Zaloguj się, aby obserwować  
Outlander-pro

S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat - temat ogólny

2365 postów w tym temacie

Bez yay, instalacja nie może byc prostsza bo juz sie nie da :]
Klikasz, wybierasz Dalej i tyle. Automatyka.

Ale dzięki za adres mailowy, może się podzielę z jakimś spamerem.
Oh, wait. Nie mam żadnego spamera wśród znajomych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W innym temacie pisałeś coś o jakimś Sigerious Modzie - skąd go najlepiej pobrać bo ja tu widzę jego różne wersje, jakieś fixy, dodatki ... any link plz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2011 o 14:42, Tyler_D napisał:

W innym temacie pisałeś coś o jakimś Sigerious Modzie - skąd go najlepiej pobrać bo ja
tu widzę jego różne wersje, jakieś fixy, dodatki ... any link plz?


http://www.forum.stalker.pl/viewtopic.php?f=77&t=9153&start=0
Tu jest wersja 1.6

Do tego możesz doinstalować Braz 1.6.1 i Free Choice. Jest tam spolszczenie które spolszczy Sigeriousa, FC i Braza jednocześnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakie mody proponowali byście na początek tzn chodzi mi o takie które sprawią, że będzie lepiej się grało niż na zwykłej podstawce, planuje wgrać na pewno nazwy broni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2011 o 15:28, wilqu94 napisał:

Jakie mody proponowali byście na początek tzn chodzi mi o takie które sprawią, że będzie
lepiej się grało niż na zwykłej podstawce, planuje wgrać na pewno nazwy broni ;)


To wystarczy, na podstawce gra się wspaniale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DawidsonPRO - w zasadzie tak ale fajnie wygląda .

SpecShadow - nic nie musiałem instalować , gamedata wrzuciłem tylko.
śmiało możesz dać adres spamerom bo to akurat mail dla info śmieci np: od ciebie , typu jak zarzucić mod :]
> Oh, wait. Nie mam żadnego spamera wśród znajomych.
Podaj mi swój to zaraz poznasz łącznie z wirusami :]
Crew_900 modzik sympatyczny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest jakiś sposób by mieć mokre powierzchnie na rozszerzonych ustawieniach Dx9 ? Na Dx10 i 11 gra tam przycina i muli, że granie z przyjemnością mija się z celem : /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2011 o 14:54, Crew_900 napisał:

Jest jakiś sposób by mieć mokre powierzchnie na rozszerzonych ustawieniach Dx9 ?


Nie ma takiej możliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie dot. modów. Często mod ma Gamedata->Później plik o nazwie configs. I tak. Mam 2 mody które są inne , weight mod ,oraz spawn mod (przechodzę 3 raz CoP i po prostu robię test weaponsów). I tak, czy to ,że ten mod i tamten mają config to znaczy,że nie będą ze sobą współdziałały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2011 o 12:32, Mafioso_PL napisał:

Panowie (i Panie jeśli takowe zaglądają do tego tematu), dlaczego mimo
ustawienia MAX detali i DX11, CoP wygląda u mnie gorzej niż SoC ? :/

Hmm.. wydaje mi się że wygląda lepiej niż SoC. Tak czy siak, polecam zainstalowanie Complete Packa - http://www.moddb.com/mods/stalker-complete-2009
Jest sporo zmian w tym modzie, ale nie są to zmiany pokroju nowych mutantów, nowych anomalii etc. Poprawia wygląd anomalii powodując, że są trudniejsze do zobaczenie, ale ogólnie rzecz biorąc - IMO, STALKER + CP, tak powinna wyglądać ta gra od samego początku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trawa rośnie na moich oczach, AA nie działa (ostre krawędzie mnie dobijają) brak jakiegokolwiek blura/fitru jak w SoC... kurde w SoC gram od premiery, CoP dopiero kupiłem i niemiło mnie zaskoczyło O_O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja nie wiem, jak można nazywać taką grę brzydką. To że najnowsze gry wyglądają niesamowicie nie oznacza, że Stalker jest brzydki. Jeśli masz ładną koleżankę to czy jest ona brzydka tylko dlatego, że jakaś aktorka jest super piękna? I nie chodzi mi o "w porównaniu do", bo nie porównałeś SoC do CoP :P Ja cieszę się każdą grafiką, jest ona tylko miłym dodatkiem do fabuły (dla mnie grafika w grze to jak oprawka wizualna do interaktywnej książki, o ile oczywiście gra ma fajną fabułę).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2011 o 12:41, Mafioso_PL napisał:

Trawa rośnie na moich oczach, AA nie działa (ostre krawędzie mnie dobijają) brak jakiegokolwiek
blura/fitru jak w SoC... kurde w SoC gram od premiery, CoP dopiero kupiłem i niemiło
mnie zaskoczyło O_O

A widzisz, na screenach tego nie widać tak dobrze. Hmm.. Może Directa masz włączonego w wersji 9?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja uwielbiam mod Cromm Cruac jeśli chodzi o efekty. M.in bardzo mi się podoba Ustawienie DX11/DX10 - Oświetlenie Ultra itd. + ten mod. Pięknie wygląda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować