Zaloguj się, aby obserwować  
Outlander-pro

S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat - temat ogólny

2365 postów w tym temacie

Dnia 16.05.2009 o 19:49, Outlander-pro napisał:

Z tego gameplaya wynika coś, czego się spodziewałem. Ogromny teren, gdzie nic się nie
dzieje. Wieje nudą.
:/
Oby to zmienili.

Pokazali tylko urywki więc nie wiemy jak jest dalej.
Crew_900
O właśnie snorki fikały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2009 o 19:49, Outlander-pro napisał:

Z tego gameplaya wynika coś, czego się spodziewałem. Ogromny teren, gdzie nic się nie
dzieje. Wieje nudą.


Myślę, że większość akcji będzie skupiona w levelu Jupiter i Prypeci. W obszarach gęściej zbudowanych. Na Darkwater zaś będzie dużo wolnych przestrzeni i mutantów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2009 o 20:18, Duddits napisał:

> Z tego gameplaya wynika coś, czego się spodziewałem. Ogromny teren, gdzie nic się
nie
> dzieje. Wieje nudą.

Myślę, że większość akcji będzie skupiona w levelu Jupiter i Prypeci. W obszarach gęściej
zbudowanych. Na Darkwater zaś będzie dużo wolnych przestrzeni i mutantów.

Bedzie dobrze nie ma sie czym martwic xD Na takim duzym obszarze zawsze znjadzie się cos do roboty a chodź by bedzie gdzie pobiegac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi też się podoba pomysł z wymiennymi maskami. Lokacje wydają mi się klimatyczne. Jak dla mnie może być na podobne do czystego nieba, byle by błędów za dużo nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2009 o 12:12, Crew_900 napisał:

Super
Dzięki za nowe screeny i aktualizowanie Topiku, chociaż to powinien robić założyciel
:D

Ej no, moja wina, że Duddits ciągle mnie uprzedza? xD On maniaczy w wyszukiwanie informacji, a ja nie :P
Heh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłoby fajnie zobaczyć doktorka. Z tego co pamiętam to rozstaliśmy z nim przy okazji drugiej wizyty w kryjówce Strieloka. Chciałbym też spotkać Strieloka. Coś myślę, że będziemy mieli okazję go zobaczyć na samym początku CoP. Szkoda, że Sidorowicza już nie będzie. Chętnie bym mu sprzedał kulkę i uotpił w bagnach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co sądzicie o nowym HUD-dzie, screenów jest już sporo więc można już powiedzieć czy się podoba czy nie. Powiem tak nowy HUD podoba mi się bardziej od tego z SC ale nieco mniej niż z SoC. A wy jakie macie zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować