Zaloguj się, aby obserwować  
Outlander-pro

S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat - temat ogólny

2365 postów w tym temacie

Właśnie dowiedziałem się tej strasznej nowiny. Już widzę czekanie miesiącami na patcha jak w przypadku bioshocka i Batmana. Może chociaż posłuchają graczy i dadzą Mirosława Uttę na lektora ale znając cenegę to pewnie dadzą angielski lektor z napisami. Szkoda że CDP zepsuło to :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2009 o 23:41, John_McClane napisał:

Właśnie dowiedziałem się tej strasznej nowiny. Już widzę czekanie miesiącami na patcha
jak w przypadku bioshocka i Batmana. Może chociaż posłuchają graczy i dadzą Mirosława
Uttę na lektora ale znając cenegę to pewnie dadzą angielski lektor z napisami. Szkoda
że CDP zepsuło to :/


Angielskiego Lektora z napisami? To już lepiej dać same napisy po polsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do kupna gry, to wszystko zależy czy będzie Utta, czy nie. Jeśli go nie będzie to nie kupuje.

John_McClane ---->
"Szkoda że CDP zepsuło to :/"
Nie rozumiem tego. Co CDP zepsuło?

P.S Dobra wysłałem do Cenegi e-maila z zapytaniem jak będzie ta gra wydana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2009 o 10:22, Crew_900 napisał:

Pewnie odpowiedzą, że jeszcze nie wiedzą, lub w ogóle nie odpowiedzą


Jak już to się spodziewam tej drugiej możliwości, bo na 100% już wiedzą jak to będzie jeśli zamierzają zrobić premierę w tym roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2009 o 09:25, Piotrbov napisał:

Nie rozumiem tego. Co CDP zepsuło?


To że już nie wydają, a o czym rozmawiamy?

Cenega nigdy nie odpowiada na maile. Raz poprosiłem o numer listu przewozowego bo go nie podają automatycznie (co jest straszną głupotą) i dostałem go dosłownie pół roku później...

Jak ja nienawidzę tej firmy. Już widzę te dyskusje na temat tego, że patch wyszedł na świecie 3 miesiące temu, a w wersji pl nadal nie ma i to nie jest oczywiście wina cenegi :/ Nawet na łatki do tak dużych hitów jak Bioshock trzeba było czekać półtorej miesiąca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2009 o 13:04, John_McClane napisał:

To że już nie wydają, a o czym rozmawiamy?


No cóż. Ale Cenega stała się głównym dystrybutorem gier GSC, więc Stalkera to właśnie Cenega wydaje. Nie wiadomo jednak co było za kulisami. Czy może Cenega ( C1 ) dawała lepszą cenę, czy cuś.
Wydaje mi się że po prostu jako że główną władze w Cenedze ma rosyjska frima 1C Publishing i to że GSC jest rosyjsko języczne, więc się skumkali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uwaga ja już nie moge się doczekać Sidora mówiącego glsosem Gonery - Cenega to NAJGROSZA możliwa polonizacja dla gry którą wydaje - ta firma ma coś takiego ze musi WSZYSTKO zdubbingować... Już to widze jak Żołnierze mówią per "Psze Pana" albo Stalkerzy mawiają do nas "ziomm" ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2009 o 16:04, Jumpkov napisał:

możliwa polonizacja dla gry którą wydaje - ta firma ma coś takiego ze musi WSZYSTKO zdubbingować...
Już to widze jak Żołnierze mówią per "Psze Pana" albo Stalkerzy mawiają do nas "ziomm"


Brednie piszesz... Risena nie zdubingowali, mimo próśb i petycji fanów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2009 o 20:33, Kapas napisał:

Brednie piszesz... Risena nie zdubingowali, mimo próśb i petycji fanów...


Cenega zawsze robi na odwrót oczekiwaniom ludzi. Ja np. nie wyobrażam sobie gothica i grę gothico podobną jaką jest risen bez dabingu więc ją kupię jak stanieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2009 o 10:22, Crew_900 napisał:

Pewnie odpowiedzą, że jeszcze nie wiedzą, lub w ogóle nie odpowiedzą


Odpowiedzieli. Tylko że chodzi o to że e-mailowo jest tam tylko kontakt do pomocy technicznej. No więc i tak tam napisałem, a odpowiedź taka, że proszę śledzić newsy z ich strony ech...

Jak ja się coś pytam w CDP i nie wysyłam tam gdzie trzeba, to piszą że przekazują tą wiadomość do tych, którzy się tym zajmują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2009 o 20:33, Kapas napisał:

> możliwa polonizacja dla gry którą wydaje - ta firma ma coś takiego ze musi WSZYSTKO
zdubbingować...
> Już to widze jak Żołnierze mówią per "Psze Pana" albo Stalkerzy mawiają do nas "ziomm"


Brednie piszesz... Risena nie zdubingowali, mimo próśb i petycji fanów...


Oblivion też nie jest zdubbingowany i chwała im za to, gra dzięki temu nie traci na swojej miodności ^^
Nie chcę widzieć spolszczeń marnijszych niż:
BG (Saga)
Neverwinter Nights (Saga)
Icewind Dale (saga)
Planescape Torment
Mass Effect też było dobrze zdubbingowane.
STALKER, Utta idealnym wyborem, nie wyobrażam sobie gry bez niego.
Majesty (wydana przez CDP, przecudowny dubbing i spolszczenie :))
Soldiers: Ludzie Honoru, to też było b. dobre spolszczenie

Nie ma co, dawniej CD-P nie schodził poniżej pewnego poziomu...

Z Cenegą zawsze było gorzej.
The Bard''s Tale - całkiem całkiem ale słabo zbalansowany dubbing
Ghost Recon - takie sobie...

Twierdza? Bardzo dobre spolszczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cenega.. Papa Panie Mirosławie.. Papa fajne pudełko (Pomarańczowe towary.. też coś..).. Papa dodatki..
Grałem tylko w CN i jakoś się do tego lektora przyzwyczaiłem.. Co ciekawe całej gry nie przeszłem nigdy, dochodziłem do Limańska i zaczynałem Wojny Frakcji... ;D Szkoda będzie nowego Stalkera.. Choć może i cud się zdarzy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować