Zaloguj się, aby obserwować  
nurbi

Roswell i Area 51 czy to prawda a może wymysł.

23 postów w tym temacie

Znane są opowieści o katastrofie w Roswell i strefie 51 ale czy to prawda co do istnienia bazy nie ma wątpliwości bo istnieje ale czy są tam ciała obcych i ich statek. Czy przewieziono tam ich ciała po katastrofie w Roswell piszcie co o tym myślicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2009 o 14:14, fearlord napisał:

Moim zdaniem taka sytuacja miała miejsce i czytałem już dużo dowodów na to ale nie chce
mi się och wypisywać


Możesz podać link jak to jest na necie.
Jest sporo dowodów ale czy wiarygodnych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2009 o 14:08, nurbi napisał:

Znane są opowieści o katastrofie w Roswell i strefie 51 ale czy to prawda co do istnienia
bazy nie ma wątpliwości bo istnieje ale czy są tam ciała obcych i ich statek. Czy przewieziono
tam ich ciała po katastrofie w Roswell piszcie co o tym myślicie.

Zaskoczę Cię, ale w sprawach UFO maczali palce Naziści :) Podczas wojny pracowali oni nad jakąś tajną bronią, którą prawdopodobnie miały być samoloty pionowego startu rozwijające ogromne prędkości. Udało im sie nawet zbudować jeden prototyp, tzw. "Dzwon", ale jako że wojna chyliła się ku końcowi, a alianci coraz bardziej się zbliżali, część naukowców pracująca nad tymi pojazdami "skumała" się z Amerykanami, którzy przejęli od nich wszystkie dotychczasowe osiągnięcia. Co się działo potem owiane jest do dziś tajemnicą, ale faktem jest, że nowoczesne samoloty wojskowe przypominają do złudzenia szkice nazistowskich pojazdów latających. Swego czasu na którymś kanale tematycznym Discovery był o tym ciekawy program.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2009 o 14:20, fearlord napisał:

http://www.paranormalium.pl/65,17,artykul.html <<< O zwłokach UFO
http://www.paranormalium.pl/53,17,artykul.html <<<< O Area 51

Mam tego dużo więcej ale nie chce mi się szukac ;p


Ciekawe. Ja widziałem gdzieś zdięcia Area 51 z powietrza zrobione przez ruskie satelity szpiegowskie wrażenie robił pewien duży hangar który mógłby być wykorzystywany do przetrzymywania tego typu rzeczy ale mogło być tam także wszystko inne od samolotów po biura.Dostępne są też relacje byłych pracowników strefy którzy potwierdają wersje o ufo.


A naziści mieli podobno bazę na arktyce którą miano zniszczyć podczas operacji Highjump długo po wojnie zaginęło w tamtym okresie wielu marynarzy a U-Boty widywano przy wybrzeżu argentyny po 1949 roku. tajemnicza sprawa bo w tamtych okolicach zniknęło wiele cywilnych samolotów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie wiedziałem co o tym sądzić. Z reguły nie wierzę w nic, czego nie zobaczę, zawsze się tym kierowałem i dobrze na tym wychodzę. Aczkolwiek czasem lepiej żyć w niewiedzy, niż wiedzieć za wiele i mieć przez to kłopoty. Jeśli nie spotkam małego, szarego, o wielkiej głowie i jajowatych, czarnych oczach obcego, wtedy uwierzę. Jeśli takie spotkanie przeżyję, wtedy opowiem, by większość ludzkości nie wierzyła. I w tym cały pic, dopóki nie będziemy mieli jasnych i prawdziwych dowód, nie uwierzymy :-) Wierzę, że w tak wielkim wszechświecie istnieją żyjące istoty, ale niekoniecznie w to, że są one na bardzo zaawansowanym poziomie cywilizacji, o wiele lepszym niż cywilizacja ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brrrr niezłe zdjęcia i wyglądają na orgynały.
Cały czas ciekawi mnie jednak czy naziści mieli związek z Ufo może naziści i ufo chcieli działać wspólnie przeciw aliantom (ale głupota lol).Ciekawa jest też historia operacji highjump.
Albo UFO nad roswell nie miało z tym nic wspólnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2009 o 15:33, Crew_900 napisał:

> A może ufo to szpiegowszkie samoloty niemców?

Tak, a u mnie w sąsiedztwie ukrywa się Osama Ben Laden :|


Bardzo śmieszne jak nie masz o tym zdania to sie nie wypowiadaj.lol

A co do samolotów szpiegowskich to możliwe bo ich plany przypominają ufo więc z daleka możnaby je z nim pomylić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.04.2009 o 15:36, nurbi napisał:

A co do samolotów szpiegowskich to możliwe bo ich plany przypominają ufo więc z daleka
możnaby je z nim pomylić.


Co ty gadasz ? One bardzo się różnią od tych statków kosmicznych (o ile istnieją) I skąd to wiesz , widziałeś chociaż raz takiego Miga ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2009 o 15:47, Crew_900 napisał:


> A co do samolotów szpiegowskich to możliwe bo ich plany przypominają ufo więc z
daleka
> możnaby je z nim pomylić.

Co ty gadasz ? One bardzo się różnią od tych statków kosmicznych (o ile istnieją) I skąd
to wiesz , widziałeś chociaż raz takiego Miga ?


Rozumiesz? Przypominają a jak lecą można je wziąć za UFO.
Miga widziałem i na żywo i jak leciał i jak kołował i jak startował :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2009 o 16:04, Crew_900 napisał:

Może , ale raczej takie samoloty nie dryfują w powietrzu oraz potem nie uciekają z szybkością
światła


Z kąd wiesz że uciekają z prędkością światła nie da się tego określić na oko jeśli coś uciekłoby z prędkością światła to by po prostu znikło a to często się zdarza n.p samolot przysłoniła chmura.

Radzę ci poczytać linki podane powyżej ten mój też o operacji Highjump.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na dobrą sprawę to ja mam taką sugestię: temat o ufo już istnieje, tak samo jak temat o teoriach spiskowych. Chyba warto tam się dopisać, niż stwarzać taki temat. To tylko rada, ave.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do ciał kosmitów w Area 51 - ściema, że zacytuje jednego z lekarzy oglądających film z rzekomych badań ciała kosmity "Etyka i staranność pracy zachowana jak w rzeźni".

Co do NaziUFO - kolejna wielka ściema, wynaleziona przez poszukiwaczy taniej sensacji. W 1945 Niemcy chwytali się jak brzytwy wszelkich możliwych rozwiązań aby stworzyć Wunderwaffe. Jeden z naukowców (nie pamiętam imienia) wymyślił obiekt latający podobny do spodka do testowania rozwiązań aerodynamicznych, jedynie co udało się stworzyć to 20 centymetrowy model bez własnego napędu (Naziści nawet nie doszli do etapu gdzie można było nakreślić założenia czym miał być ten napęd.) Model był odpalany za pomocą sprężonego powietrza i z czego pamiętam był użyty chyba raz czy dwa razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować