Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Konkurs wielkanocny - Gramowa Zgadywanka. Zgarnij książki i gry!

127 postów w tym temacie

Cholera, miałem kilkanaście wpisanych i ...zamknąłem nie to okno, co trzeba (Tak, jestem uzdolniony od urodzenia). Eeee tam, nie chce mi się pisać drugi raz :) Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Regulaminie brak zmianki w jaki sposob liczone sa ''punkty'' za odgadniete tytuly (jesli w ogole). Do tego dwa interesujace fragmenty:

1 - Jeżeli nie odgadniesz nazw wszystkich 25 gier, nie martw się. Każdy ma szansę na wygraną.

2 - Do dnia 23 kwietnia 2009 roku pracownik gram.pl wyłoni zwycięzców

Hmm, czyli, ze jak? To losowanie czy sprawdzenie wiedzy uczestnikow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Może to zależy od wyników. Jeśli nikt nie zgadnie 25 - losowanie (chyba).
Nagród jest tyle że kto jest najbliżej wyniku ten ma duże szanse.

Dalej - chyba za dużo gram bo prócz dwóch ostatnich pozycji które nie przedstawiają nic (w przenośni, nie charakteryzują żadnej znanej mi gry) to konkurs jest ok. A nagrody - supcio.
A i moja pomyłka - na stronie są dwa takie same pliki graficzne. Jeden się nie powiększa ale już drugi tak. Myślałem że te pliki są różne, podzielone na części, whateva''.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2009 o 18:53, Piotrek_K napisał:

1 - Jeżeli nie odgadniesz nazw wszystkich 25 gier, nie martw się. Każdy ma szansę
na wygraną.

2 - Do dnia 23 kwietnia 2009 roku pracownik gram.pl wyłoni zwycięzców


Dnia 13.04.2009 o 18:53, Piotrek_K napisał:

Hmm, czyli, ze jak? To losowanie czy sprawdzenie wiedzy uczestnikow?


Od zakładów i wszelkich losowań płaci się podatki. Dlatego piszą o wyłanianiu. ;)
Inna sprawa, że jest to dość wieloznaczne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

grrr... wysłałem i nie wiem czy w ogóle się wysłało. Kiedy wysłałem następną stroną była ta sama strona gdzie trzeba było uzupełnić odpowiedzi. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

~20/25
Naprawdę dobry pomysł na konkurs. Tylko mała prośba - nie patrzcie tylko na wynik. Nie sztuką jest postowanie na forach zachodnich w celu szukania gier. Bierzcie też pod uwagę szybkość wysłania, albo najlepiej sam % prawidłowych trafień. Skupianie się tylko na graczach z wynikiem 25/25 będzie dla mnie lekką dyskryminacją :D. A bardzo chciałbym wygrać książkę! (Albo chociaż smycz)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

22/25 z czego kilku nie jestem pewien :/ Mam nadzieje Ze na coś jest szansa, ale te 20 trafien raczej bedzie, to moze ksiazka czy cos ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować