Zaloguj się, aby obserwować  
Patrikos_17

Gry +16 +18

166 postów w tym temacie

Dnia 05.05.2009 o 20:31, psycho napisał:

Rodzice nie byli zadowoleni jak grałem w gta a reszta gier ok :) sam z tata gralem w ut na lanie xD

W sumie to trochę dziwne. Pierw ci kupują grę dla osób powyżej 16-18 roku życia (do tego nietanią), a potem są niezadowoleni z tego że w nią grasz? Dziwne podejście, ale bywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2009 o 14:58, Transylvanian_Hunger napisał:

> Rodzice nie byli zadowoleni jak grałem w gta a reszta gier ok :) sam z tata gralem
w ut na lanie xD
W sumie to trochę dziwne. Pierw ci kupują grę dla osób powyżej 16-18 roku życia (do tego
nietanią), a potem są niezadowoleni z tego że w nią grasz? Dziwne podejście, ale bywa.



Mi kupili gazetę, w której była gra 7 sins (+16). Później jak zobaczyli co kupili, powiedzieli żebym nie grał (pffff.... na bankk)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2009 o 13:00, kingfox napisał:

Mi kupili gazetę, w której była gra 7 sins (+16). Później jak zobaczyli co kupili, powiedzieli
żebym nie grał (pffff.... na bankk)

Trochę bezmyślne działania rodziców. Jeżeli ograniczają, w co ich dziecko może grać a w co nie - to niech będą bardziej konsekwentni. "Pierw sprawdzam, potem płacę" - zamiast wyrzucać pieniądze w błoto na gry, w które i tak nie pozwolą potem grać swojej pociesze.
Osobiście nigdy nie miałem kontrolingu w co mogę grać (teraz to już mam prawie 24 lata), ale i nigdy nie grałem specjalnie w strzelanki, a przeważnie te gry cechują się brutalnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2009 o 14:58, Transylvanian_Hunger napisał:

> Rodzice nie byli zadowoleni jak grałem w gta a reszta gier ok :) sam z tata gralem
w ut na lanie xD
W sumie to trochę dziwne. Pierw ci kupują grę dla osób powyżej 16-18 roku życia (do tego
nietanią), a potem są niezadowoleni z tego że w nią grasz? Dziwne podejście, ale bywa.



Nie wiedzieli o czym to jest xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2009 o 15:43, Gvynbleidd napisał:

Może sami grają? :D

Jeżeli sami by grali w gry dla dorosłych i jednocześnie zabranialiby grać w to swemu dziecku, to nie byłoby sensowne udostępnianie ów gry dziecku. "Gram ja (dorosły), a ty dziecko tej gry nie dostaniesz" - it's simple.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytając posty tutaj tylko utwierdzam się w przekonaniu, że pretensje do producentów gier, że robią takie, a nie inne produkcje są źle skierowane. Pretensje powinny być do rodziców, którzy sami je swoim pociechom udostępniają. Tylko czemu potem u licha Ci sami rodzice mają pretensje do producentów, jak wreszcie łaskawie sprawdzą, czemu jest na opakowaniu produktu ta naklejka "18+"?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok mam pytanie do was

W jaką grę byś nie grał, pomimo że masz ukączone tyle lat że ci w nią wolno.

Moim Zdaniem The Punisher, Elementy przesłuchwania przyciwników naprawdzę mogą zaszkować odbiorcę czy byś się bał gdy ktoś cię złapał i przesłuchiał nad zbiornikiem pełnych rekinów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2009 o 19:34, Pablo1989 napisał:

Ok mam pytanie do was

W jaką grę byś nie grał, pomimo że masz ukączone tyle lat że ci w nią wolno.

Moim Zdaniem The Punisher, Elementy przesłuchwania przyciwników naprawdzę mogą zaszkować
odbiorcę czy byś się bał gdy ktoś cię złapał i przesłuchiał nad zbiornikiem pełnych rekinów.


hmm.. Punisher mówisz.. To zależy jak dla kogo. Ja na przykład jestem "wytrwały" i jak dla mnie to nie jest nic aż takiego strasznego.
"zaszokować odbiorcę" - może i owszem, a co do tego zbiornika to pamiętajmy - To jest tylko gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2009 o 19:34, Pablo1989 napisał:

Ok mam pytanie do was

W jaką grę byś nie grał, pomimo że masz ukączone tyle lat że ci w nią wolno.

Moim Zdaniem The Punisher, Elementy przesłuchwania przyciwników naprawdzę mogą zaszkować
odbiorcę czy byś się bał gdy ktoś cię złapał i przesłuchiał nad zbiornikiem pełnych rekinów.


Punisher? Postal 2 jest już bardziej brutalny, biorąc pod uwagę fakt, że w Punisherze większość brutalnych scen jest "ocenzurowana".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Postala 2 do Punishera raczej bym nie przyrównywał ;p
Punisher nie ma jakichś cholernie krwawych scen, po prostu główna postać ma taki charakter który trafia do większości graczy ^^ [oczywiście chodzi o tą "niby" brutalność]

Dla mnie nieśmiertelną naparzanką zostanie na zawsze Painkiller ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi rodzice jakoś nic nie mówią. Dostałem Wiedźmina na gwiazdkę, a mam 14 lat. Wiedźmin jest +18. Oblivion +16 mama zamówiła mi na allegro. Jedyną grą, w jaką gram z odpowiednim wiekiem jest właściwie Civilization IV, +12 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyznam, że mnie to szokuje o.O
niemal wszyscy... nie, WSZYSCY chłopcy z mojej klasy (klasa 4 podstawowa) grają w GTA SA, a jak im mówię że to przecież gra dla dorosłych to mnie wyśmiewają. Przeraża mnie to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2009 o 18:10, stachu-HTML napisał:

Przyznam, że mnie to szokuje o.O
niemal wszyscy... nie, WSZYSCY chłopcy z mojej klasy (klasa 4 podstawowa) grają w GTA
SA, a jak im mówię że to przecież gra dla dorosłych to mnie wyśmiewają. Przeraża mnie
to.



Pokaż mi kogoś, kto spełnia wymagania wiekowe w grach, a jest poniżej 18 roku życia. U mnie to normalka, ze gra się w takie gry. Nie bd przecież grał w Tarzana, albo myszkę miki, nie? :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2009 o 09:17, Hydro napisał:

Mi rodzice jakoś nic nie mówią. Dostałem Wiedźmina na gwiazdkę, a mam 14 lat. Wiedźmin
jest +18. Oblivion +16 mama zamówiła mi na allegro. Jedyną grą, w jaką gram z odpowiednim
wiekiem jest właściwie Civilization IV, +12 :P


Nie jestem zwolennikiem ograniczeń wiekowych bo często są wzięte z księżyca, ale w twoim przypadku nawet ja jestem zdziwione, bo wydaje mi się, ze na 14lat treści wiedźmina są trochę nie na miejscu, choć jak się zastanowić, to czego się w szkole nie widziało? Po pobycie w szkole nic już nie szokuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.05.2009 o 21:03, KrzyniuBDG napisał:

Nie jestem zwolennikiem ograniczeń wiekowych bo często są wzięte z księżyca, ale w twoim
przypadku nawet ja jestem zdziwione, bo wydaje mi się, ze na 14lat treści wiedźmina są
trochę nie na miejscu, choć jak się zastanowić, to czego się w szkole nie widziało? Po
pobycie w szkole nic już nie szokuje :P


Cóż mam 13,4/12 lat i gram w wiedżmina.
Sądze, że jestem na tyle inteligentny by odróżnić fikcje od rzeczywistości.
Nie boje się widoku krwi, a wszelkie wulgaryzmy słyszę w szkole(sam jednak ich nie używam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować