Zaloguj się, aby obserwować  
nurbi

apel do modów i konsuli

7 postów w tym temacie

No to mamy po natchnieniu z innego tematu spróbujemy stworzyć apel do modów i konsuli ws wojmana.

A ty wojman jeśli zamkniesz ten temat to oznacza o twoim tchórzostwie i próbie wprowadzenia reżimu na forum to nie prowokacja to informacja.

Zapraszam do redagowania apelu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. A czego dotyczy tak w ogóle ten apel?
2. Wojman akurat odwala dużo roboty, którą wykonuje sprawnie i konsekwentnie. Przestrzegaj w 100% regulaminu, a będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2009 o 20:38, Jaki_Gahn napisał:

1. A czego dotyczy tak w ogóle ten apel?
2. Wojman akurat odwala dużo roboty, którą wykonuje sprawnie i konsekwentnie. Przestrzegaj
w 100% regulaminu, a będzie dobrze.


Nie dokońca nie dokońca a tu redagujemy apel więc jak nie chcesz w tym uczestniczyć to nie nie pisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2009 o 20:34, nurbi napisał:

Zapraszam do redagowania apelu.

A co tych chcesz apelować? Poza tym jak masz coś do powiedzenia to lepiej wysłać maila do gram.pl niż zaśmiecać forum zbędnym tematem. Jak ktoś go zamknie to nie z tchurzostwa tylko po to bo niepotrzebne tematy się zamyka przecież.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2009 o 20:40, nurbi napisał:

Nie dokońca nie dokońca a tu redagujemy apel więc jak nie chcesz w tym uczestniczyć to
nie nie pisz.


Redagujecie? Znaczy taki z Ciebie rewolucjonista, że nawet sam apelu napisać nie jesteś w stanie, tylko liczysz że inni za Ciebie robotę odwalą? Oj, cieniutko z tym buntem, cieniutko.
Poczytaj sobie o takim Lutrze na przykład, on jak się brał za walkę to miał gotowy program tego co i jak chce osiągnąć, ciekawe jak by to wyglądało jakby na słynnych drzwiach przybił kartkę "tu redagujemy tezy zmian" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli rozumiem, że tutaj mamy umieszczać różne apele do moderatorów? Łatwiej po prostu do nich napisać... ja nie mam zastrzeżeń do ich pracy.
Pomysł na temat myślę, że dobry, w końcu nie będą tworzyć ciągle to nowych tematów aby się tylko wyżalić na pracę moderatorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2009 o 20:34, nurbi napisał:

No to mamy po natchnieniu z innego tematu spróbujemy stworzyć apel do modów i konsuli
ws wojmana.

A ty wojman jeśli zamkniesz ten temat to oznacza o twoim tchórzostwie i próbie wprowadzenia
reżimu na forum to nie prowokacja to informacja.

Zapraszam do redagowania apelu.


A ja apeluję do Ciebie: Przestań tworzyć coraz to nowsze i coraz to bardziej bezsensowne tematy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować