Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Eksplozja multimediów #23

17 postów w tym temacie

Screeny... Cóż, dziś nic co mogłoby mnie zainteresować nie znalazłem, chociaż "Stalin vs Martians" wygląda... eee.... słodko. Pierwszy filmik nudny jak flaki z olejem, ale za to drugi wymiata, mimo że to odgrzewane kotlety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Albo mam zwidy albo w screenach z Blood Bowl widziałem drużynę elfów. Elfy? W rugby? I to Blood Bowl? Hell no! Wydają się równie twardzi co gnomy czy gobliny.

Drugi filmik niszczy system :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prototype- może mi ktoś powiedzieć, dlaczego Alex, twardziel, który wsysa ludzi i zmienia ręce w trzymetrowe szpony, wygląda jak młodszy brat jegomościa znanego jako książę Persji? I dlaczego jest on, o zgrozo, OGOLONY? Przepraszam bardzo, to jest mutant tłukący armię i potwory, kiedy on ma czas na golenie? Może zmienia sobie dłonie w maszynkę? Albo, posiadając w końcu zdolności metamorfozy, pozbywa się zarostu, by ładnie wyglądać? W końcu ścigany przez armię i krwiożercze monstra zmutowany bandzior powinien ładnie wyglądać.

Mini Ninjas- I want some. Kiedy ostatnio grałem w dobrą platformówkę na PC? Eeee... Rayman 3?

Stalin vs. Martians- to będzie hit, dajcie spokój z Company of Heroes czy World in Conflict :/

Blood Bowl- to może być jedyny symulator sportów drużynowych w jaki z chęcią zagram.

Champions Online- po co komu MMO o superherosach nie rozgrywające się w świecie Marvela?

Marvel Ultimate Alliance 2: Fusion- to będzie GRA. Przez duże G, R i A też. A co. Tylko czemu nie na PC? :/

Co do filmiku- faktycznie, fajowski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

X-men origins się dobrze zapowiada,ale bardziej chętnie poznam film niż grę o Wolverine. Za to jak tylko widzę Prototype,mi się ślina zbiera....reszta niewzbudza wemnie większych emocji ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Filmik drugi jakiś taki... głupawy. To ma być reklama?

Ze screenów - Demigod wygląda bardzo interesująco, graficy mieli naprawdę bogatą wyobraźnię. Warto by się bliżej z nim zapoznać. Miło widzieć, że Wormsy mają się dobrze. No i po raz pierwszy widzę screeny z Prototype''a, nie przedstawiające rozwałki w środku NY. Nie wiem, czemu wokół tej gry taki szum - mam wrażenie, że to tylko rzeźnia w otwartym mieście a''la GTA (choć doceniam potencjalny walor relaksacyjny gry - nie ma to jak powyrzynać x ludzi/mutantów po stresującym dniu ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozkład jazdy na 2 miesiące (troszkę czekania będzie): GH Metallica (X360), Prototype (X360). No i czekam na F1 od Codies, a tu nic:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tym razem nie pojawiło się nic szczególnie ciekawego. Jedynie parę tytułów z listy screenów wygląda interesująco. Natomiast co do filmików, to pierwszy jest jakiś dziwny i nudny ;) , ten drugi filmik wypada o wiele lepiej, reklama z sensownym przesłaniem nie zdarza się zbyt często. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować