Zaloguj się, aby obserwować  
Outlander-pro

S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat - temat ogólny

2365 postów w tym temacie

Dnia 26.12.2009 o 21:21, namiary_znane napisał:

i po kilku minutkach będziesz
mógł pogadać z Włóczęgą o podróży do Prypeci.


Poszliśmy w trójkę, już mi się nie chciało biegać za nikim. tak czy tak migiem przebiliśmy się przez podziemia ;)

Dnia 26.12.2009 o 21:21, namiary_znane napisał:

Swoją drogą cała droga do Prypeci jest świetnie pomyślana. Latareczki przy kombinezonach,
ciemno,jazda z teamem itd.. Choć wkurza brak noktowizora w celowniku (GP-36).


Ja tam mam prawie od początku Burzę i szotguna, wrogowie padają jak muchy, teraz po maksymalnym upgradzie to jest normalnie wycinka na całego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

mam dać nauczkę Flitowi, za to że chwalił się m.in. czyszczeniem siedliska pijawek nieslłusznie. Ale nie mam żadnej opcji dialogowej no i nie mogę używać broni na terenie stacji... jak to ugryźć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Możesz poczekać chwilkę jak znów zacznie coś gadać, lub przejść się do kamieniołomów i tam będzie leżał ranny Stalker pogadaj z nim i wróć do Janowa i posłuchaj co gada Flint

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2009 o 20:58, Crew_900 napisał:

I weź gadaj z takimi dziećmi. Nie musisz tutaj zaglądać i szukać awantur . Kolejny dzieciak
który uważa się za nie wiadomo kogo


Nie szukam awantur, denerwuje mnie po prostu Twoje malkontenctwo. Najprościej wyzwać od dzieci bez wnikania w treść posta osoby krytykującej i można uznać, że sprawa załatwiona. Cóż, nie mam czasu na takie jałowe dysputy. Co do mojego wieku to zapewniam, że jestem od Ciebie starszy, co z pewnością moje dzieci by potwierdziły. Nie zamierzam więcej odnosić się w swoich wypowiedziach do Twojej szanownej osoby. Koniec offa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2009 o 22:05, berbelek napisał:

Nie szukam awantur, denerwuje mnie po prostu Twoje malkontenctwo.

Widzę, że żółć Ci się zebrała na osobnika Crew :). Mnie swego czasu również (i nawet zjechałem go ze dwa razy, że truje okrutnie i nic nie wnosi do rozmowy :)), albowiem każdy z nas ma pewien próg niezadowolenia, po którego przekroczeniu psioczymy głośno na jakąś grę czy działania ich twórców, bo nas zawiedli, poszli za kasą, spieprzyli grę itd. I potem jakiś czas musimy odreagować ten ból i wkurzenie. Następnie nam przechodzi i twórców danego tytułu, łącznie z samym tytułem radośnie olewamy i nie wracamy do kiepskich produkcji.

Crew jest o tyle inny, że choć Stalker wybitnie mu nie podszedł to poświęca tej grze spory kawał swego cennego czasu nadal, i niestety wciąż o tym opowiada. Tak więc jest przykładem antyfana, bo poświęcać czas (a to już przecież kilka lat licząc od pierwszej części!) czemuś, czego się nie lubi to właśnie takie hobby na odwrót, fan na odwrót. Cała tajemnica :). Jest prosta recepta: omijać posty takich typów.

Każda część Stalkera miała błędy i twórcy popełnili sporo grzechów, ale jakoś grywalność trzyma nas przy niej nadal i umiemy sobie radzić z tymi błędami i grzechami, bez zatruwania otoczenia jadem. Crew nie umie i musi się z tym dzielić z innymi. Ciągle. Wciąż i wciąż :).

Przy Zewie Prypeci też na przykład ktoś coś spieprzył z tym głupim zabezpieczeniem wprowadzając limit aktywacji i dalej nie mam swojego egzemplarza. Ale ponieważ już powoli mi przechodzi przestałem o tym śpiewać w każdym wątku jaki dotyczy tej gry :). Kupić nie kupiłem, i nie kupię (póki są jakieś limity), ale wywnętrzenie się z tym na forum człowiekowi pomaga i w końcu zaczyna mieć po prostu głęboko w ciemnym miejscu wydawcę. W końcu ile można pisać o tym samym? I kto to będzie czytał?

A żeby było na temat: kiedy zamierzają zdjąć to ograniczenie aktywacji?! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2009 o 22:30, Melchah napisał:

A żeby było na temat: kiedy zamierzają zdjąć to ograniczenie aktywacji?! ;)

Limitu już w zasadzie nie ma. Obecnie wynosi on chyba 9999 i na aktywację jak i dezaktywację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2009 o 18:38, Crew_900 napisał:

Mi osobiście, żadna z części się nie podoba, pograć , skończyć i w kont

To co tu jeszcze robisz?

Jeżeli ktokolwiek tutaj przedstawia swoimi postami obraz dziecka, to ty.
Twoje posty na forum GSC wybitnie świadczą że w grę grałeś przed polską premierą, to chyba wiedziałeś co kupujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie miejsca niedaleko Janowa.

Spoiler


Poszedłem się tam rozejrzeć i co chwila słychać było komunikaty z prośbą o pomoc. Próbowałem znaleźć wejście do tego budynku, ale bez skutku. Tamten stalker mówił coś, że jest uwięziony z oddziałem i nie mają już wody od dwóch dni. Co mam zrobić ?



Aha i niedaleko fabryki Jupiter jest taki bunkier i zauważyłem, że ma rozwalony dach. Da się tam wejść ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2009 o 23:00, meJKu napisał:

> A żeby było na temat: kiedy zamierzają zdjąć to ograniczenie aktywacji?! ;)
Limitu już w zasadzie nie ma. Obecnie wynosi on chyba 9999 i na aktywację jak i dezaktywację.

Drugi raz natykam się na podobną informację i gdyby było to prawdą to oczywiście limit można by uznać za czysto teoretyczny, bo kto to wykorzysta.

Chciałbym jednak zobaczyć link do jakiejś oficjalnej informacji wydawcy, albo innego możliwie wiarygodnego źródła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2009 o 00:08, Loken napisał:

Mam pytanie odnośnie miejsca niedaleko Janowa.

Spoiler


Poszedłem się tam rozejrzeć i co chwila słychać było komunikaty z prośbą o pomoc. Próbowałem
znaleźć wejście do tego budynku, ale bez skutku. Tamten stalker mówił coś, że jest uwięziony
z oddziałem i nie mają już wody od dwóch dni. Co mam zrobić ?



te glosy wyjda przy jednym z zadan dla naukowcow, graj dalej.

Dnia 27.12.2009 o 00:08, Loken napisał:

Aha i niedaleko fabryki Jupiter jest taki bunkier i zauważyłem, że ma rozwalony dach.
Da się tam wejść ?


tego nie pamietam - takie wysokie i okragle ? jesli tak to laczy sie to z oaza - tez z jednym z questow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a gdzie można znajdować skrzynki z narzędziami? Bo póki co znalazłem jedną (i to podstawowa) a na resztę nie mogę się nigdzie natknąć, mimo tego, że spaceruję w miejscach które sugerują mi inni stalkerzy...

Spoiler

i druga kwestia - gdzie do diabła są detektory Weles? bo albo ich nigdzie nie ma, albo po prostu nie mam szczęścia na nie trafić... tylko jeden... a trzeba trzech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2009 o 00:59, Marcin08 napisał:

a gdzie można znajdować skrzynki z narzędziami? Bo póki co znalazłem jedną (i to podstawowa)
a na resztę nie mogę się nigdzie natknąć, mimo tego, że spaceruję w miejscach które sugerują
mi inni stalkerzy...


http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=47621&pid=1564

Dnia 27.12.2009 o 00:59, Marcin08 napisał:

Spoiler

i druga kwestia - gdzie do diabła są detektory Weles? bo albo ich nigdzie nie ma,
albo po prostu nie mam szczęścia na nie trafić... tylko jeden... a trzeba trzech



ja to zalatwilem gromadzac 100 000 gotowki, wtedy sklepikarze oferuja Ci lepszy towar - sowa bedzie je sprzedawal, kupisz i oddasz naukowcom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2009 o 00:19, Melchah napisał:

Chciałbym jednak zobaczyć link do jakiejś oficjalnej informacji wydawcy, albo innego
możliwie wiarygodnego źródła.

Niestety, ja Ci mogę pokazać tylko screenshota.

20091227101733

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no ja w poprzednich czesciach problemu nie miałem , widocznie miałem zainstalowane patchy
ale i tak mnie denerwowało ze miałem jakas poboczna misje , biegłem sprintem nie zdazyłem dobiec a tu zadanie nie powiodło sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2009 o 13:27, wilqu94 napisał:

Wato kupić tę grę? czy nie?


tak, mowie to jako osoba, ktora nie grala w poprzednie czesci. Polecam przed zagraniem w gre przeczytac piknik na skraju drogi strugackich, latwiej zrozumiec "anomalie" czy "artefakty" i ogolnie strefe - ksiazka nie jest dluga (ze 150stron), w jeden wieczor spokojnie mozna przeczytac - i co najwazniejsze jest bardzo dobra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować