Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Killzone 2 - dwie nowe mapy w tym miesiącu

28 postów w tym temacie

No ja tam już kasę odkładam. Jestem ciekaw czy może dodadzą jeszcze jakieś małe smaczki do multiplayera. 2 mapy to już coś i widać że nie spoczywają na laurach jak kolejne się szykują dodatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać, że od dość dawna zanosiłem się z kupnem konsoli padło na PS3, prawda jest taka, że z pewnym sceptycyzmem zapatrywałem się w stronę konsol do czasu aż wreszcie wylądowała jedna w moich łapkach, ściągnąłem sobie demo Killzone2 no i wcięło mnie, jednym słowem fantastycznie, a może superfantastycznie, ten kto nie miał konsoli po prostu nie wie, sam się przekonałem, cóż wydaje mi się, iż komputer osobisty będę używał tylko do pisania tekstów i od czasu do czasu do zagrania w jakąś strategię,co zaś się tyczy Killzone`a to można powiedzieć tylko tyle więcej więcej więcej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wasteland Bullet zapowiada się wręcz apetycznie. Mniam! Dawno w multi nie było tak kontrowersyjnej mapy - walka z przeciwnikiem i otoczeniem :P Będzie czysty hardcore. Już nie mogę się doczekać. Przy Vekta Cruiser nie ma już takich emocji - ot taka poziomowa walka. Co do "retro"... dawać mi tu Park Terminal Bot!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja ponarzekam - Killzone 2 przeszedłem na Veteranie (Elite póki co nieruszony leży) i muszę powiedzieć, że mnie nie zaszokowała. Owszem, dobry shooter, owszem ładnie wygląda, ale nic ponadto. Okląłem się na sterowanie (patch troszkę je poprawił ale do precyzji tego z Resistance to mu daleko), na skrypty i na durne AI sojuszników, oraz na tandetną fabułę. Co do multi - nie siedziałem za dużo, jakoś mnie nie wciągnął - są lepsze gry do tego trybu... ;) Tak więc raczej ja postoję i te mapki zignoruję. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2009 o 23:20, Kifa napisał:

Okląłem się na sterowanie (patch troszkę je poprawił ale do precyzji
tego z Resistance to mu daleko)


Sterowanie było idealne, nie skierowane w stronę niedzielnych graczy. Ale oczywiście krzyki dzieci bądź innych narzekaczy doprowadziły do lekkiej zmiany, czyli mainstream górą. Mocny kop w tyłek dla GG za uległość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2009 o 00:36, Nervous napisał:

> Okląłem się na sterowanie (patch troszkę je poprawił ale do precyzji
> tego z Resistance to mu daleko)

Sterowanie było idealne, nie skierowane w stronę niedzielnych graczy. Ale oczywiście
krzyki dzieci bądź innych narzekaczy doprowadziły do lekkiej zmiany, czyli mainstream
górą. Mocny kop w tyłek dla GG za uległość.


Wiesz, ja dzieckiem już dawno nie jestem (w zasadzie to już mógłbym mieć swoje na dobrą sprawę), a że narzekam - bo mi nie odpowiada, i kij mnie obchodzi że dla kogoś tam to sterowanie jest dobre. Osobiście nie znam nikogo komu by się podobało, a Ty jesteś pierwszym który go broni. Coś nie tak z tą idealnością sterowania... ;) Ale kwestia gustu.

W każdym razie ja podtrzymuję że K2 żadną rewelacją nie jest, z resztą świadczy o tym mizerna ilość sprzedanych kopii... Nie dziwne, że Guerilla Games musi sobie odrobić na płatnych mapkach - jak to jest że na PC wszystkie tego typu dodatki zawsze są darmowe? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2009 o 11:40, Kifa napisał:

Wiesz, ja dzieckiem już dawno nie jestem (w zasadzie to już mógłbym mieć swoje na dobrą
sprawę), a że narzekam - bo mi nie odpowiada, i kij mnie obchodzi że dla kogoś tam to
sterowanie jest dobre. Osobiście nie znam nikogo komu by się podobało, a Ty jesteś pierwszym
który go broni. Coś nie tak z tą idealnością sterowania... ;) Ale kwestia gustu.


No widzisz ja znam za to dużo ludzi którzy woleli stare bo pokazywało kto ma skilla a kto farci xD. Nie lubię po prostu tego mainstreamu kontynuowanego przez CoD bądź Resistance. Chciałem czegoś odmiennego, ale jednak głos ludu, nie potrafiącego się przestawić, musiał się odezwać. No tak kwestia gustu.

Dnia 11.04.2009 o 11:40, Kifa napisał:

W każdym razie ja podtrzymuję że K2 żadną rewelacją nie jest, z resztą świadczy o tym
mizerna ilość sprzedanych kopii... Nie dziwne, że Guerilla Games musi sobie odrobić na
płatnych mapkach - jak to jest że na PC wszystkie tego typu dodatki zawsze są darmowe?
;)


Jak to? Już odpowiadam. Na konsoli jest MP bądź PSS i to są jedyne miejsca gdzie można nabyć dodatki. Na PC nie ma tak sprecyzowanego miejsca i wydanie płatnych mapek na PC to strzał w stopę bo po jednym ściągnięciu wylądowałyby na torrentach i dotarły do chętnych. Co nie znaczy że twórcy nie chcieliby płatnych mapek na PC, po prostu jest to nieopłacalne (z powodu piractwa i sceny danej gry która sama potrafi tworzyć czasem lepsze mapki od twórców) Dlatego lepiej dać edytor map i siedzieć cicho :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2009 o 11:54, Nervous napisał:

> Wiesz, ja dzieckiem już dawno nie jestem (w zasadzie to już mógłbym mieć swoje na
dobrą
> sprawę), a że narzekam - bo mi nie odpowiada, i kij mnie obchodzi że dla kogoś tam
to
> sterowanie jest dobre. Osobiście nie znam nikogo komu by się podobało, a Ty jesteś
pierwszym
> który go broni. Coś nie tak z tą idealnością sterowania... ;) Ale kwestia gustu.


No widzisz ja znam za to dużo ludzi którzy woleli stare bo pokazywało kto ma skilla a
kto farci xD. Nie lubię po prostu tego mainstreamu kontynuowanego przez CoD bądź Resistance.
Chciałem czegoś odmiennego, ale jednak głos ludu, nie potrafiącego się przestawić, musiał
się odezwać. No tak kwestia gustu.

> W każdym razie ja podtrzymuję że K2 żadną rewelacją nie jest, z resztą świadczy
o tym
> mizerna ilość sprzedanych kopii... Nie dziwne, że Guerilla Games musi sobie odrobić
na
> płatnych mapkach - jak to jest że na PC wszystkie tego typu dodatki zawsze są darmowe?

> ;)

Jak to? Już odpowiadam. Na konsoli jest MP bądź PSS i to są jedyne miejsca gdzie można
nabyć dodatki. Na PC nie ma tak sprecyzowanego miejsca i wydanie płatnych mapek na PC
to strzał w stopę bo po jednym ściągnięciu wylądowałyby na torrentach i dotarły do chętnych.
Co nie znaczy że twórcy nie chcieliby płatnych mapek na PC, po prostu jest to nieopłacalne
(z powodu piractwa i sceny danej gry która sama potrafi tworzyć czasem lepsze mapki od
twórców) Dlatego lepiej dać edytor map i siedzieć cicho :P


Edytor map rulez! Dobrze gada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyżby KZ2 źle się sprzedawał, że już ratujemy swoją kasę płatnym DLC?:P Zagram i ocenię czy warto myśleć o zmianie konsoli raz jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2009 o 13:42, alexiej napisał:

Czyżby KZ2 źle się sprzedawał, że już ratujemy swoją kasę płatnym DLC?:P Zagram i ocenię
czy warto myśleć o zmianie konsoli raz jeszcze.


Patrząc na statsy to napewno nie sprzedaje się tak jak można było podejrzewać ... inna sprawa że to płatne DLC, było zapowiadane chyba jeszcze przed premiera gry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Platne DLC to raczej okazanie sily gry, bo jesli gra sie slabo sprzeda, nikt DLC nie kupi, bo same mapki bez gry nic nie daja. A jesli gra sie sprzeda, tysiace ludzi graja w swietny multiplayer, to oczywiste ze tworcy zarobia na mapkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie nagrałem się na obecnych mapach ;) K2 w multi to jest to, na co czekałem od czasów piecowego CS.

Nowa mapka z dwoma pociągami brzmi zaj..efajnie. Nie mogę się doczekać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2009 o 14:45, Woo-Cash napisał:

6%. Tylko 6% konsolowców kupiło tą grę. Zaraz sobie zwyję :D

A może to cena? Może czas obniżyć ceny gier do tych pecetowych?


6% posiadaczy PS3, a nie konsolowców w ogóle. W przeliczeniu daje to jakieś 1,37 miliona kopii. Gdzie zatem ten szok sprzedażowy jakim Sony się chwaliło? Pamiętam jak pisali że do sklepów w Polsce wysłali 300 tysięcy egzemplarzy... Jak to się ma do ilości sprzedanych? :]

I nie sądzę żeby to była cena, ludzie kupują gry konsolowe po takich cenach i w większej ilości, więc to raczej nie jest to. Z resztą - wiele gier na konsole jest tak samo tanich jak na PC, starczy poszukać. Ja myślę raczej że po prostu Killzone 2 nie dorósł do oczekiwań graczy, to raz, a dwa że nie jest wcale taką świetną grą jak wszyscy o niej piszą. Pomijając sterowanie - to tylko dobry (nawet nie bardzo dobry) shooter. No ale to moje zdanie. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może to dlatego, że gra nie wyszła w jakimś super momencie? Bo ja np. dopiero teraz sobie KZ2 kupiłem i uważam że gra wymiata. Fabula też mi się podoba, jakaś super oryginalna może nie jest... ale ze świecą teraz szukać FPSa z super fabułą. Ważne że ma rozmach i świetny imo pomysł.

Swoją drogą... Chyba lepiej by było dla graczy gdyby konsole nigdy nie powstały. DLC zazwyczaj zawiera to co powinno być udostępnione za darmo. Zresztą, na konsolach jesteśmy skazani na to co nam twórcy wysmażą, a na PC jest multum modów i dodatków które często przewyższają pomysłowością i grywalnością te ze stajni bogatych deweloperów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@ nVid -> a propo tego co mówisz, to będę letko uszczypliwy względem gram.pl... Była wczoraj premiera na PC "DLC" do CoD WaW, czyli patch 1,4 o którym rozmawiano dość głośno ostatnio:P W super momencie? To mogli poczekać z premierą i dodać DLC za darmo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować