Zaloguj się, aby obserwować  
Outlander-pro

S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat - temat ogólny

2365 postów w tym temacie

Dnia 31.05.2010 o 14:01, Crew_900 napisał:

Stary i proszę pwoiedz mi jedno . Dlaczego producenci wydają łatki do gier co ? Gra oryginalna
to nie powinna wywalać błędów , no a jedna łatki poprawiające wychodzą po co powiedz
mi to ?

Stalker Czyste Niebo , gra bez łatek na oryginale sypała się jak cholera , czemu przecież
to oryginalna gra .

Sorry ale nie do Ciebie tym razem piszę.Ktoś mi zarzuca że namawiam do piractwa, co sie bardzo "gryzie" z moimi wypowiedziami na forum.
Łatki... Hmmm.. owszem wydaje się. gry maja błędy też się zgadzam z Tobą. Pomoć techniczna też jest potrzebna ale, tylko posiadaczom gier oryginalnych.
Bynajmniej nie uważam że "gra sie sypie ponieważ jest nieoryginalna". Natomiast uważam że jeśli sie chce narzekać to przynajmniej trzeba kupić grę, a z Twoich wypowiedzi wynika że nie masz gry ale to tylko Twój problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2010 o 17:22, Ajinur napisał:

Ej komu najlepiej sprzedawać artefakty,kto da nam za nie najwięcej? Czy to bez znaczenia?

Bo zdobyciu achieva Brodacz płaci najwięcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytania odnośnie Copa
Uwaga możliwe spoilery

Spoiler

Otóż zastanawia mnie jedna rzecz bo przechodząc przez ten wielki most w pierwszym levelu napotykam jakby szczątki konwoju wojskowego( w sensie samochody i rosomaki). Znajduję tam jakieś papiery,które potem daję handlarzowi w bazie Stalkerów,ale znalazłem też dwa klucze(klucz A i B) Chciałem otworzyć tą skrzynie wojskową na tym moście dzięki tym kluczą,ale się nie udało,po prostu jak chciałem otworzyć,klucze znikły,a skrzynka dalej zamknięta.Wiecie może dlaczego? Czy te rzeczy są potrzebne w jakiejś misji? Ale to chyba nieleżały by tak sobie luzem w skrzynkach te klucze,hm?



Następna sprawa:
Spoiler

Ja jestem jeszcze na początku,ledwo co główny wątek ruszyłem i zastanawia mnie jedna rzecz.Bo rozumiem,że mam te 5 miejsc(ogończa) przeszukać po kolei tak jak jest numeracja od 1 do 5 tak? Bo ja zacząłem od tego na płaskowyżu w pierwszym levelu i coś dziwnego się dzieje.Nie twierdzę,że to bug,ale jak spotykam tego kolesia co mnie prowadzi przez te spalone gospodarstwo i mam wskoczyć na końcu skarpy w tą anomalie to teleportuję mnie tuż przy takiej anomalii gdzie takie latające płonące kule lecą,obok jest dwucg bandziorów.Ale chodzi o to,że nie dostałem się w końcu na ten płaskowyż tam do helikoptera.Czyli rozumiem,że mam po kolei jechać z tymi ogończami bo inaczej to tak będzie się działo tak? Wie ktoś?



PS. Outlander o co chodzi z tym achieva? Co to?;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2010 o 21:20, Ajinur napisał:

Spoiler

Ja jestem jeszcze na początku,ledwo co główny wątek ruszyłem i zastanawia mnie jedna
rzecz.Bo rozumiem,że mam te 5 miejsc(ogończa) przeszukać po kolei tak jak jest numeracja
od 1 do 5 tak? Bo ja zacząłem od tego na płaskowyżu w pierwszym levelu i coś dziwnego
się dzieje.Nie twierdzę,że to bug,ale jak spotykam tego kolesia co mnie prowadzi przez
te spalone gospodarstwo i mam wskoczyć na końcu skarpy w tą anomalie to teleportuję mnie
tuż przy takiej anomalii gdzie takie latające płonące kule lecą,obok jest dwucg bandziorów.Ale
chodzi o to,że nie dostałem się w końcu na ten płaskowyż tam do helikoptera.Czyli rozumiem,że
mam po kolei jechać z tymi ogończami bo inaczej to tak będzie się działo tak? Wie ktoś?


Ja także miałem problem żeby dostać się w to miejsce ;-)
Jak się okazało to zbłądziłem odrobinkę i trafiłem tam gdzie nie miałem. Gdy się spostrzegłem już nie było powrotu i musiałem szukać drogi powrotnej do teleportu. Manewr ten musiałem powtórzyć 3 razy, aż w końcu znalazłem drogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2010 o 12:34, Gorn111 napisał:

> Gorn111 czemu namawiasz ludzi do piractwa?
>
Coś piłeś, paliłeś albo sobie "zadałeś"? W którym poscie namawiam kogoś do piractwa?
Napisałem pewnemu "koledze" cytuje "KUP ORGINAŁ"(Zresztą na kazdym forum gdzie się żali
na CoP mu tak piszą :P ). To jest namawianie do piractwa?

Wszyscy wiemy, że Twoje" KUP ORGINAŁ" było ironicznym namówieniem do ściągnięcia wersji pirackiej gdzie jest mniej problemów. Nieładnie, szczególnie na tym forum.
@Gorn111 To, że ludzie na innych forach są ułomni nie oznacza, że ty też masz być.
BTW

Spoiler

Czy w ostatnim stalkerze dowiem się o co chodzi z tym gościem co oślepł w jedynce.


I czy tak jak w dwójce jest to idiotyczne wykrwawianie się, że spędzasz 2 godziny próbując w ciągu 30 sekund znaleźć apteczkę, bo miałeś tylko jeden save?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.05.2010 o 21:52, byverter napisał:

Wszyscy wiemy, że Twoje" KUP ORGINAŁ" było ironicznym namówieniem do ściągnięcia wersji
pirackiej gdzie jest mniej problemów. Nieładnie, szczególnie na tym forum.
@Gorn111 To, że ludzie na innych forach są ułomni nie oznacza, że ty też masz być.


Wszyscy czyli kto? Może mów za siebie?
Nie, nie zachęcam go do sciagniecia wersji pirackiej :P.
Dlaczego w wersji pirackiej jest mniej problemów? (nigdy nie miełem żadnego pirata więc nie wiem :P)
Ludzie na innych forach sa ułomni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2010 o 21:20, Ajinur napisał:

Mam takie pytania odnośnie Copa
Uwaga możliwe spoilery

>Otóż zastanawia mnie jedna rzecz bo przechodząc przez ten wielki most
Jest to jeden z kilku pierwszych questów w grze, znalezienie tych kluczy i otworzenie skrzynki ;)

Dnia 31.05.2010 o 21:20, Ajinur napisał:

PS. Outlander o co chodzi z tym achieva? Co to?;p


Achiev, skróciłem formę achievement :P Jeśli będzie wystarczająco dużo pomagał Brodaczowi i stalkerom w Skadowsku, będą Ci wdzięczni i będziesz miał najlepsze ceny. Ale nawet bez tego Brodacz ma najlepsze ceny za artefakty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brodaczowi w Skadowsku, on zapłaci ci za nie najwięcej a w pewnym momencie gry będziesz mógł kupować u niego nawet artefakty - jednak zupełnie nie ma potrzeby napełniania mu kasy, są właściwie zbędne i niepotrzebne. Poza tym po uzbieraniu 100.000 handlarze będą oferować ci rzadsze i ciekawsze towary po nieco zaniżonej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2010 o 21:52, byverter napisał:

BTW

Spoiler

Czy w ostatnim stalkerze dowiem się o co chodzi z tym gościem co oślepł w jedynce.


Cholera ... chyba pamięć mnie zawodzi ... o kim mówisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2010 o 00:07, Tyler_D napisał:

> BTW

Spoiler

Czy w ostatnim stalkerze dowiem się o co chodzi z tym gościem co oślepł w
jedynce.


Cholera ... chyba pamięć mnie zawodzi ... o kim mówisz?

Pod koniec

Spoiler

jak poprosił to lustro o to by zona zniknęła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Nie lustro a Spełniacz Życzeń, jest to jedno z fałszywych zakończeń Monolitu. Problem w tym że ja nie wiem co tych chcesz wiedzieć ... ten gość to Striełok którego swoją drogą spotkamy też w CoPie.

Co niby chcesz wiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Którego mechanika? :-P

Poza tym żeby nie za bardzo spoilerować i psuć ci rozgrywki ... mała podpowiedź - szukaj na starych stacjach naprawczych, składach, magazynach, fabrykach czyli tam gdzie prawdopodobnie były używane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2010 o 00:30, Tyler_D napisał:

Spoiler

Nie lustro a Spełniacz Życzeń, jest to jedno z fałszywych zakończeń Monolitu. Problem
w tym że ja nie wiem co tych chcesz wiedzieć ... ten gość to Striełok którego swoją drogą
spotkamy też w CoPie.

Co niby chcesz wiedzieć?

Spoiler

Czemu oślepł? I jak zona zniknęła to gdzie się dzieje 3cia część gry?

To są różne zakończenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Ciężko jednoznacznie powiedzieć ... prawdopodobnie efekt Monolitu i / lub Spełniacza Życzeń.


Spoiler

Zona nie zniknęła, po prostu to zakończenie jest jednym z pięciu związanych z Monolitem czyli fałszywą wizją, iluzją jakiej poddał się Striełok.


>To są różne

Dnia 01.06.2010 o 00:40, byverter napisał:

zakończenia?

LOL, jasne że tak. Ogółem jest ich siedem,

Spoiler

pięć związanych z Monolitem - fałszywe i dwa związane z projektem Świadomość Z - prawdziwe. W tym drugim przypadku decydujesz o losach projektu a fałszywe zależne są od ilości kasy, reputacji, poczynań w czasie gry, decyzji i tym podobnych.



Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że zrobił się tu mały bałagan, który trzeba uporządkować.

byverter - ostrzeżenie za spam i rozpoczynanie nieuzasadnionego offtopu.
Gorn111 - ostrzeżenie za spam. Nie musisz odpowiadać każdemu, kto Ci zarzuci piractwo, to tylko zaśmieca temat.
Crew_900 - ostrzeżenie za spam i prowadzenie offtopu. Wziąłem pod uwagę także bliźniaczo podobne zachowanie sprzed kilku dni w tym samym temacie.

Rada na przyszłość - jeżeli podejrzewacie, że użytkownik jest piratem, należy zameldować o tym Moderatorom poprzez formularz, a nie prowadzić potyczki słowne na własną rękę. To nam utrudnia, a nie ułatwia pracę. To my decydujemy o ewentualnej karze i ocenę każdej sytuacji proszę pozostawiać nam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja znowu z takim małym zapytaniem do weteranów CoPa.Co jest z tym szefem w bazie bandziorów? Jak chce do niego zagadać to on coś markotny nie ma ochoty,on później zacznie rozmawiać? Myślałem,że będą jakieś misje przebiegłe w stronę bazy stalkerów u niego.Może Sułtan coś wie?:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2010 o 23:42, Ajinur napisał:

A ja znowu z takim małym zapytaniem do weteranów CoPa.Co jest z tym szefem w bazie bandziorów?
Jak chce do niego zagadać to on coś markotny nie ma ochoty,on później zacznie rozmawiać?
Myślałem,że będą jakieś misje przebiegłe w stronę bazy stalkerów u niego.Może Sułtan
coś wie?:p

Jeśli chodzi Ci o zbiorowisko bandytów koło fabryki Jupiter to będziesz tam miał do wykonania quest wiążący się z pewnym długiem. Co do Sułtana to też będzie chciał trochę zamieszać w Zatonie.
PS. Gdzie byłeś jak Cię nie było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

Dnia 02.06.2010 o 20:57, Duddits napisał:

PS. Gdzie byłeś jak Cię nie było?


A wiesz miałem roczną przerwę od Stalkera i teraz się pozapominało.Kiedyś nie było rzeczy,która by mnie zaskoczyła,a teraz? :D Jak jakiś nowicjusz pytam się o takie banały.Ale od czego w końcu jest forum i użytkownicy bytujący na nim prawda?:)
Póki co podoba mi się bardzo ten stalker,ale mam kolejne pytanie:D

Spoiler

Otóż chodzi o misje w zatonie z tym kolesiem co chodziłem po podziemiach w gnieździe pijawek.Przeszliśmy,on gdzieś polazł i znikł mi z mapy.Zadanie po dwóch dniach jednak się uaktualniło i teraz mam go zaznaczone pod tymi dwoma dźwigami portowymi,ale go w tym miejscu nie ma.Co mam robić czekać dalej? Czy ona może jest w tej chatce obok? Mam wrażenie,że to bug,albo jestem już przewrażliwiony przez Cs-a i SoC-a.Z góry dziękuję za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować