Zaloguj się, aby obserwować  
sevrond

Lany Poniedziałek

43 postów w tym temacie

Jak spędziliście swoj Lany Poniedziałek. U mnie było nawet nawet, w sumie zabawy było 3h i z kolegami "załatwiliśmy" z 15 osób. Podzielcie się swoimi relacjami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2009 o 11:28, sevrond napisał:

Jak spędziliście swoj Lany Poniedziałek. U mnie było nawet nawet, w sumie zabawy było
3h i z kolegami "załatwiliśmy" z 15 osób. Podzielcie się swoimi relacjami...


A mi się cały czas wydawało, że Lany Poniedziałek ciągle trwa... Cóż, chyba się myliłem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A u nas tak o . Oblewaliśmy auta z ukrycia ale musieliśmy uciekac po jeden kolega oblał policje.Biedne wiaderka skonfiskowane ,ale adrenalina była.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2009 o 11:49, Cubacrx napisał:

A u nas tak o . Oblewaliśmy auta z ukrycia ale musieliśmy uciekac po jeden kolega oblał
policje.Biedne wiaderka skonfiskowane ,ale adrenalina była.


Oblać policję, a to dobre hehe.

A co to tematu:

U mnie jakoś sucho. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2009 o 13:09, SegaPL napisał:

A umnie moj Odjziecz stal o 3 rano zeby mie oblacz ;P


To dobrze, bo chyba bardzo ci się pić chce, hę? ;)

Jeśli o mnie chodzi, to nie za specjalnie. Oblałem domowników, ale bez większych akcji w tym roku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, niby dziś. A gorączka nie pozwala mi na takie dobrowolne oblewanie się kanistrami z benzyną. No i pogoda na to nie pozwala ! 12 stopni Celcjusza, wiatr oraz lekkie słońce... nie zachęcają mnie za bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lany poniedziałek jest przereklamowany... i przestarzały... już w ten dzień u mnie w Gdowie nikt sie nie leje... pare lat temu 50 ludzi biegało po ulicach i się oblewało, a teraz.. pff... bez sens i głupota... jedyni co "mogą" się oblewać są dzieci 5-8 lat dla zabawy- młodzieży i starszym to już nawet nie wypada się ośmieszać, tu nawet nie chodzi o pogodę jak mówi Morris12 tylko po prostu nikt nie chce z siebie idioty robić i łazić po wsi z wiadrem... bo to gówniarska zabawa, ot moje zdanie na temat tego syfnego dnia jakim jest "lany poniedziałek"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2009 o 15:42, Massa napisał:

Lany poniedziałek jest przereklamowany... i przestarzały... (...)


Zgadzam się. U mnie jest to samo. Mało kto jeszcze się leje, a jeżeli już, to dzieciaki. Dawniej było inaczej. Parę lat temu, osiedle zalewały strumienie wody. Teraz rzadko kiedy widzę chociażby jakąś mokrą plamę na chodniku. Nie te czasy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2009 o 15:42, Massa napisał:

ot moje zdanie na temat tego syfnego
dnia jakim jest "lany poniedziałek"


Oj zaraz "syfny dzień". Taka jest polska tradycja, a tradycja to rzecz święta. Poza tym z tego co pamiętam, rok temu ludzie jeszcze biegali po miastach z wodą, twoim zdaniem wszyscy nagle z tego powyrastali?? Moim zdaniem faktycznie pora nie zachęca: nikt normalny nie będzie lał się wodą w taką pogodę.

To, że ty boisz się trochę zmoczyć nie oznacza wcale, że to "gówniarska zabawa". Ma to znaczenie przenośne związane m. in. z "obmyciem się z grzechu".
http://pl.wikipedia.org/wiki/Lany_poniedzia%C5%82ek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2009 o 11:28, sevrond napisał:

Jak spędziliście swoj Lany Poniedziałek. U mnie było nawet nawet, w sumie zabawy było
3h i z kolegami "załatwiliśmy" z 15 osób. Podzielcie się swoimi relacjami...

Ja wczoraj i dzisiaj byłem u rodziny, dopiero pare h temu powróciłem i szalenstwa z oblewaniem sie nie bylo
BTW dzisiaj mial miejsce pozar w Kamieniu Pomorskim, jak na ironie w lany poniedziałek.
Ale zwaliła mnie z nóg wiadomosc ze Kwaczor ogłosi z tego powodu żałobe narodową:D Leże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.04.2009 o 16:35, KoD997 napisał:

To, że ty boisz się trochę zmoczyć nie oznacza wcale, że to "gówniarska zabawa". Ma to
znaczenie przenośne związane m. in. z "obmyciem się z grzechu".
http://pl.wikipedia.org/wiki/Lany_poniedzia%C5%82ek



No ok a teraz wyjdź na podwórko i zapytaj się dzieciaka polewającego wodą czy wie jakie ma przenośne znaczenie lany poniedziałek :D ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aj tam marudzicie, mi się ten dzień podoba... Teraz tak mniej się go obchodzi bo uzbieraliśmy się tylko w 2 teamy po 6-7 osób, ale za to kiedyś były fajniejsze "ustawki" osiedle na osiedle po 3, 4 x10-15 osób gdzieś przy rzece :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kilka lat temu "Lany Poniedziałek" był dla mnie wydarzeniem roku (bieganie z karabinami na wodę i olewanie dosłownie wszystkiego), a teraz ? Teraz to "święto" co najwyżej mnie wkurza, bo nie za bardzo lubię budzić się z mokrą od lodowatej wody twarzą. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować