szybko gazetę "odwiesili"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj
Przepraszam z góry ponieważ zdaję sobie sprawę, że nie powinienem tego robić ale chyba Jesteś jedyną nadzieją jeżeli w ogóle jest szansa, że to przeczytasz. Jestem nowym graczem i zarazem nowym użytkownikiem portalu.
Trafiłem tutaj ponieważ dowiedziałem się, że pismo Click wydało swego czasu grę "The longest Journey"
Wywnioskowałem z Twojego postu, że możesz posiadać nr tego pisma a wraz z nim ową grę. Niestety nie wiem, który to numer. Jeżeli masz tę grę to może nie jest Ci już potrzebna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować