Zaloguj się, aby obserwować  
Salsar24

Pobieranie z RapidShare

67 postów w tym temacie

Hej hej problem mam z rapid.
chciałbym program w którym wrzucił bym linki i on sam by ściągał pojedynczo pliki,
mam stale IP a plik tak jest beznadziejnie podzielony ze szok.

pomóżcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2009 o 18:18, Chester001 napisał:

Hej hej problem mam z rapid.
chciałbym program w którym wrzucił bym linki i on sam by ściągał pojedynczo pliki,
mam stale IP a plik tak jest beznadziejnie podzielony ze szok.

pomóżcie.

Najlepszy jest rs manager ale aby go używać potrzebujesz premium. Jak go nie masz to niestety musisz się męczyć z przerwami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2009 o 18:30, Chester001 napisał:

no premium nie mam... i co naprawde nic nie ma ?

Kiedyś się dało np. rapget''em ale już od dłuższego czasu rs ma lepsze zabezpieczenia na serwerach i te metody już nie działają. No ale możesz sobie kupić tanio premium na allegro np. 14 dni za 5 zł co wcale tak dużą kwotą nie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2010 o 08:46, stefan_888 napisał:

Witam. Potrzebuję dokupić dodatkowy transfer na rapida.

Może ktoś mi pomóc i napisać coś o stronce http://rapids.pl/start ? Będę wdzięczny

Jeśli ci to pomoże to korzystam z rapideo.pl z tego co widze Twoja działa na takiej samej zasadzie.
A więc zakładasz konto, następnie kupujesz sobie transfer np 5gb za te dwa złote. Przychodzi Ci to na Twoje konto na tej stronie. Jeśli chcesz coś pobrać z serwisów jakie są tam wymienione czyli rapid, mega, hot itp wklejasz linki do takiego edytora w profilu. Jeśli są poprawne wgrywają się na serwer (chwilę to trwa) i odejmują Ci twój transfer. Gdy już się wgrają możesz wszystkie na raz pobierać przy pomocy programu do pobierania, z max prędkością. U mnie są usuwane z konta po 36godzinach ale można też komuś wysłać ten link i on też będzie pobierał jak z premium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować