Zaloguj się, aby obserwować  
Patrikos_17

Gry +16 +18

166 postów w tym temacie

Dnia 24.10.2010 o 18:05, Strzelek napisał:

Moji rodzice wogóle nie zwracają na to uwagi. Może nie wiedzą nawet co to jest. No i
nigdy nie patrzą jakie mam gry.


A ja to znowu czasami proszę ich, żeby kupili mi jakąś grę, aby nie tracił swojej kaski :D. Czasami nawet moja mama się pyta czy nie chcę jakiejś gry na np urodziny. Mogę grać w jakie gry chcę, bo 3 lata temu na gwiazdkę rodzicie mi ufundowali niejakiego Wiedźmina, który jest +18 jak pewnie każdy wie. Nawet mówiłem "starszym", że w grze dość często klną, jest trochę brutalnie, ale wiedzą, że ja czegoś takiego w "realu" bym nie zrobił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2010 o 12:50, DambialkoX napisał:

> Moji rodzice wogóle nie zwracają na to uwagi. Może nie wiedzą nawet co to jest.
No i
> nigdy nie patrzą jakie mam gry.

A ja to znowu czasami proszę ich, żeby kupili mi jakąś grę, aby nie tracił swojej kaski
:D. Czasami nawet moja mama się pyta czy nie chcę jakiejś gry na np urodziny. Mogę grać
w jakie gry chcę, bo 3 lata temu na gwiazdkę rodzicie mi ufundowali niejakiego Wiedźmina,
który jest +18 jak pewnie każdy wie. Nawet mówiłem "starszym", że w grze dość często
klną, jest trochę brutalnie, ale wiedzą, że ja czegoś takiego w "realu" bym nie zrobił.

No stary, można powiedzieć, że teraz jesteś DOROSŁY.
Ps. Cool story, Bro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.11.2010 o 22:24, qwertyuiopasd napisał:

No stary, można powiedzieć, że teraz jesteś DOROSŁY.
Ps. Cool story, Bro


Do dorosłości mi się nie śpieszy, a przy okazji dzisiaj mam urodziny ;P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2010 o 14:29, DambialkoX napisał:


> No stary, można powiedzieć, że teraz jesteś DOROSŁY.
> Ps. Cool story, Bro

Do dorosłości mi się nie śpieszy, a przy okazji dzisiaj mam urodziny ;P.


Mówisz, że w Realu nie przekląłbyś ani nie był brutalny? Bo ja to czasami klnę przy kasach.

Co do tego w jakie gry grasz, to szczerze mówiąc mierzi mnie, kiedy ludki z podstawówki jarają się, jak to ostatnio ubili afro-amerykanina w GTA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2010 o 21:16, Master_Miller napisał:

>
> > No stary, można powiedzieć, że teraz jesteś DOROSŁY.
> > Ps. Cool story, Bro
>
> Do dorosłości mi się nie śpieszy, a przy okazji dzisiaj mam urodziny ;P.
>

Mówisz, że w Realu nie przekląłbyś ani nie był brutalny? Bo ja to czasami klnę przy kasach.

Co do tego w jakie gry grasz, to szczerze mówiąc mierzi mnie, kiedy ludki z podstawówki
jarają się, jak to ostatnio ubili afro-amerykanina w GTA.


Jeśli chodzi o mnie jestem w gimnazjum :D. A wspomniane przez ciebie "ludki" to po prostu dzieci. Wiadomo, że dzieci cieszą się wieloma rzeczami. Nawet takimi brutalnymi. Czasami przy grze zdarza mi się powiedzieć coś niecenzuralnego, ale to rzadko i czasami jak mam zły dzień, ale mniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2010 o 21:40, DambialkoX napisał:

> >
> > > No stary, można powiedzieć, że teraz jesteś DOROSŁY.
> > > Ps. Cool story, Bro
> >
> > Do dorosłości mi się nie śpieszy, a przy okazji dzisiaj mam urodziny ;P.
> >
>
> Mówisz, że w Realu nie przekląłbyś ani nie był brutalny? Bo ja to czasami klnę przy
kasach.
>
> Co do tego w jakie gry grasz, to szczerze mówiąc mierzi mnie, kiedy ludki z podstawówki

> jarają się, jak to ostatnio ubili afro-amerykanina w GTA.

Jeśli chodzi o mnie jestem w gimnazjum :D. A wspomniane przez ciebie "ludki" to po prostu
dzieci. Wiadomo, że dzieci cieszą się wieloma rzeczami. Nawet takimi brutalnymi. Czasami
przy grze zdarza mi się powiedzieć coś niecenzuralnego, ale to rzadko i czasami jak mam
zły dzień, ale mniejsza.


A w gimnazjum to same dorosłe ludzie są :) Ja ci nie bronię przeklinać, tylko śmieje się, kiedy ktoś mówi, że robi coś w Realu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować