Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Assassin`s Creed 2 - informacje potwierdzone!

58 postów w tym temacie

Dnia 13.04.2009 o 15:34, TobiAlex napisał:

MisioKGB oczywiście na PS3 się nie przejedziesz. LOOL


Czy ja wiem. Jak zamontuje odpowiednie trucki (najlepiej z long board"a) to będzie mógł nieźle śmigać. xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2009 o 15:43, Nervous napisał:

> MisioKGB oczywiście na PS3 się nie przejedziesz. LOOL

Czy ja wiem. Jak zamontuje odpowiednie trucki (najlepiej z long board"a) to będzie mógł
nieźle śmigać. xP


Hahaha, no raczej, że dosłownie sobie na niej nie pojeżdżę, ale przynajmniej nie padnie po pół roku. No i będzie blu-ray który na pewno się przyda do filmów.

Mistrzowsko, że wychodzi na wszystkich platformach w tym samym czasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2009 o 13:12, pepsi napisał:

nie zapędził, tylko przejrzał skany. a konkretnie pierwszy, lewy dolny róg.


A skoro tak to nie ma problemu ;d Dzięki za wskazanie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@NikiNicoo

Bad Company 2 to nie ten rok :). Sam AC2 - albo ja nie jestem na biezaco, albo moda sie zmienila i teraz zapowiada sie gry ktore wyjda pol roku po zapowiedzi. Jesli poprawia bledy jedynki to bedzie must have.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie będę spał, ani jadł... nic. Tylko czekał na AC2. ah... szykuje się upgrade PC. Mimo wszystko sądzę, że w tym roku nie doczekamy się tej części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Game’s out this year for PS3 and 360"

Jest to cytat ze strony którą podaliście w wiadomości, nie trudno zauważyć iż nie pisze tu nic na temat premiery na PC w tym roku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze...dobrze. Jedynka w połowie nudnawa, ale końcówka fabuły mnie nakręciła...i czekam i czekam. Dobrze, że PS3 posiadam, wiec upgrade kompa nie wymagany...choć z drugiej strony na dwu i pół letnim kompie (na tamten czas) pewno by poszło spokojnie :).
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że nowy system walki to pierwsza rzecz, jaką poprawią. W poprzedniej części do była żenada.

Mam nadzieję, że będzie trzeba zrobić coś więcej, niż tylko cisnąć jeden guzik "couter". W ogóle mam nadzieję, że trzeba będzie robić coś więcej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy Assassin''s Creed był znakomity. Nieco monotonny, ale wciągający i niesamowicie grywalny. Jeśli dwójka utrzyma ten poziom - będę pierwszym, który pobiegnie do sklepu po nową produkcję Ubisoftu ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ubisoft robi fajne gry i kontynuacje zapowiadają się znakomicie. Ale na PC już żadnej gry od nich nie kupię. Raczej na PS3.

Na PC robią głupie zabezpieczenia i jestem ciekaw co będzie a AC 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i całe szczęści, że cała ta akcja z plotkami w pełni się potwierdziła. :D Zawsze jest tak, że znając przynajmniej kilka konkretów, znacznie lepiej czeka się na daną grę, niż jakby na jej temat nie było wiadomo nic, albo prawie nic. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować