Zaloguj się, aby obserwować  
Outlander-pro

S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat - temat ogólny

2365 postów w tym temacie

Już uzbierałeś na egzo? Niby w jaki sposób? Ile cię to kosztowało? Ja jeśli dobrze pamiętam przez całą grę miałem może ze trzy góra cztery kombinezony. Pierwszy ten podstawowy, jakiś zdobyczny chyba na początku gry w pierwszej lokacji, SEVĘ [ potrzebna do questa ] i w Prypeci chyba jakiś kombinezon wojskowy co się od kogoś tam dostawało. Egzo na oczy nie widziałem. ;-D Radziłem sobie naprawami - było ciężko ale dawałem radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2010 o 16:23, Tyler_D napisał:

Już uzbierałeś na egzo? Niby w jaki sposób? Ile cię to kosztowało? Ja jeśli dobrze pamiętam
przez całą grę miałem może ze trzy góra cztery kombinezony. Pierwszy ten podstawowy,
jakiś zdobyczny chyba na początku gry w pierwszej lokacji, SEVĘ [ potrzebna do questa
] i w Prypeci chyba jakiś kombinezon wojskowy co się od kogoś tam dostawało. Egzo na
oczy nie widziałem. ;-D Radziłem sobie naprawami - było ciężko ale dawałem radę.


No jakoś mi się uzbierało. Robiłem jakieś poboczne questy po coś wpadło do kieszeni. Jak gdzieś anomalie widziałem to szukałem artefaktów, znalazłem jakieś 15 a zostawiłem sobie dwa, ze sprzedaży dużo było kasy. No i bronie zbieram i sprzedaje, ogólnie wszystko zbieram jak mam miejsce i mogę to sprzedać. Myślę że gdyby nie kupno egzo i ulepszanie pukawek to miałbym już śmiało teraz 100 000 Rubli i czego tam używają. Aha a nie odwiedziłem jeszcze wszystkich miejsc katastrof śmigłowców :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilką skończyłem grę z Sigerous Modem w wersji 1.6 i mogę powiedzieć tylko jedno - rewelacja!
Normalnie powinienem skasować go i wybrać następnego moda ale jeszcze zostało trochę do roboty (osiągnięcia a i Garry dał mi robotę) Żałuję tylko że nie wykonałem "Operacji Wulkan" od Kowlaskiego.
Polecam zwłaszcza, że poziom trudności moda jest normalny a nie jak w poprzednich częściach gdzie nawet Nowicjusz=Piekło z Aimbami i anomaliami/minami co pół metra.
Chyba przyłączę się do kogoś, szkoda tylko że wejście do obozu najemników skutkuje bug trapem (nie zdobędę przez to jednego osiągnięcia).

Także z mojej strony polecam gorąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak wygląda sprawa z poprawnym działaniem gry? Wymagania są na poziomie tych z Cienia Czarnobyla, czy są w rzeczywistości wyższe? Zastanawiam się nad tą grą, a nie mam zaufania do pudełkowych informacji, a według nich wymagania są na poziomie Cienia Czarnobyla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2010 o 13:48, Bertoslaw napisał:

Jak wygląda sprawa z poprawnym działaniem gry? Wymagania są na poziomie tych z Cienia
Czarnobyla, czy są w rzeczywistości wyższe? Zastanawiam się nad tą grą, a nie mam zaufania
do pudełkowych informacji, a według nich wymagania są na poziomie Cienia Czarnobyla.

Wymagania są nieco wyższe, ale gra jest stabilniejsza niż CC.
W praktyce w ZP grałem na identycznych ustawieniach graficznych jak w CC i o dziwo chodziło przecudnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam! Mam problem z misją znalezienia oazy. Zastosowałem się do polecenia niżej.

Dnia 08.08.2010 o 21:59, meJKu napisał:

Spoiler

Poszukaj czegoś co wygląda jak biała buźka na mapie Jupiteru ; ) Rzuca się w oczy.



Spoiler

Mam teraz jednak problem, jak już jestem w środku to jak przechodzę przez te pomieszczenie z kratami to po przejściu korytarza znajduję się znów na początku. Są w tym pomieszczenie też jakieś dwie niby ściany z jakimiś gwiazdkami. Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.11.2010 o 15:59, Tyler_D napisał:


Spoiler

A ja z kolei jak przechodziłem to nie obok wszystkich filarów były gwiazdki. Trzeba było strzelać, które przejście jest właściwe, bo samo przechodzenie przez gwiazdki nic nie da. Ogólnie trzeba pokombinować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam może mi ktoś pomóc ?
Zakupiłem kilka dni temu Zew Prypeci w edycji Premium Games.Grę zainstalowałem dopiero dziś.Na początku były problemy z instalacją patchów.Dopiero reinstalacja pomogła.Następnie po aktywowaniu gry i próbie uruchomienia wyskoczył komunikat Program X-Ray Engine 1.6 przestał działać.Informacja jest poprzedzona błędem :
Microsoft Visual C++ Runtime Libary

Run Time Error !

Program : (...) S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\bin\xrEngine.exe

This application has requested the Runtime to terminate it in an unusual way.
Please contact the application''s support team for more information.

Mój konfig kompa to

Core 2 Quad Q6600 podkręcone do 3.3 Ghz
Geil 4 GB 400 Mhz ... obecnie trochę więcej ich ma
Gigabyte EP35-DS3R
GeForce GTX 460 Palit SP
OCZ StealthXStream 2 500W
Samsung 750 GB 32 MB 7200 obr/min
Vista 32 Bit wersja Home Premium
Inne gry śmigają.Nie miałem nigdy podobnego problemu.Wcześniejsze wersje posiadam i działają.
Próbowałem uruchamiać grę z folderu gry ale bez skutku.Nie pomogło także wywalenie plików z dokumentów publicznych.

Napisałem już do Cenegi ale odpiszą w przeciągu 5 dni roboczych ... czyli mają czas do piątku. Podobno komuś zarzucali przy tym problemie konflikt sprzętowy ... ale to bujda na resorach ... nie ma co się gryźć ... wie ktoś jak to naprawić ... weekend mamy a chciałbym pograć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2010 o 20:53, Codipar napisał:

Tak 260.99 z certyfikatem ;/


A próbowałeś grać na wersji niespatchowanej? Tzn. tej z pudełka (1.6.1 jesli dobrze pamiętam). Patch 1.6.2 niewiele wnosi - ja od początku gram bez niego zupełnie bezproblemowo. Spróbuj przeinstalować i nie wgrywać patcha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2010 o 20:57, KannX napisał:

> Tak 260.99 z certyfikatem ;/

A próbowałeś grać na wersji niespatchowanej? Tzn. tej z pudełka (1.6.1 jesli dobrze pamiętam).
Patch 1.6.2 niewiele wnosi - ja od początku gram bez niego zupełnie bezproblemowo. Spróbuj
przeinstalować i nie wgrywać patcha.



Okej spróbuję i dam znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2010 o 20:59, Codipar napisał:

> > Tak 260.99 z certyfikatem ;/
>
> A próbowałeś grać na wersji niespatchowanej? Tzn. tej z pudełka (1.6.1 jesli dobrze
pamiętam).
> Patch 1.6.2 niewiele wnosi - ja od początku gram bez niego zupełnie bezproblemowo.
Spróbuj
> przeinstalować i nie wgrywać patcha.


Bez Patcha to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2010 o 21:17, Codipar napisał:

Bez Patcha to samo.


Start -> Wyszukaj -> w okienku wpisz user.ltx

Jak szukarka znajdzie ten plik to go usuń. Kilku osobom ten zabieg pomógł. Jak to nie pomoże to już kompletnie nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to nie jest dobre rozwiązanie.
Jak usunie to usuną mu się też podstawowe ustawienia cieni i tym podobne. Oczywiście od nowa mu się ustawią komendy ale nie będą takie same i będzie miał problem z jakością cieni i będzie wokół niego podążający cień.
Proponuję znaleźć tam plik log który jest w formacie txt, tam na końcu jest napisane co powoduje błąd
Zaczyna się od FATAL ERROR i niżej napisane co jest nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2010 o 22:39, Crew_900 napisał:

to nie jest dobre rozwiązanie.
Jak usunie to usuną mu się też podstawowe ustawienia cieni i tym podobne. Oczywiście
od nowa mu się ustawią komendy ale nie będą takie same i będzie miał problem z jakością
cieni i będzie wokół niego podążający cień.
Proponuję znaleźć tam plik log który jest w formacie txt, tam na końcu jest napisane
co powoduje błąd
Zaczyna się od FATAL ERROR i niżej napisane co jest nie tak



Nie ma tam żadnego pliku poza tym user usunięcie go też nic nie dawało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ci gra wywala lub coś podobnego powinien tam tworzyć się plik w formacie tekstu z napisaną przyczyną błędu. Nie pamiętam jak się nazywa ale powinien być

Jak ci nie idzie z oryginalnego exe, spróbuj na cukierku, w większości przypadków pomaga

Do moderatorów :
Nikomu nic nie narzucam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować