Zaloguj się, aby obserwować  
Outlander-pro

S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat - temat ogólny

2365 postów w tym temacie

Dnia 24.01.2011 o 15:22, MarekVeteran1968 napisał:

Hej S.T.A.L.K.E.R.zy gram juz od jakiegos czasu w Call of Pripyat i hciałbym zdobyc wszystkie
osiongniencia czy ktoś mugłby podać liste?


Wszystkich za jednym razem nie jestes w stanie osiagnac, liste znajdziesz w goglu. I o co chodzi z tym New Holandem? o.O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2011 o 16:02, Noirr napisał:

> Hej S.T.A.L.K.E.R.zy gram juz od jakiegos czasu w Call of Pripyat i hciałbym zdobyc
wszystkie
> osiongniencia czy ktoś mugłby podać liste?

Wszystkich za jednym razem nie jestes w stanie osiagnac, liste znajdziesz w goglu. I
o co chodzi z tym New Holandem? o.O

O nic poprostu wsrud znajomyh czensto sie nim<nowa zabaweczka> chwale wienc jakby znalezli tego posta to hcialem aby wiedzieli ze to ja . Dzienki za odpowiedz.

20110127165207

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2011 o 18:46, MarekVeteran1968 napisał:

Drodzy S.T.A.L.K.E.R.zy mam pytanie ktos wie jak wlesc na showek na stacji benzynowej
w sektorze Zaton?

Pewnie chodzi ci właśnie o to miejsce:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=47621&pid=1708
Rozwiązanie:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=47621&pid=1709

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem właśnie gre i tak średnio mi się podobała. Klimacik fajny ale jakoś tak za bardzo szybko się skończyła w Prypeci to prawie nic się nie zrobiło. Nastawiłem się że będzie więcej akcji i walk. Musze sobie wczytać jakiegoś wcześniejszego save''a i dokończyć niektóre rzeczy.
Po pierwsze: Gdzie znajde narzędzia kalibracyjne ? bo Chciałbym zmodyfikować mój egzoszkielet i bronie do pełna.

Jak w Zatonie otworzyć tą skrzynke w samochodzie na moście w którym mają być butle z gazem żeby zabić te pijawki?

Jak wykonać to zadanie z Oazą w kompleksie wentylacyjnym ?

Jak uwolnić tych kolesi niedaleko stacji Janów ? Tam Jest taki duży dziwny budynek jakby w kształcie ćwiartki :D Obeszłem go pare razy i nie widziałem żadnego wejścia.

Tak liczyłem że ta gra się rozkręci w prypeci że ani razu nie użyłem karabinu Gaussa bo było mi szkoda. :( Teraz jak będe grał to będe chyba tylko go wykorzystywał :D Spodziewałem się więcej misji na skradanie i zabijanie po cichu itp a tu nic :(

Spoiler


2 najfajniejsze akcje to było zejście pod Jupitera, i to pod koniec jak się biegło do helikoptera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2011 o 20:35, POZDRO-Grizzly napisał:

Po pierwsze: Gdzie znajde narzędzia kalibracyjne ? bo Chciałbym zmodyfikować mój egzoszkielet
i bronie do pełna.


W Prypeci, tak na chlopski rozum popatrz na mapie gdzie moglyby te narzedzia byc. Sa dwa komplety.

Dnia 30.01.2011 o 20:35, POZDRO-Grizzly napisał:

Jak w Zatonie otworzyć tą skrzynke w samochodzie na moście w którym mają być butle z
gazem żeby zabić te pijawki?


Sa dwa klucze,

Spoiler

jeden w samochodzie na koncu konwoju, drugi na poczatku, trzeba zejsc pod zawalony most.


Dnia 30.01.2011 o 20:35, POZDRO-Grizzly napisał:

Jak wykonać to zadanie z Oazą w kompleksie wentylacyjnym ?


Spoiler

Przechodz po kolei przez rozne kolumny, za kazdym razem jak przejdziesz przez dobre pojawia sie tam gwiazdki. Ale zeby odkryc dobre przejscie w kolejnym rzedzie musisz miec odkryte w poprzednim, wiec troche trzeba pochodzic. Potem przejdz przez wygwiazdkowane przejscia i dojdziesz do oazy.


Dnia 30.01.2011 o 20:35, POZDRO-Grizzly napisał:

Jak uwolnić tych kolesi niedaleko stacji Janów ? Tam Jest taki duży dziwny budynek jakby
w kształcie ćwiartki :D Obeszłem go pare razy i nie widziałem żadnego wejścia.


Spoiler

Potrzebujesz prototypowy detektor, do zdobycia po wykonaniu zadania od Sowy dotyczacego przyniesienia 3 detektorow Weles do naukowcow.



Gra moglaby miec wiecej misji w prypeci ale i tak jest o 2 klasy lepsza od Czystego Nieba i prawie tak dobra jak pierwsza czesc, wiec niema co narzekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Postanowiłem sobie przejść tę grę jeszcze raz, tyle że z kilkoma małymi modami: ulepszeniem wyglądu wyświetlacza detektora swarog, możliwością przyczepiania lunet do SiG-ów, oraz modem Artifact Hunter, zwiększającym szansę na pojawienie się artefaktów po emisji. No i mam problem:

Obszedłem cały Zaton, mam górę kasy za artefakty, zamówiłem u Nimbla wszystko i ulepszyłem u Kardana (do II poziomu) zgrałem się przed podróżą do Janowa, odgrywam się i błąd wczytywania pliku. Wgrywam inny save, to samo. Wszystkie save''y z ostatnich dni mi się wykrzaczają, a jak nie to następny save (zrobiony zaraz po udanym wgraniu starego) się kaszani.

Wszystkie błędy dotyczą biblioteki xrcore.dll, a w logu błędu powodem jest albo błędna wersja nazwy efektu pogody, albo brak tej nazwy.

Miał ktoś taki problem? Support mi nie pomoże bo miałem wgrane mody (choć żadem z pogoda nic nie robił).
Gram na wersji 1.6.02, rosyjski dźwięk, polskie teksty (z Cenegi).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2011 o 20:35, POZDRO-Grizzly napisał:

Przeszedłem właśnie gre i tak średnio mi się podobała. Klimacik fajny ale jakoś tak za
bardzo szybko się skończyła w Prypeci to prawie nic się nie zrobiło. Nastawiłem się że
będzie więcej akcji i walk. Musze sobie wczytać jakiegoś wcześniejszego save''a i dokończyć
niektóre rzeczy.
Po pierwsze: Gdzie znajde narzędzia kalibracyjne ? bo Chciałbym zmodyfikować mój egzoszkielet
i bronie do pełna.

Jak w Zatonie otworzyć tą skrzynke w samochodzie na moście w którym mają być butle z
gazem żeby zabić te pijawki?

Jak wykonać to zadanie z Oazą w kompleksie wentylacyjnym ?

Jak uwolnić tych kolesi niedaleko stacji Janów ? Tam Jest taki duży dziwny budynek jakby
w kształcie ćwiartki :D Obeszłem go pare razy i nie widziałem żadnego wejścia.

Tak liczyłem że ta gra się rozkręci w prypeci że ani razu nie użyłem karabinu Gaussa
bo było mi szkoda. :( Teraz jak będe grał to będe chyba tylko go wykorzystywał :D Spodziewałem
się więcej misji na skradanie i zabijanie po cichu itp a tu nic :(

Spoiler


2 najfajniejsze akcje to było zejście pod Jupitera, i to pod koniec jak się biegło do
helikoptera :)


Drogi S.T.A.L.K.E.R.ze sciongnij sobie poradnik od kolesi z gry-online tam bendzie opisane wienkszosc twoih problemuw a odnosnie oazy to jak znajdziesz sie w tym pomieszczeniu w kturym jak zle przejdziesz to wracasz od poczontku hodz miendzy filarami az odnajdziesz droge przez miejsca pomiendzy filarami gdzie bendzie padal snieg bo trase to pewnie gra generuje losow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2010 o 21:33, KannX napisał:

> Pytanko. Jak dostać się do tego schowka (screen 1 & 2)?

Po drugiej stronie jest zgięte ogrodzenie, wskocz na nie, a z niego na dach stacji. Przy
filarze ukryta jest butelka wódki, a pod ''wyższym'' dachem stacji kombinezon. Łatwo
przeoczyć.

MOzesz podac screen tego zagienttego ogrodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy istniejo kody lub trainery na zeczy bo mialem nieprzyjemny kontakt z potworem ktury wyrywa bron i utracilem swojego ukohanego Rysia hodzilem wokolo i go nie znalazlem a handlaz ktury mi go sprzedal nie hce mi go zalatwic. Wiem ze moge wczytac poprzedniego sejwa ale niehce mi sie przehodzic prawie calej gry na nowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2011 o 11:35, Crew_900 napisał:

Musi być błąd w jakiejś modyfikacji. Spróbuj na czysto czy tak samo będzie wywalać gra.



To była pierwsza rzecz którą zrobiłem - usunąłem folder, zmieniłem z powrotem ltx-a i spróbowałem bez tych modów ... mam to samo :(
Na sieci nie znalazłem innego rozwiązania, jak dograć poprawkę lokalizacji (w sumie nazwa efektu może brać się stąd), co też już zrobiłem. Poczytałem dokładniej opisy i żaden z modów nie ma ostrzeżeń co do wersji językowych, ani lokalizacji ... pech po prostu i już.
Zacząłem grę od nowa na wersji bez modów, na razie jest w porządku, ale zobaczymy czy mi się ten błąd znów pojawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2011 o 21:20, POZDRO-Grizzly napisał:

Czy wy też w całej grze spotkaliście tylko jednego nibyolbrzyma ?

Jest przynajmniej 2 chyba, później normalnie spawnują się w Jupiterze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem grę po raz drugi. 17 osiągnięć, wszystkie misje wykonane ;)

Problem z xrcore.dll nie pojawił się przy graniu na "czystej" wersji gry z Cenegi. Wygląda więc na to, że ta wersja gry i mody (lub jeden z nich) się jakoś gryzą... Jak najdzie mnie ochota zagrać jeszcze raz to sam rozpakuję pliki gry i je ręcznie zmodyfikuję, zamiast dogrywać coś z file frontu, bo może się znów pogryźć.

Na marginesie - tylko z grami wydanymi przez Cenegę mam taki problem (to już trzeci tytuł w ciągu roku). Inne np. z CD Projektu przyjmują mi mody bez problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2011 o 09:41, MarcusBrutus napisał:

Skończyłem grę po raz drugi. 17 osiągnięć, wszystkie misje wykonane ;)

Problem z xrcore.dll nie pojawił się przy graniu na "czystej" wersji gry z Cenegi. Wygląda
więc na to, że ta wersja gry i mody (lub jeden z nich) się jakoś gryzą... Jak najdzie
mnie ochota zagrać jeszcze raz to sam rozpakuję pliki gry i je ręcznie zmodyfikuję, zamiast
dogrywać coś z file frontu, bo może się znów pogryźć.

Na marginesie - tylko z grami wydanymi przez Cenegę mam taki problem (to już trzeci tytuł
w ciągu roku). Inne np. z CD Projektu przyjmują mi mody bez problemu.

Mozesz napisac jakie osiongniencia zdobyles mi udalo sie zdobyc:Bogaty Klient ,Naznaczony przez zone,Doświadczony S.T.A.L.K.E.R.,Łowca artefaktów,Asystent,Pionier,Jeden z nas ,Łowca mutantów,Przywudca,Handlarz informacjami,Ekspert wysokiej technologi,Wysłannik sprawiedliwości,Przyjaciel S.T.A.L.K.E.R.ów,Przyjaciel Wolności, Dyplomata,Detektyw. Gdyz wydaje mi sie ze wszystkih nie zdobyłem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować