Zaloguj się, aby obserwować  
nurbi

Jak zostać i jak być Moderatorem?

42 postów w tym temacie

Chciałobysię ;-)
Pewnie wnioskujesz z mojego awatara więc jesteś płytki jak twój mózg, co nie można lubić kreskówek nawet jako nastolatek? NiGDY NIE CHCĘ BYĆ MODEM POWTARZAM a ponoć żeby być modem trzeba mieć 16 lat i mądrze pisać więc na pewno nim nie zostanę choćbym chciał ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2009 o 21:39, nurbi napisał:

Chciałobysię ;-)
Pewnie wnioskujesz z mojego awatara więc jesteś płytki jak twój mózg, co nie można lubić
kreskówek nawet jako nastolatek? NiGDY NIE CHCĘ BYĆ MODEM POWTARZAM a ponoć żeby być
modem trzeba mieć 16 lat i mądrze pisać więc na pewno nim nie zostanę choćbym chciał
;-)

Droga młodzieży! Wnioskuję z tego co robisz na forum...mam dawać linki? Raczej nie. Każdy widzi twoje statystyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2009 o 21:05, Blackbird napisał:

Budo jakoś specjalnie się nie zasłużył. Po prostu dużo się udzielał. Został modem, a
potem przestał nim być z powodu zasłużenia się w nieco inny sposób :). Jego przykład
pokazuje, że nawet degradowani mają szansę zostać modami. Swoją drogą - całkiem fajnie
modował. Tyhe była wcześniej userką i jako aktywną gramowiczkę uwzględniono ją w naborze
(czy się zgłaszała, czy ją poproszono - nie pamiętam). Różnie z tym bywa. Ale nabór musi
być. Nie decydują się nagle. No chyba, że ktoś (jak Tyhe) rezygnuje, albo kogoś "zwalniają"
(like Budo).
Myślę jednak, że najlepiej byłoby porozmawiać z modami w ich wątku, zamiast tworzyć nowe.

Sorry że ''''odgrzewam wczorajszy kotlet'''' ale jeśli możesz to powiedz w jaki to inny sposób Budo się zasłużył że przestał być modkiem? Wiem że Zakrzysiunio założył o tym temat ale nie znalazłem tam odpowiedzi na to pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2009 o 21:39, nurbi napisał:

Chciałobysię ;-)
Pewnie wnioskujesz z mojego awatara

JA patrząc na niektóre twoje posty wiem że nie masz więcej niż 11 lat więc nie wkrecaj ludziom sruby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2009 o 21:51, Piterixos napisał:

Sorry że ''''odgrzewam wczorajszy kotlet'''' ale jeśli możesz to powiedz w jaki to inny
sposób Budo się zasłużył że przestał być modkiem? Wiem że Zakrzysiunio założył
o tym temat ale nie znalazłem tam odpowiedzi na to pytanie.


Oficjalnie Budo nie mógł pełnić funkcji moda, bo był na stypendium w Hiszpanii. Dokładniejsze dane uzyskasz u samego Budo. Nie będę robił kumplowi koło pióra :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2009 o 10:21, Blackbird napisał:

> Sorry że ''''odgrzewam wczorajszy kotlet'''' ale jeśli możesz to powiedz w jaki
to inny
> sposób Budo się zasłużył że przestał być modkiem? Wiem że Zakrzysiunio założył

> o tym temat ale nie znalazłem tam odpowiedzi na to pytanie.

Oficjalnie Budo nie mógł pełnić funkcji moda, bo był na stypendium w Hiszpanii. Dokładniejsze
dane uzyskasz u samego Budo. Nie będę robił kumplowi koło pióra :D


Ale Budo został chyba usunięty z funkcji Moderatora mimo że nie chciał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co ma piernik do wiatraka?

Szukasz teraz haków na moderatorów, których w dodatku nie znasz? Będziesz analizował wszystkie zachowania moderatorów miesiące/lata temu? Prawda jest taka, że za krótko jesteś na forum, żeby któregoś z modów poznać, jego/jej działanie i tolerancję.

A co do tematu: moderatorem może zostać tylko osoba pełnoletnia wybrana przez gram.pl, albo na zasadzie wcześniejszego zgłoszenia, albo na zasadzie zamkniętego wyboru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.04.2009 o 21:48, Budo napisał:

A co było w tym dziwnego? W taki właśnie sposób moderowałem.


Spoko tylko wygrzebałem stare wątki a wg mnie powinieneś dalej być modem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2009 o 21:05, Blackbird napisał:

Budo jakoś specjalnie się nie zasłużył. Po prostu dużo się udzielał. Został modem, a
potem przestał nim być z powodu zasłużenia się w nieco inny sposób :). Jego przykład
pokazuje, że nawet degradowani mają szansę zostać modami. Swoją drogą - całkiem fajnie
modował. Tyhe była wcześniej userką i jako aktywną gramowiczkę uwzględniono ją w naborze
(czy się zgłaszała, czy ją poproszono - nie pamiętam). Różnie z tym bywa. Ale nabór musi
być. Nie decydują się nagle. No chyba, że ktoś (jak Tyhe) rezygnuje, albo kogoś "zwalniają"
(like Budo).
Myślę jednak, że najlepiej byłoby porozmawiać z modami w ich wątku, zamiast tworzyć nowe.

TYHE, została modem, bo lepiej mieć kogoś takiego po swojej stronie, zwłaszcza po tym co było na starym forum cdprojekt.info :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2009 o 21:52, Budo napisał:


Nurbi na prezydenta :F


Nie thx ale nie skorzystam :-S
Pewnie nie chciałeś być dalej modem bo się nie da normalnie na forum dyskutować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2009 o 22:25, Budo napisał:

/.../

Chciałem, ale mnie usunęli.
Jak Cię to interesuje to możęsz poczytać tutaj, chociaz coś mi mówi, że to nie Twoje
pierwsze konto na forum ;]
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=38580&u=588


Cóż nie miałem :-) ale lubię czytywać stare wątki więc się trochę z forum zapoznałem a co do statusu obywatela to miałem degrada :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2009 o 22:25, Budo napisał:

Chciałem, ale mnie usunęli.


Buduś, czego to człowiek się nie dowie ... czemu tego nie zauważyłem? Zaraz, zaraz ... data tematu, 1/07/08, ah, wakacje były i nie miałem dostępu do netu ... Boże, jaki na niedoinformowany jestem, a byłem przekonany, że sam dałeś sobie siana, bo zrozumiałeś, że modkowanie to walka z wiatrakami :P Musisz mi kiedyś opowiedzieć bajkę na dobranoc jak to Cię wykopali z tej funkcji ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra może byśmy coś jakoś pokręcili i Budo na moda znów wkręcili co wy na to?(chociaż może zbyt porywczy jestem)
Przydałby się jakiś normalny moderator który moduje na luzie i nie daje degradów za byle co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować