Zaloguj się, aby obserwować  
Outlander-pro

S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat - temat ogólny

2365 postów w tym temacie

Dnia 08.05.2009 o 11:34, Duddits napisał:

Co za dużo scanów? Będzie więcej ;)

Bo ja nie panimaje pa ruski ni w ząb :P

Dnia 08.05.2009 o 11:34, Duddits napisał:

Skoro screenów coraz więcej to przydałby się w końcu jakiś trailer albo screen z hud''em
czy z zapowiadanym nowym interfejsem. Zastanawiam się jakie zmiany będą w PDA. W CS w
PDA kulał dziennik zadań. Trzeba czekać na targi IgroMir w Moskwie.

Ano, mogliby dawać już powoli, najwyższy czas na trailer... chociaż nie przypominam sobię by był np trailer do CS. Ale może jakiś gameplay ? :P

Dnia 08.05.2009 o 11:34, Duddits napisał:

Ciekawe czy uda im się z tą tętniącą życiem Zoną. W dzień polujemy na mutanty natomiast
w nocy one na nas...

Znowu zarzekają się, że tym razem im wyjdzie. Ale jak będzie? Zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedne ze zmian o których jeszcze nie słyszeliśmy a zawarte są w "Igromania Lite" to:

- Brak transportu;

No raczej jego obecność raczej by mnie zdziwiła niż nie mile zaskoczyła. Pojeździmy sobie na modach, chyba że tak jak w SoC i CS będzie to nie przydatne. Choć skoro mapki mają być duże to kto wie. Generalni jak dla mnie może ich nie być.

- Znajdywanie artefaktów przez npc''ów;

Fajna zmiana co można było wywnioskować ze screenów ze Stalkerem w detektorem w dłoni. Mam nadzieję, że będzie można o taki artefakt powalczyć a w razie czego dla niego zabić i wyjąć z plecaka denata.

- z pięciu lokalizacje (Prypeć, Jupiter, Darkwater & dwa podziemia) trzy będą dostępne "od zaraz" natomiast dwie pozostałe zostaną dla nas otwarte po wypełnieniu obowiązkowej do ich otwarcia fabuły.;

To też żaden problem. Założę się, że ograniczony dostęp będzie do podziemi albo do samej czarnobylskiej elektrowni. Byle nie dali ciała poraz trzeci z freeplayem. Z tego co zauważyłem na screenach teren nie będzie łagodny. Jakieś urwiska, dziury etc. Wszystko fajnie byle by tylko nie udziwnili ich zbyt bardzo.

- brak anomalii losowych;

Tutaj dali ciała. Czyli co? Nie będzie poruszających się anomalii. Rano tu, jutro tam. Znowu będzie można sprintem biec przez trampoliny, wiry i inne dziadostwa. Nie dobrze.

- pojawianie się i znikanie artefaktów po jego upuszczeniu;

Też dobre. Rzucam sobie taki dajmy na to kompas na ziemie a oj sobie znika? Nie wiem czy dobrze zrozumiałem. Cyba, że chodzi o artefakt walające się leniwie po polach, które się przemieszczają na większe odległości i mają zdolności do dematerializacji. Niewidoczne artefakty mieliśmy w CS i było ok. Wystarczył detektor, śruba i leki. Mogli by zmienić tylko ich statystyki bo te w CS było źle wyważone. Połowa artefaktów była tam bezużyteczna.

- broń dwuręczna;

No to nie jest nowość. Mieliśmy przecież (Bulldog 6, RPG i PKM) ale w tym przypadku to im więcej tym lepiej.

Być może coś mi się pomyliło w tłumaczeniu (translator) więc jak ktoś jest chętny to proszę:

- Уменьшится количество аномалий на единицу площади
- Отсутствие "войны" группировок
- Отсутсвие транспорта!
- Поиск артефактов как в "ЧН"
- Не линейное выполнение квестов
- Пять локаций - три из них открыты сразу, две остальные - ссюжетные
- Фотореалистичный восточный район г.Припять для изучения
- Отсутствие случайных аномалий
- Появление и исчезновение артефактов после выбросов
- Новый интерфейс
- Два двуручных оружия в экипировке

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tymi anomaliami to ja nie wiem co oni chcą zrobić.
Wiem,że jak będą stare anomalie,ten sam wygląd i działanie bez zmieniania położenia etc. To się zawiodę.
Mam nadzieję,że zaczną poważniej myśleć nad działaniem promieniowania na naszą postać,bo to w CS było maxymalnie nie realistyczne,wręcz irytujące.
Ten zniekształcony teren to dobry pomysł.Tak powinno być,prawdziwa Zona jest piekielnie niebezpieczna.
Z tym znikaniem artefaktów to jakaś bzdura,nie ma to najmniejszego sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musze przyznać, że Call of Pripat jest grą na którą czekam z wielkimi nadziejami. Mam nadzieje że twórcy nie zrezygnują z ulepszania broni, sposób zdobywania artefaktów mógłby pozostać taki jak w CS. Anomalie powinny być grozniejsze a zona bardziej niebezpieczna.Tylko miejmy nadzieje, że gra bedzie grywalna w monencie premiery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Całkiem fajne widzę usprawnienia. Wreszcie przydatne rzeczy przyporządkowane do klawiszy funkcyjnych. No i te wymienne maski... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I znowu zmiany w interfejsie (wydaje się teraz bardziej przejrzysty). A co do samych screenów zaciekawiła mnie jedna rzecz a mianowicie maska ogólnie dobry dodatek. A reszta? Raczej bez zmian nie licząc nowych lokacji.
PS: Wymagania będą podobne do Clear Sky (kto wie czy nie takie same)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tez czekam na stalkera z niecierpliowscia choc moze nawet i miec duzo bugow.
Dzieki za screeny ;] też szperam po necie i szukam nowinek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak może mam nadzieje ze w finalnej wersji bedzie ok.
W pre alpha czyste niebo nie bylo poruszajacych sie krzakow a w finalnej juz byly.
Zobaczymy choc watpie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O dzięki działa :D

Łeeee , te same bronie oraz ta sama ręka , co to ma być Czyste Niebo 2 ? : /

Mam nadzieję , że zmienią wygląd. Oraz sorry po grafice nic nowego nie widać, dla mnie taka sama gra będzie co Czyste Niebo i na pewno o 100 razy więcej bugów w grze będzie i czekać trzeba będzie na łatki które pozwolą grać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2009 o 19:33, chris50 napisał:

Nieeee nie mów tak :DDDD ja chce juz w to grac :DD
to tetestowe maja jeszcze czas i mocno pracuja :)

Tak samo było w Czystym Niebie . Trzeba było czekać na łatkę żeby móc grać bo cały czas wywalało błąd podczas rozpoczynania gry i też mieli czas na testy i jakoś to olali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować