Zaloguj się, aby obserwować  
Outlander-pro

S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat - temat ogólny

2365 postów w tym temacie

Dnia 24.12.2009 o 08:32, EmperorKaligula napisał:

blad, Zwawy przynosi 3 albo 4 sniperki losowo, ja loadowalem az przyniosl mi Rysia (max
atak, max celnosc)


Szczerze mówiąc to jak testowałem burzę to praktycznie on mi snajperkę zastępowała... czy tak czy tak to i tak styknie jeden strzał w baniak ;) No, ale snipa dodaje klimatu :D

Ogólnie noszę cztery rodzaje broni, pistolet, snajperka, karabin szturnowy i szotguna - z tego se kombinuje odpowiednią na daną akcję kombinację ;)

Dnia 24.12.2009 o 08:32, EmperorKaligula napisał:

burza (swietny szturmowy) zwawy, najlepszy shotgun zwawy lub Jupiter, snajperki zwawy
lub Jupiter/Prypec - i gauss ktory jest swietna sniperka Prypec.


Wszystko idzie kupić na zamówienie, chyba własnie sobie zamówię bronie i pancerz ;)

I mówisz, że z każdego rodzaju ofert są losowo po trzy? Sprawdzałem to tylko dla broni i pancerzy (po trzy bronie i dwa pancerze - egzo i beryl)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2009 o 08:41, Kakarotto napisał:

I mówisz, że z każdego rodzaju ofert są losowo po trzy? Sprawdzałem to tylko dla broni
i pancerzy (po trzy bronie i dwa pancerze - egzo i beryl)


nie kazdego, pancerze sa zawsze takie same, tak samo shotgun, pistolety nie wiem - nie uzywalem. Broni szturmowej jest ze 4 rodzaje do zamowienia, tak samo karabinow snajperskich. Save/Load przed zlozeniem zamowienia i sam zobaczysz.

co do burzyn - snajperka ma duuuuzo wiekszy zasieg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o tego Seka co sie doczepil do mojaj pukawki ... bylem kolo dzwigow , wytluklem bandziorow i mam pda ze Sek ma byc doprowadzony do Sowy .... ale Sowa nic nie mowi i w ogole nikt nic nie mowi ... czy ktos wie o co chodzi z tym Sekiem ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. Zainstalowałem stalkera, wszystko szło dobrze, dopók nie uruchomiłem gry. Wysoczył wtedy taki komunikat: A crash has been detected by BugTrap. O co chodzi? przeinstalowywałem grę i nic to nie dało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

C:\Users\Public\Documents\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci

Tam powinien być folder logs i w nim plik tekstowy . Otwórz go i na samym dole skopiuj tekst w dół zaczynając od FATAL ERROR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2009 o 21:37, darth_16 napisał:

Mam problem. Zainstalowałem stalkera, wszystko szło dobrze, dopók nie uruchomiłem gry.
Wysoczył wtedy taki komunikat: A crash has been detected by BugTrap. O co chodzi? przeinstalowywałem
grę i nic to nie dało.


ja mialem bugtrapy w miejsach dziwnych (jaskinia gdzie moglem wyjsc tylko idac trzymajac Q albo E, po prostej sie nie dalo), albo po wielokrotnym zrzucaniu gry do paska - za ktoryms razem error i winda. Przy uruchamianiu/zaraz po wczytaniu nigdy nie mialem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie może głupie ale średnio mi to idzie.

Spoiler

Mam zbadać jakąś ścieżkę Noego, w tym celu muszę wskoczyć w anomalię... jak mam w nią wskoczyć skoro jest ona dosyć, hmm... śmiercionośna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2009 o 14:31, Marcin08 napisał:

Pytanie może głupie ale średnio mi to idzie.

Spoiler

Mam zbadać jakąś ścieżkę Noego, w tym
celu muszę wskoczyć w anomalię... jak mam w nią wskoczyć skoro jest ona dosyć, hmm...
śmiercionośna...



Musisz przejść pomiędzy anomaliami dokładnie jak Noe. Wtedy nic Ci się nie stanie. Nawet jeśli używasz standardowego kombinezonu, choć życie może troszkę Ci spaść. xP. A jak dojdziesz do urwiska to odważnie skaczesz w Bąbla. Nie będzie to ostatnia anomalia przestrzenna z jaką się w grze spotkasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

a tą droge Neo to mam odczytać z PDA? I jakiego bąbla? Ja tam znalazłem tylko krater i jakieś rózne anomalie w podziemiach i nic więcej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2009 o 14:47, Marcin08 napisał:

Spoiler

a tą droge Neo to mam odczytać z PDA? I jakiego bąbla? Ja tam znalazłem tylko krater
i jakieś rózne anomalie w podziemiach i nic więcej...



jak pogadasz z nim to przeniesie was w inne miejsce, podczas cutscenki patrz ktoredy idzie noe, zapisz gre i idz tak jak on - jak poszedles zle to dostaniesz od anomali. Podczas przerywnika noe na koncu skacze ze skarpy, tez masz to zrobic i przeniesie Cie na plaskowyz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co zrobić, by za tą rurę się dostać (screen)? Kucając nie daję rady, bo mnie ona blokuje. W ogóle warto tam się pakować? Jestem tam jeszcze jakiś artefakt czy coś? :)

Edit: to taki budynek na terenie Jupitera, by tam dojść trza było zdjąć kilku bandziorów, kilka psów i szczurków ;)

20091225160811

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nieaktualne, to był chyba jakiś bug... kucając normalnie nie dałem rady, ale kucając i patrząc przez lornetkę idąc do przodu przeszedłem pod rurą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2009 o 16:08, Kakarotto napisał:

Co zrobić, by za tą rurę się dostać (screen)? Kucając nie daję rady, bo mnie ona blokuje.
W ogóle warto tam się pakować? Jestem tam jeszcze jakiś artefakt czy coś? :)

Edit: to taki budynek na terenie Jupitera, by tam dojść trza było zdjąć kilku bandziorów,
kilka psów i szczurków ;)


budynku tego nie kojarze, ale jak nie da sie przejsc na C+X+kursor (moja klawiatura blokuje sie przy 3 jednoczesnie wcisnietych klawiszach i komp robi "Pii") to nie da rady ;) Jak jestes w na drugiej mapie to masz pewno juz 3ci lub 4ty wykrywacz artefektow - nic nie pokazuje jak chodzisz po powierzchni dookola budynku ? Duza szansa jest ze jest tam schowek, one sa w takich dziwnych miejscach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2009 o 15:46, Marcin08 napisał:

taaa tyle że go ubiłem podczas emisji :D no nic będę kombinował śrubkami...


save/load i srubki ;) nie pamietam jakie tam byly anomalie - mozesz zalozyc odpowiednie artefakty na te kilka sekund lub zazyc jaka chemie i dzieki temu przebiec na pale ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować