Zaloguj się, aby obserwować  
Outlander-pro

S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat - temat ogólny

2365 postów w tym temacie

Obydwie gry są wspaniałe więc stawiam że i następna będzie udana,ja żałuje tylko że tych rozwiązań co są w CS typu modernizacja broni itp nie było w SOC,albo chociaż naprawa kamizelki ,oraz poziom trudności większy bo za łatwa troszkę jest ale klimat robi swoje oraz fabuła fajna i grafika i mi to starczy,w sieci jakoś nie mogłem grać,nudy i same ruskie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2009 o 19:09, Morte napisał:

/.../


Od tego typu rzeczy mamy przecież modyfikacje. Odpowiedni mod lub komplikacja modów i masz wszystko co wymieniłeś. Pojazdy, wycięte przed premierą mutanty, naprawa pancerzy i broni i wiele, wiele innych rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

..Jeju spojrzalem na opis z cda co dal duddits .. Mysle ze nie oderwiemy sie od zew prypeci w ogole,urlop z pracy,wagary uczniow,gospodarka padnie ,donald zamiast do bruxeli bedzie w prypeci ..z kaczynkim bo jakby inaczej,w sejmie po lanie beda nawalac,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eeee... Myślę, że każdego uzależni każdego ten nowy S.T.A.L.K.E.R. zew prypeci. Jako fan, pewnie jak będzie to możliwe spróbuję zaryć nockę, ale w łikend. Podejrzewam, że raczej nikt nie będzie wagarował i uciekał z pracy by sobie pograć. Jeśli by tak robił to niech szybko wyłączy komputer i podda się leczeniu psyhiatrycznemu. Bo wtedy ma niewielkie szanse na wygraną nad nałogiem i może hmmm... Głupotą? Ten kto jest fanem wie, że S.T.A.L.K.E.R. to gra, sejv nie ucieknie. (cichy śmiech)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe,oj przeciez zartem to pisalem :D Tak by podkreslic jaka ta gra bedzie,gry sa dla ludzi madrych,a ci sie nie uzaleznia ,ale ja np lubie grac wieczorami poznymi,jak moge sobie pozwolic oczywiscie,tym bardziej w stalkera gdyz jest lepsze wrazenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorki za spam.z mini opery pisze i 256 znakow tylko moge wstawic. Mam prosbe,dostrzegajcie posty zartobliwe od tzw powaznych bo napisze czlek cos z zartem a odpowiedzi sa nieadekwatne do zartu :D kazdy wie o save a tylko glupcy uzaleznia sie od czegokolwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Śmiech na sali z tym CDA i ich dwudziestoma lokacjami (mam nadzieję, że nikt nie wziął tego na poważnie). Śmieją się z tego nawet na forum GSC: "CD-Action is a total utter bullshit and disaster".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2009 o 23:32, Kapas napisał:

Ponoć sami autorzy o tym mówili, że większość lokacji ma być nowych.


I w tym jest prawda. Tyle, że jak wszyscy już powinniśmy wiedzieć mapki będą trzy: Darwater, Jupiter i Prypeć a te dwadzieścia nowych rzeczy to lokacje, części poszczególnych leveli,, tych trzech leveli. Cytat: "Wśród nich znajdzie się dorzecze Prypeci wraz z stojącą od dwudziestu lat zardzewiałą flotą". Tak fajnie tyle, że będzie to część/lokacja Darwater a nie nowa mapka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2009 o 23:55, Morte napisał:

no trudno trzeba trzema się zadowolić :) będą 3 lub 4 ale za to jakie ! :)


Ehh, będą trzy. Chyba, że nam Prypeć wytną na tydzień przed światową/ruską premierą. Na pewno masz rację w tym, że będzie trzeba się tym zadowolić. Jakiekolwiek barachło nam dadzą. Ale co tam. Póki co jest zadowolony i podjarany... jak przed SoC i CS.
Btw. Obrazek przy okazji. Przyczajona pijawa, nieświadomy Misza :)

20090528003554

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2009 o 00:39, Duddits napisał:

> no trudno trzeba trzema się zadowolić :) będą 3 lub 4 ale za to jakie ! :)

Ehh, będą trzy. Chyba, że nam Prypeć wytną na tydzień przed światową/ruską premierą.
Na pewno masz rację w tym, że będzie trzeba się tym zadowolić. Jakiekolwiek barachło
nam dadzą. Ale co tam. Póki co jest zadowolony i podjarany... jak przed SoC i CS.
Btw. Obrazek przy okazji. Przyczajona pijawa, nieświadomy Misza :)


Heh nawet w bezpośredniej walce bez zaskoczenia nie miałby szans.Kto w Zonie widział żeby na pijawkę porywać się z klamką? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba ze jest to klamka laserowa:D ,ciekawe jak z wymaganiami gry,stalker cs na max wszystko i 1440 x 900 mi smialo szedl,oby nie przesadzili tylko,pewnie wymagania gdzies sa ale nie szukalem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2009 o 09:30, Morte napisał:

Chyba ze jest to klamka laserowa:D ,ciekawe jak z wymaganiami gry,stalker cs na max wszystko
i 1440 x 900 mi smialo szedl,oby nie przesadzili tylko,pewnie wymagania gdzies sa ale
nie szukalem.



Zostały już podane. Poszukaj w newsach sprzed tygodnia czy jakoś tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2009 o 01:19, Ajinur napisał:

Heh nawet w bezpośredniej walce bez zaskoczenia nie miałby szans.Kto w Zonie widział
żeby na pijawkę porywać się z klamką? :D


A juz myślałem, że Cię już Zona pochłonęła na dobre, że leżysz gdzieś w rowie z nadgryzioną głową z dziesięcioma ranami postrzałowymi na klatce piersiowej..

@ Thalanthas

Dnia 28.05.2009 o 01:19, Ajinur napisał:

Zostały już podane. Poszukaj w newsach sprzed tygodnia czy jakoś tak.


Tak. Wymagania zostały podane ale te minimalne i rekomendowane. Maksymalnych i ultra i co tam jest jeszcze nam nie podali i myślę, że raczej nie chcę tego wiedzieć. W CS np. po patchu 1.5.04 w taki sposób poprawiono wydajność gry, że wysokie wymaganie poszły jeszcze bardziej do góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na google znalazlem wymagania,to samo co -cs- czyli silnik ten sam,i dobrze,oczywiscie nie o minimalne chodzi,za te minimalne co podaja powinni kare nalozyc za oszukiwanie graczy ktorzy maja taki komp.bo tylko menu sie otworzy i koniec na tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja i tak jestem zdania, że nie oddadzą nawet ułamka atmosfery jaka panuje w Prypeci. To co do tej pory było w SoC czy Call od Duty 4 to pikuś. Klimat tego miasta jest niemożliwy do odtworzenia w żadnej grze. Byłem tam na początku kwietnia i mam nadzieję wrócić. Niestety miasto popada w coraz większa ruinę i za maks 10 lat niewiele pozostanie tam do zwiedzania. Niestety.

20090528144129

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2009 o 14:41, VuLgAtUs napisał:

/.../


Jakieś szczegóły proszę. Też z dwoma kumplami planuje w przyszłym roku wypad na Ukrainę do Prypeci. Koszty nie wielkie a przygoda na całe życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować