Zaloguj się, aby obserwować  
nurbi

Jak zostać i jak być Moderatorem?

42 postów w tym temacie

To tamat o tym jak zostać jak być moderatorem zapraszam moderatorów do napisania tego jak tego dokonali i użytkowników do opisania tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2009 o 20:06, Murith napisał:

>
A co mamy opisywac :) ?


Moderatorów i ich historie jak nimi zostali o ile jakiś napisze plis modzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2009 o 20:15, Murith napisał:

> >
Miałeś na myśli komentować.


Dokładnie tylko niech jakiś mod napisze.Może jutro bo teraz chyba żadnego nie ma na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2009 o 20:21, Arkads napisał:

Był nabór i wysłali swoje podanie? ;]


A czy każdy ma szansę chociaż ja tam bym nie chciał być modem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2009 o 20:28, nurbi napisał:

> Był nabór i wysłali swoje podanie? ;]

A czy każdy ma szansę chociaż ja tam bym nie chciał być modem.

To nie wygląda tak jak opisuje Arkads (To był żart, co nie?). By zostać moderatorem trzeba w jakiś sposób zasłynąć/zasłużyć się dla Gram.pl wtedy pojawia się okazja zdobycia tego tytułu. (Tak przynajmniej wyczytałem w jakimś starym poście)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2009 o 20:56, Piterixos napisał:


Niedokońca żart :P Pamiętam, że był nabór Moderatorów jakiś czas temu. Kazdy mogł sie zgłosić, ale nie kazdy mógł nim zostać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie to nie był żart, tak do końca myślałem ;P Możliwe że gdzieś wyczytałem że był nabór na moderatorów i trzeba było wysłać zgłoszenie, ale do końca nie pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Budo jakoś specjalnie się nie zasłużył. Po prostu dużo się udzielał. Został modem, a potem przestał nim być z powodu zasłużenia się w nieco inny sposób :). Jego przykład pokazuje, że nawet degradowani mają szansę zostać modami. Swoją drogą - całkiem fajnie modował. Tyhe była wcześniej userką i jako aktywną gramowiczkę uwzględniono ją w naborze (czy się zgłaszała, czy ją poproszono - nie pamiętam). Różnie z tym bywa. Ale nabór musi być. Nie decydują się nagle. No chyba, że ktoś (jak Tyhe) rezygnuje, albo kogoś "zwalniają" (like Budo).
Myślę jednak, że najlepiej byłoby porozmawiać z modami w ich wątku, zamiast tworzyć nowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2009 o 20:56, Piterixos napisał:

> > Był nabór i wysłali swoje podanie? ;]
>
> A czy każdy ma szansę chociaż ja tam bym nie chciał być modem.
To nie wygląda tak jak opisuje Arkads (To był żart, co nie?). By zostać moderatorem
trzeba w jakiś sposób zasłynąć/zasłużyć się dla Gram.pl wtedy pojawia się okazja zdobycia
tego tytułu. (Tak przynajmniej wyczytałem w jakimś starym poście)


Please Give link daj link jak nie rozumiesz ;-)

Hmm ciekawe jak zasłynąć zasłużyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2009 o 20:56, Piterixos napisał:

To nie wygląda tak jak opisuje Arkads (To był żart, co nie?). By zostać moderatorem
trzeba w jakiś sposób zasłynąć/zasłużyć się dla Gram.pl wtedy pojawia się okazja zdobycia
tego tytułu.


Jak nie wiesz, to po co pleciesz? W dodatku moderator to funkcja (i to cholernie odpowiedzialna - nie każdy może jej sprostać... jak uczy historia), a nie tytuł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2009 o 21:07, Blackbird napisał:

> To nie wygląda tak jak opisuje Arkads (To był żart, co nie?). By zostać moderatorem

> trzeba w jakiś sposób zasłynąć/zasłużyć się dla Gram.pl wtedy pojawia się okazja
zdobycia
> tego tytułu.

to funkcja
, a nie tytuł.


Wiem że to nie tytuł ale użyłem po prostu takiego określenia, Jakbym powiedział że Lech Kaczyński ma tytuł Prezydenta to byłoby źle? Przecież ludzie zwracają się do niego panie prezydencie. Ale nieważne:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bycie modem to trochę obowiązków, nie tak łatwo je wypełniać jak się wydaje. A ty Nurbi nawet o tym nie myśl, jesteś dopiero Obywatelem, a już się zastanawiasz jak zostać modem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co do czego miałem degrada więc obywatelem jestem na papierze a modem nie chce być bo trzeba być bardzo nadętym i nie da się na luzie dyskutować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2009 o 21:30, SongoX napisał:

Bycie modem to trochę obowiązków, nie tak łatwo je wypełniać jak się wydaje. A ty Nurbi
nawet o tym nie myśl, jesteś dopiero Obywatelem, a już się zastanawiasz jak zostać modem.

Zobacz jego statystyki i tematy
Chłopak ma pewnie z 9lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2009 o 21:33, DonSzabla napisał:

> Bycie modem to trochę obowiązków, nie tak łatwo je wypełniać jak się wydaje. A ty
Nurbi
> nawet o tym nie myśl, jesteś dopiero Obywatelem, a już się zastanawiasz jak zostać
modem.
Zobacz jego statystyki i tematy
Chłopak ma pewnie z 9lat...


Założył 35 tematów z czego o ile wiem 33 zostały zamknięte. Żallll

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować