Zaloguj się, aby obserwować  
Outlander-pro

S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat - temat ogólny

2365 postów w tym temacie

Dnia 22.10.2009 o 17:59, Crew_900 napisał:

uuu takie coś mnie boli , taki sprzęt a tak mało fps :|
http://www.youtube.com/watch?v=HJc-f0MssHM

Właśnie dzięki temu filmowi widzimy że gra będzie lepiej śmigać aniżeli CS ,ma fatalną kartę i rozdziałke wysoką a ma 20 kl/s więc bardzo dużo jak na tą kartę :)) (jeśli dobrze odczytałem to ma GF 6600)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2009 o 19:48, Morte napisał:

> uuu takie coś mnie boli , taki sprzęt a tak mało fps :|
> http://www.youtube.com/watch?v=HJc-f0MssHM
Właśnie dzięki temu filmowi widzimy że gra będzie lepiej śmigać aniżeli CS ,ma fatalną
kartę i rozdziałke wysoką a ma 20 kl/s więc bardzo dużo jak na tą kartę :))
(jeśli dobrze odczytałem to ma GF 6600)

6600 to raczej do procesora się odnosi. Kartę to jakiegoś Radeona HD 5770 ma ale nie znam sie na nich :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2009 o 19:56, B1SH0P napisał:

Przecież napisane, że jedzie na karcie "HD 5770".

no popiepszyło mi sie ,zobaczyłem g6600 myślałem że to GF 6600 a tak na marginesie co to za "cudo" ta HD 5770? pierwsze widzę takie coś (na radkach także się nie znam gorn ,ja tylko GF)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra już wiem co to za cudo:) najnowszy radek pod dx 11 kurde faktycznie mało tych klatek jak na ten sprzęt :o rozdziałka zbyt duża albo sterowniki to tej karty fatalne jeszcze są ..sorki za spam ale nie chciałem by ktoś odpisywał na pytanie odnośnie tej karty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dla uściśnienia to koleś ma 20-30 fpsów ... biorąc pod uwagę, że ma frapsa włączonego, który zmniejsza wydajność, a do tego 30 fpsów wystarcza do normalnej gry to nie widzę problemów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2009 o 20:18, Morte napisał:

Dobra już wiem co to za cudo:) najnowszy radek pod dx 11 kurde faktycznie mało tych klatek
jak na ten sprzęt


Bo to "cudo" ma tylko 128 bit, więc na ogromną wydajność bym nie liczył. Już HD4870 (który kosztuje teraz 450 zł) jest lepsiejszy xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.10.2009 o 21:01, Mafioso_PL napisał:

Bo to "cudo" ma tylko 128 bit, więc na ogromną wydajność bym nie liczył. Już HD4870 (który
kosztuje teraz 450 zł) jest lepsiejszy xP

no tak..czyli to wersja taniej karty pod dx 11 ,zawsze szynę obniżają by była dla mniej zasobnych portfeli. Kapas
zauważ że on ma 20-30 kl.s ale na spokojnej przestrzeni,jak by się tam zaczeła zadyma to by spadły jeszcze i juz byś nie pograł, minimum do komfortowego grania bez zacięć to 25 kl/s ale nie w spokojnej scenerii tylko w dociążonej .Ps jak to fraps zmniejsza wydajność :D no co ty ,nie przy tych ilościach ramu co mamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2009 o 21:17, Morte napisał:


> Bo to "cudo" ma tylko 128 bit, więc na ogromną wydajność bym nie liczył. Już HD4870
(który
> kosztuje teraz 450 zł) jest lepsiejszy xP
no tak..czyli to wersja taniej karty pod dx 11 ,zawsze szynę obniżają by była dla mniej
zasobnych portfeli. Kapas
zauważ że on ma 20-30 kl.s ale na spokojnej przestrzeni,jak by się tam zaczeła zadyma
to by spadły jeszcze i juz byś nie pograł, minimum do komfortowego grania bez zacięć
to 25 kl/s ale nie w spokojnej scenerii tylko w dociążonej .Ps jak to fraps zmniejsza
wydajność :D no co ty ,nie przy tych ilościach ramu co mamy


Powiem ci, że ta gra mu chodzi płynnie i będzie chodzić, bo w tej pierwszej lokacji zawsze spadają FPS-y i to drastycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2009 o 22:28, Piotr_Osiak napisał:

Może nie dotyczy stricte gry, ale to TRZEBA zobaczyć http://postapokalipsa.wordpress.com/2009/10/25/inspirowane-stalkerem-komiksy-romana-surzenko/
Klimat i wykonanie rozrywają na strzępy!

Fajne :) Jedynie kolorystykę bym zmienił, mniej barw, więcej szarości. Forma świetna, krótkie historyjki z Zony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2009 o 20:37, Kapas napisał:

dla uściśnienia to koleś ma 20-30 fpsów ... biorąc pod uwagę, że ma frapsa włączonego,
który zmniejsza wydajność, a do tego 30 fpsów wystarcza do normalnej gry to nie widzę
problemów :)

A gdzie tam frapsa widzisz? Ja tam widzę nagrywanie przez kamerę a nie program

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2009 o 19:12, Crew_900 napisał:

> dla uściśnienia to koleś ma 20-30 fpsów ... biorąc pod uwagę, że ma frapsa włączonego,

> który zmniejsza wydajność, a do tego 30 fpsów wystarcza do normalnej gry to nie
widzę
> problemów :)
A gdzie tam frapsa widzisz? Ja tam widzę nagrywanie przez kamerę a nie program


Nie napisał, że frapsem nagrywa tylko, że ma go włączonego. W prawym górnym rogu fps się pojawiają czyli ma włączonego frapsa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2009 o 20:18, Crew_900 napisał:

Tak, ale włączony fraps z informacją o fps nie muli kompa, dopiero jak się włączy nagrywanie,
wtedy żółty napis z info o fps zmienia się na czerwony


Muli ale nie aż tak bardzo. W każdym razie pomylił się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W każdym razie ja np bym co najwyżej w rozdziałce 1440x900 włączył. No i po co ten AA ? Zresztą co się dziwić, przecież to Stalker, co wiadomo, że będzie niedopracowany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2009 o 22:19, Crew_900 napisał:

Ja teraz gram na rozdziałce 1920x1080 w gry i uwierz mi brak AA w grze naprawdę boli


Witaj w klubie. Bez AA jak dla mnie nie ma grania. A próbowałes wymusić AA nHancer''em? Ja w ClearSky''u miałem AAx2 wymuszone i było dosyć wydajnie i całkiem ładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2009 o 23:06, KannX napisał:

> Ja teraz gram na rozdziałce 1920x1080 w gry i uwierz mi brak AA w grze naprawdę
boli
>

Witaj w klubie. Bez AA jak dla mnie nie ma grania. A próbowałes wymusić AA nHancer''em?
Ja w ClearSky''u miałem AAx2 wymuszone i było dosyć wydajnie i całkiem ładnie.


nie , nie wiem co to za program nawet ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować