Zaloguj się, aby obserwować  
Outlander-pro

S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat - temat ogólny

2365 postów w tym temacie

Dnia 19.05.2009 o 20:25, Szataklona napisał:

Przecież juz w CS bylo ze NPC przeszukiwaly ciala innym wiec ... A po co sie meczyc samemu

Co, gdzie?! Ja nigdy czegoś takiego nie uświadczyłem, przegapilem coś?

Dnia 19.05.2009 o 20:25, Szataklona napisał:

i zbierac arty xD wystarczy poczekac, rzucic granata i jak dobrze pojdzie ma sie to bez
zadnego wysilku ;) Nie no zartuje wtedy to była by zadna zabawa :)

Ale taka opcja byłaby ciekawa. Bardzo mi brakowało zdobywania artefaktów na NPC w CS''ie, nie żeby kazdy coś miał, ale żeby żaden? To d**** a nie stalkerzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedyny raz jak widziałem jak inny npc trzepie trupa to na OL w SoC. Może i tak było w ABC ale nie pamiętam. Właśnie. Mogli by zrobić tak, że można zabrać denatowi jego kasiorkę jak w Inferno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowy filmik: http://www.youtube.com/watch?v=ZvpElUBKL8k

Jeśli ktoś chce pobrać za frajer lekko ograniczoną (nie wiem jak) grę SoC to informuję, że można to zrobić legalnie z http://www.gametap.com/video-games/S.T.A.L.K.E.R.:-Shad-20000422-40.html#download_S.T.A.L.K.E.R.:-Shad_gametap_609250. Wszystko to w ramach promocji serwisu GameTap zajmującego się dystrybucja gier przez internet. Warunkiem downloadu jest darmowa rejestracja na serwisie.

Edit. Ograniczenia pobranej gry z GameTap to brak współpracy z modami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie widziałem by stalkerzy obrabiali zwłoki iinych. Oprócz CS gdy to nas 2 bandytów ogłusza.
Szkoda, że nie mogłem odzyskać tych 60000 RU. A i w Cieniu tylko psy i inne moby targały za sobą tych co padli.
Prawda w CS nie widziałem by ktoś miał choć 1 artefakt lecz ---> Często można znaleźć walizki kolo obok obozów (czy w innych kontenerach), ciekawe rzeczy np. hmmm artefakty, bronie, amunicję, apteczki i wiele innego badziewia i dziadostwa. Więc to tłumaczy dlaczego w CS nie można znaleźć stalków z tzw. Artefaktami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2009 o 09:34, Dead_space napisał:

Nigdy nie widziałem by stalkerzy obrabiali zwłoki iinych. Oprócz CS gdy to nas 2 bandytów
ogłusza.
Szkoda, że nie mogłem odzyskać tych 60000 RU. A i w Cieniu tylko psy i inne moby targały
za sobą tych co padli.
Prawda w CS nie widziałem by ktoś miał choć 1 artefakt lecz ---> Często można znaleźć
walizki kolo obok obozów (czy w innych kontenerach), ciekawe rzeczy np. hmmm artefakty,
bronie, amunicję, apteczki
i wiele innego badziewia i dziadostwa. Więc to tłumaczy
dlaczego w CS nie można znaleźć stalków z tzw. Artefaktami.


MI w CS parę razy udało się znaleźć artefakt po przeszukaniu zabitego stalkera bandyty itp. Faktem jest, że nie był to nie wiadomo jaki - pospolity, ale jedank był.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2009 o 11:22, bart31 napisał:

MI w CS parę razy udało się znaleźć artefakt po przeszukaniu zabitego stalkera bandyty
itp. Faktem jest, że nie był to nie wiadomo jaki - pospolity, ale jedank był.


Hm, ja nie miałem szczęścia znaleźć w zwłokach artefaktu w CS tak jak to mądrze było zrobione w SoC. Choć grałem z 5-6 razy, na modach i bez modków. Za to widziałem takich co szukali http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=26119&pid=5932.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2009 o 08:34, Duddits napisał:

Jedyny raz jak widziałem jak inny npc trzepie trupa to na OL w SoC. Może i tak było w
ABC ale nie pamiętam. Właśnie. Mogli by zrobić tak, że można zabrać denatowi jego kasiorkę
jak w Inferno.

Aaaa sory chyba właśnie mi sie pomyliło z OL do SoC''a xD sory mój błąd :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2009 o 14:28, Szataklona napisał:

Aaaa sory chyba właśnie mi sie pomyliło z OL do SoC''a xD sory mój błąd :D


No właśnie tak myślałem, że coś Ci się pomyliło. Tak to już bywa, że główne danie przygotowują nam szefowie kuchni GSC a dopieszczają je na wyższy poziom moderzy. Jeszcze by tego brakowało, żeby w CoP nie można było instalować modów. Znając życie dostaniemy 70% tego co zapowiadają. Zabugowne 70%..

Btw. Wywiad z Olegiem Yavorskym. Tak, wiem że było ale tu wideo jest z napisami PL i ENG.
Edit. Zapomniałem: http://www.youtube.com/watch?v=CDnKoRwoqI4&eurl=http%3A%2F%2Fstalker.com.pl%2F&feature=player_embedded

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2009 o 19:21, Sarturias napisał:

Czy ta gra wyjdzie na PS3/Xbox360?


Gra nie ukarze się na konsolach tak samo jak Stalker Clear Sky. Przynajmniej na razie. Co jakiś czas mówi się o konwersji na konsole Stalkera Shadow Of Chernobyl, który premierę miał tysiąc lat temu (w 2007).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dostać coś ciekawego napewno dostaniemy :) ALe czy bedzie aż tak zbugowane miejmy nadzieję że nie, w końcu musieli sie czegoś nauczyć i już wiedzą ze musza to dopracować. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodam, że już nie ma się chyba co bać jeśli chodzi o wielkość mapek. Darkwater wydaje się ogromna. Dolina (czy wyschnięte koryto), wraki statków, dźwigi, fabryki a do tego pełen anomalii most. Zastanawiam się też nad proporcjami wraku tankowca, który ma być siedzibą samotników z barmanem na czele (łajba 100 radów). Trochę wygląda na za mały. Szykuje się naprawdę dobra gra (i tu nie wspomnę o bugach). Chciałbym zobaczyć Jupiter i Prypeć ale na gameplay z tych lokacji jeszcze pewnie za wcześnie. Tak czy siak bagna zapowiadają się bardzo dobrze. Martwi mnie wypowiedź Jaworskiego o ograniczeniu terenów podziemnych do minimum, maksimum 5 %. Już mam w głowie katakumby Agropromu z CS. Nie dobrze, nie dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Już mam w głowie katakumby Agropromu z CS. Nie

Dnia 20.05.2009 o 20:32, Duddits napisał:

dobrze, nie dobrze...

Ogólnie ja nie lubię lokacji podziemno/strasznych, ale muszę przyznać, że podziemia Agrpromu w CS ssały paue niesamowicie.
Ale skoro ma być mało podziemi w CoP to mi to nie przeszkadza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2009 o 20:46, Outlander-pro napisał:

ale muszę przyznać, że podziemia Agrpromu w CS ssały paue niesamowicie.


He he. Tak. Robiły to niesamowicie zachłannie ;)

Na pewno by nie zaszkodziły a jak dla mnie powinny być. Zona osadzona jest w strasznym, dzikim, brutalnym świecie więc strach i nie świadome moczenie gaci z obu stron przez kotów jest tam jak najbardziej na miejscu :P Mam nadzieję, że wynagrodzą nam to tajne czy jawne laboratoria z serii X, czy coś. W sumie wszystkie labki w SoC nie były zaliczane do lokacji podziemnych a miały miejsce w podziemiach. Można powiedzieć, że 5% nie jest wcale tak mało biorąc pod uwagę, że w SoC katakumby Agropromu nie zajmowały raczej nawet 3% ale liczyłem na jakiś duży level znajdujący się po skażoną Zoną :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem taki tekst Olega o Pijawce i Burerze :P

Oleg V. Yavorsky: I like Bloodsucker very much - he''s scares the hell out of me, eyes glowing devilish in the dark, and his ability to disappear makes him just unpredictable (and even scarier). I also like combating against Burer. This little dwarf is apt in raising anything movable from the ground and hurling that at you from far away. Getting hit by a wardrobe flying into your head can be fun!

Ogólnie Burer ma jak widać moce telekinezy - może być więc ciekawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2009 o 22:39, Crew_900 napisał:

O burerze wiadomo było z modów do Cień Czarnobyla które go dodawały


No ale chyba nie zrobią go kropka w kropkę jak z modów. Zresztą ja tam z nim nigdy nie walczyłem, więc nie wiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2009 o 22:39, Crew_900 napisał:

O burerze wiadomo było z modów do Cień Czarnobyla które go dodawały


Dokładnie. Szczególnie z ABC Inferno. W Oblivionie jakoś nie ujawniał takich mocy jak w ABC. Przynajmniej w takim natężeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować