Zaloguj się, aby obserwować  
Outlander-pro

S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat - temat ogólny

2365 postów w tym temacie

wszyscy się tak o to martwili,ale tak na prawdę powinni to załatwić bez problemów żeby się fani nie stresowali.Szkoda,że z optymalizacją nic się nie zmieni,ostatnio jak grałem w SoC na niskich detalach to była porażka...To też z resztą już dawno powinni zrobić,tak na prawdę zaskoczyłoby mnie to jakbym zobaczył zupełnie odmiennego stalkera od poprzednich części,ale tak też nie będzie.Myśle,że tą część potraktuje jako taki skromny dodatek przed Stalkerem 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i super . Pan Mirosław jest dla mnie już częścią gry , która może i ma błędy , niedociągnięcia ale jest dla mnie najlepszą grą jaka powstała, tak samo jak Fallout 1 i 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2009 o 17:59, Crew_900 napisał:

uuu takie coś mnie boli , taki sprzęt a tak mało fps :|
http://www.youtube.com/watch?v=HJc-f0MssHM


Jak ktoś głupi to aż miło, 4xAA na takiej karcie.

Przy okazji, uwielbiam jak w testach kart używają 1920x1200 i 4xAA w Clear Sky i się dziwią jak to nie dają rady słabsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę uwierzyć że cenega zdecydowała się zrobić tak jak sobie klienci życzą...

Z dotychczasowych recenzji wynika że gra ma najmniej bugów z całej serii więc zapowiada się genialnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2009 o 20:07, John_McClane napisał:

Nie mogę uwierzyć że cenega zdecydowała się zrobić tak jak sobie klienci życzą...

Z dotychczasowych recenzji wynika że gra ma najmniej bugów z całej serii więc zapowiada
się genialnie.


Tak gra ma o wiele mniej bugów niż poprzednie części i jest grywalna ja nie spotkałem żadnego poważnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2009 o 21:10, John_McClane napisał:

Dobrze to słyszeć z jeszcze innego źródła, ciekawe co będzie jeszcze do czasu polskiej
premiery, pewnie jakieś patche powychodzą :)


Jak jakieś patche wyjdą to na pewno na poprawę wydajności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kamień z serca, że będzie jednak wersja z panem Uttą. Już bałem się najgorszego, a tu taka miła niespodzianka. Teraz tylko czekać i mieć nadzieję, że jak wyjdzie wersja PL, to będą patche poprawiające ewentualne błędy/wydajność/itp, itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować