Zaloguj się, aby obserwować  
Patrikos_17

Gry +16 +18

166 postów w tym temacie

Ja mam 14 lat i zawsze musze mówić mamie, że chce kupić gre i w zależności jak dawno kupiłem ostatnio jakąś gre pozwala mi kupić grę i daje kase (co prawda moją ale ona ja trzyma ;]) i nawet się nie pyta od ilu lat jest a jak już się zapytai jej powiem ,że jest np od 16 lat to nic się nie sprzeciwia (jak jest gra od 18 lat to musze czasami mówić, że i tak to jest zawyżone, ze i tak tam nie ma nic drastycznego xd) i sprawa załatwiona, mam grę a mama moja się nic nie czepia ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zauważcie, że gry "normalne" (tj. takie, które mogą wciągnąć) są od 16 w górę. od 12 są klocki i gry disney. A moi nawet nie patrzą że jakąś grę kupiłem. Po prostu gram i tyle. Albo mówię, że kolega pożyczył ]:->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2009 o 23:03, terrorhaker10 napisał:

Ja mam 14 lat i zawsze musze mówić mamie, że chce kupić gre i w zależności jak dawno
kupiłem ostatnio jakąś gre pozwala mi kupić grę i daje kase (co prawda moją ale ona ja
trzyma ;]) i nawet się nie pyta od ilu lat jest a jak już się zapytai jej powiem ,że
jest np od 16 lat to nic się nie sprzeciwia (jak jest gra od 18 lat to musze czasami
mówić, że i tak to jest zawyżone, ze i tak tam nie ma nic drastycznego xd) i sprawa załatwiona,
mam grę a mama moja się nic nie czepia ;D

Poco mówisz bierz kasę i kup sobie płytę ja miałem takie problemy w 3 klasie podstawówki gdy grałem w gta 3 mama się czepiała że gram w takie gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2009 o 11:09, kingfox napisał:

To właśnie jest najlepsze rozwiązanie. A jeśli twoi wchodza na kompa to się chowa ikonki
do moich dokumentów :D


liii tam u mnie są dwa profile na kompie (mój i mojej mamy) a na swój założyłem hasło więc i tak nie zobaczy co mam na pulpitcie ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, tak, ale jakby Twoja mam poprosiła Ciebie, byś jej podał hasło, bo chce zobaczyć "coś", to wtedy coś innego trzeba byłoby wymyślić. Mój tato do jakiegoś czasu tak robił. A teraz mamy osobne komputery i jest git. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2009 o 12:03, kingfox napisał:

ja kasuje historie i kasuje rejestr kompa <tak na wszelki wypadek, bo nie znam dnia
ani godziny... :)>


No tak... ''98 i jazda w Gta Sa HC... Bo te mody najciekawsze, nie?
A tak serio, w co Ty grywasz że tak się "mamy" boisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe U mnie tam wszystko w porządku bo mama nigdy nie zwraca uwagi na to w co gram zazwyczaj jak jej tylko powiem o co w grze chodzi i czy ją mam to zazwyczaj jak jej tą grę pokaże to coś tam sapie ej ej ej to nie jest gra dla ciebie i jakieś tam inne shity że coś tam dalej... a tak z tatą to spoko bo jak kupuje mi gry to nigdy mu nie przeszkadza od ilu lat jest gra. Nie jest zbyt zainteresowany w co gram po prsotu czasem kupuje gry i nie obchodzi go od ilu jest lat :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raz pamiętam że mama sę czepiała bo wchodzę do domu i podjarany GTA San Andreas ( wtedy to była całkowita nowość bo to było 6 lat temu) wchodzę do domu podjarany i opowiadam z krzykiem bratu o możliwościach w grze (ruchanie w samochodzie itp.-:] ) Nie wiedziałem że mama jest w domu i z kuchni krzyczy robiąc wielkie oczy " CO? ? ? ? " a tak ogólnie to mam dwa kompy jeden jest mój i mojego brata do gier komputerowych a drugi jest mojej mamy gdzie wchodzimy na inernet i tam nie ma gire a na mojego kompa matka nie wchodzi więc jest spoko. rtylko strasznie jest w kurzona jak gram w jakieś fps''y np. jak słyszy odgłos broni to szaleje karze wyłączyć dźwięk, przyciszyć lub odejść od komputera (i tak nie słucham :P ) a tak pozatym to wporzo


Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę grać w co chcę...raz stara powiedziała że w tej grze jest wiecej krwi niż u rzeźnika (The Suffering 2)...a o POstalu 2 nawet nic nie mówi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam problemu z takimi grami bo już mam prawie 2 dychy na karku, ale kiedyś też nie miałem z tym problemu, gdyż wychowywałem się w czasach bez znaczków PEGI i z tąd w wieku 11 czy 12 lat przeszedłem np. Kingpina :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2009 o 13:49, KamyK_84 napisał:

liii tam u mnie są dwa profile na kompie (mój i mojej mamy) a na swój założyłem hasło
więc i tak nie zobaczy co mam na pulpitcie ;D


Tak, nie zobaczy co masz na pulpicie, bo rzeczywiscie trudno jest wejsc w (standardowo) My Computer - C:/Documents and Settings/ ''X''/Desktop ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

uważaj bo moja mama wpadnie na taki pomysł ;p gdyby jej sie chciało to by mogła ale i tak nie mam nic co by ją wkurzyło a i tak ona na grach się nie zna więc nawet gdybym miał postala nie zwrócilaby na to uwagi ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie miałem problemów z grami +18, moi rodzice nie wiedzieli która gra od +18 a która od +3 :) Trzeba było tylko chować filmy XXX ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować