Zaloguj się, aby obserwować  
Outlander-pro

S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat - temat ogólny

2365 postów w tym temacie

Życzę tej grze jak najlepiej, bo sama grałam w dwie poprzednie części, ale mam takie jakieś nieodparte wrażenie, że będzie najgorszą częścią serii :/ Clear Sky robili rok i była tam masa błędów. CoP też robią rok i może tam być ich znowu mnóstwo. Nic nie przesądzam, ale chciałabym, żeby zrobili takiego porządnego Stalka, w którym nie ma błędu na błędzie i nie trzeba wgrywać ciągle nowych patchy by dało się grać, a po nich rozpoczynać od nowa gry, bo save nie działa... nawet gdyby mieli go robić 2-3 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2009 o 15:19, Neysha napisał:

Życzę tej grze jak najlepiej, bo sama grałam w dwie poprzednie części, ale mam takie
jakieś nieodparte wrażenie, że będzie najgorszą częścią serii :/ Clear Sky robili rok
i była tam masa błędów. CoP też robią rok i może tam być ich znowu mnóstwo. Nic nie przesądzam,
ale chciałabym, żeby zrobili takiego porządnego Stalka, w którym nie ma błędu na błędzie
i nie trzeba wgrywać ciągle nowych patchy by dało się grać, a po nich rozpoczynać od
nowa gry, bo save nie działa... nawet gdyby mieli go robić 2-3 lata.


Nie będzie aż tak źle jak w CS bo nie rozbudowują aż tak bardzo silnika gry. Ten czas przeznaczają zapewne na eliminacje błędów, przynajmniej mam taką nadzieję. A zresztą zobaczymy, ja myślę, że się już nauczyli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.08.2009 o 11:46, John_McClane napisał:

Nie będzie aż tak źle jak w CS bo nie rozbudowują aż tak bardzo silnika gry. Ten czas
przeznaczają zapewne na eliminacje błędów, przynajmniej mam taką nadzieję. A zresztą
zobaczymy, ja myślę, że się już nauczyli.


A ja myślę, że bez patchy się nie obejcdzie.. ale ma to swój wewnętrzny urok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2009 o 13:49, Kapas napisał:

A ja myślę, że bez patchy się nie obejcdzie.. ale ma to swój wewnętrzny urok :)

Eh, widzę, że po roku już niektórzy zapominają o zszarganych nerwach po premierze CS ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2009 o 14:23, Duddits napisał:

Eh, widzę, że po roku już niektórzy zapominają o zszarganych nerwach po premierze CS
;)


Po prostu raz mi sejwy skasowało na samym początku .. a potem ten dreszczyk emocji w oczekiwaniu na kolejne łatki ..po którejś z kolei skończyłem grę i się niestety skończyło :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2009 o 11:46, John_McClane napisał:

Nie będzie aż tak źle jak w CS bo nie rozbudowują aż tak bardzo silnika gry. Ten czas
przeznaczają zapewne na eliminacje błędów, przynajmniej mam taką nadzieję. A zresztą
zobaczymy, ja myślę, że się już nauczyli.


Oby, oby, bo lubię te klimaty. Mam nadzieję, że zrobią też trochę nowych terenów oprócz Prypeci i w jakiś sposób wyeliminują nudnawe fragmenty gdzie trzeba pieszo przemierzać pół mapy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie lokacji-miast mi brakowało w CS a w SOC czułem niedosyt bo Prypeć mnie oszołomiła ale zwiedzanie odpadało przez wzgląd na fabułę, która nadawała w tej lokacji tempa... w CS natomiast Limańsk to były 4-6 prostych lokacji, zamkniętych, zwiedzanie odpadało.

COP zapowiada się pod tym względem soczyście ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2009 o 16:48, Neysha napisał:

Są nowe screeny od GSC z nowego Stalkera. Jak dla mnie to ładnie się prezentują ;)

Screeny są stare (nie mam pewności co do pierwszego). Natomiast czwarty screen to nic innego jak CS. W tyle za zombie bez trudu można rozpoznać Magazyny Wojskowe, których w CoP ma nie być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2009 o 17:03, Crew_900 napisał:

Tia , też potwierdzam , że 4 screen to magazyny wojskowe , przyszła baza wolności

Za to te być nowe. Nowe screeny palce lizać.

20090806170738

20090806170751

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować