Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Final Fantasy VII na PSN!

26 postów w tym temacie

No to czekam aż będzie możliwość zakupu u Nas...przy okazji jakby dodali jakieś pucharki do zdobycia to bym chyba zrobił "dogłębne" podejście nr. 3 do tej gry;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na amerykańskim i japońskim PSN mnóstwo tego wychodzi. Największa bida oczywiście na europejskim, pomimo podobnej ilości konsol co w USA. Ciekawe kiedy Sony w końcu zdecyduje się na przebudowę systemu online na wzór Xbox''a, bo funkcjonalność obecnego to bida, a na PSN niezły bałagan panuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2009 o 19:14, Resetti napisał:

> Niby czemu ? :)
Tak było w przypadku poprzednich części na GBA i DS...


Rozwiń myśl bo nie wiem o co Ci chodzi ? Myślisz że nie będzie remake''u FF V i VI na DS bo były na GBA ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super, nareszcie oficjalnie.. Choć tytuł z PSOne na aukcjach za takie grosze można kupić że i tak większość interesujących tytułów już mam na półce a na PSP wgrane przerobione obrazy. Zdecydowanie w PS Store za mało jest na PSP naprawdę "wielkich" klasyków z PS1 ... Ace Combaty, Gran Turismo, Residenty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście jakbym już miał kupować na PSP coś z serii Final Fantasy to jedynie Crisis Core. Choć jeśli cena FFVII będzie przyzwoita (te 50 złociszy), to może się skuszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2009 o 19:17, Taikun napisał:

Rozwiń myśl bo nie wiem o co Ci chodzi ? Myślisz że nie będzie remake''u FF V i VI na
DS bo były na GBA ?

Będą, ale później niż by mogły, bo SE chce najpierw zarobić na wersji podstawowej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2009 o 20:23, Resetti napisał:

> Rozwiń myśl bo nie wiem o co Ci chodzi ? Myślisz że nie będzie remake''u FF V i
VI na
> DS bo były na GBA ?
Będą, ale później niż by mogły, bo SE chce najpierw zarobić na wersji podstawowej...


Tzn? W chwili obecnej SE nie pracuje nad FF VII ... nawet jeśli by zaczeli to może za 2-3 lata (ofkoz jesli wydadza do tego czasu FF XIII), więc wydanie FF VII na PSN niczego nie zmienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2009 o 20:32, Taikun napisał:

Tzn? W chwili obecnej SE nie pracuje nad FF VII ... nawet jeśli by zaczeli to
może za 2-3 lata (ofkoz jesli wydadza do tego czasu FF XIII), więc wydanie FF VII na
PSN niczego nie zmienia

Nie twierdzę, że wydanie na PSN coś zmienia tylko, że ta decyzja potwierdza, iż jeżeli nawet remake jest w planach to z pewnością nie ukaże się szybko... co jest dziwne, bo z pewnością FFVII byłoby hitem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować