Zaloguj się, aby obserwować  
Outlander-pro

S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat - temat ogólny

2365 postów w tym temacie

Dnia 05.11.2009 o 17:37, Crew_900 napisał:

Jak dla mnie trochę za szybko

I bardzo dobrze, że szybko. W CS Utta czytał na tyle wolno, że szybciej było same przeczytać więc tego problemu już nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co, testuję Zew Prypeci z torrentów, chyba jakaś nie upatchowana wersja i tylko dwa razy mnie wywaliło :P Oczywiście zamierzam kupić oryginał po polsku bo już wiem czego się spodziewać ;). Gra naprawdę klimatyczna, bardziej niż poprzednie części i muszę przyznać, że znacznie znacznie lepiej mi działa, płynniej :)


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2009 o 21:19, sylwasss napisał:

> bo już wiem czego
> się spodziewać ;).

coś czuje że dosntaniesz BANA :P


hmm dlaczego? Bo ściągnąłem niekoniecznie pełną wersję z sieci tylko po to, żeby zobaczyć czy w ogóle mi pójdzie i jak się gra? A że gra się dobrze i bardzo dobrze działa, w porównaniu do poprzedniczek - zamierzam kupić oryginalną (tak jak poprzednie) ;)
w Czyste Niebo też grałem przez kilka godzin w "pirata" po to by kupić oryginał :)
To jest tak jak z tymi badaniami, że większość kupujących mp3 przez internet... ściągało wcześniej je z torrentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2009 o 21:57, Crew_900 napisał:

Tylko bany i bany, tutaj naprawdę kilka osób jest nawiedzonych


Dobra niech bana nie dostanie. Niech jawnie propaguje piractwo bo przecież tego właśnie chcesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2009 o 22:14, sylwasss napisał:

> Tylko bany i bany, tutaj naprawdę kilka osób jest nawiedzonych

Dobra niech bana nie dostanie. Niech jawnie propaguje piractwo bo przecież tego właśnie
chcesz :)


Eee, propaguje piractwo? Ja nie mówię, że ściąganie pirackich gier i granie w nie jest dobre i nie nakłaniam nikogo do tego. Tylko uważam, że jeżeli nie ma wersji demonstracyjnej to wolę sprawdzić grę inną metodą a po dniu ją wykasować. Szkodzę w ten sposób twórcom? Nie sądzę bo tak czy inaczej kasa do nich wpadnie.

Ale w porządku, jeżeli uważasz, że propaguję w ten sposób piractwo to ok. Wybacz, że Cię uraziłem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest najprawdopodobniej jedyne forum w polsce gdzie praktycznie nie ma piractwa dzięki szybkim reakcjom moderatorów. I niech tak zostanie.

A co do sprawy Bart_GT to uważam że można tak robić aczkolwiek nie chce mi się wierzyć, że potem kupi. Nie chcę Cię obrazić, po prostu za dużo już takich wymówek widziałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bez problemu mi uwierzysz, że grałem najpierw w piracką wersję. Mam przesłać zdjęcie kupionego SoC i i CS? Dlaczego tym razem miałbym nie kupować oryginału?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2009 o 06:51, Bart_GT napisał:

Bez problemu mi uwierzysz, że grałem najpierw w piracką wersję. Mam przesłać zdjęcie
kupionego SoC i i CS? Dlaczego tym razem miałbym nie kupować oryginału?

Czy przed kupnem samochodu też najpierw "pożyczasz" żeby sprawdzić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2009 o 10:33, Gorn111 napisał:

> Bez problemu mi uwierzysz, że grałem najpierw w piracką wersję. Mam przesłać zdjęcie

> kupionego SoC i i CS? Dlaczego tym razem miałbym nie kupować oryginału?
Czy przed kupnem samochodu też najpierw "pożyczasz" żeby sprawdzić ?


Beznadziejne porównanie,tutaj masz możliwość,a w twoim przypadku to co innego.Mój kumpel robi identycznie jak Bart,wcale mu się nie dziwie.To normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2009 o 14:04, Ajinur napisał:

Beznadziejne porównanie,tutaj masz możliwość,a w twoim przypadku to co innego.Mój kumpel
robi identycznie jak Bart,wcale mu się nie dziwie.To normalne.


Wcale nie popieram piractwa, ale zgadzam się, że to normalne i wiele osób tak robi. Mój znajomy zassał przedwczoraj Dragon Age, bo dowiedział się, że na jego karcie są straszne problemy z grą i są freezy, rebooty kompa itd, tylko na tej karcie ( HD38XX) sprawdził, nic mu nie krzaczyło, a dziś stał ze mną w kolejce i razem wyszliśmy z bananami na facjatach z kolekcjonerkami ze sklepu. :D
Jednakże wiadomo, złodziei jest na pewno więcej niż uczciwych ludzi którzy po prostu nie chcą być na lodzie, bo ktoś tam uznał, że nie da dema i niech cielęta w ciemno kupują a potem płaczą na forach...

Little offtop: złodziei specjalnie wytłuściłem...tak to jest kradzież i nie ma tu żadnego porównania, że nikomu nic nie znika bo to nie auto: ktoś pracował nad tym, poświęcał czas ( nierzadko w latach) i ma prawo dostać z tego swoją część pieniążków. Piracenie to całkowity brak respektu dla twórców. Mam nadzieję, że większość piratów będzie kiedyś harować a potem nie dostaną zapłaty za swoją ciężką pracę... Ciekawe jak wtedy zareagują gdy ktoś im powie, że nic się nie stało, bo nic fizycznego im nie ukradli, tylko ich czas i efekt ich ciężkiej pracy...
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować