Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Konkurs wielkanocny - Gramowa Zgadywanka. Zgarnij książki i gry!

127 postów w tym temacie

Patrol Zmroku to super książka (trzecia część serii), dlatego uwierzcie - warto wygrać, żeby się wkręcić.
W sumie to można wygrać tę książkę i sprzedać resztę, żeby dokupić pozostałą część serii ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Wysłałem już odpowiedzi, wchodzę dzisiaj ponownie na stronę konkursu i widzę, że mogę wysłać odpowiedzi raz jeszcze. Czy to błąd? I czy odpowiedzi, które wcześniej wpisałem wysłały się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wezmę udział. Ale Smycz starego SPORE i nie wiem jak to nazwć to z PRo streetem to malutka przesada. Choć może i nie bo znam tylko 6 gier, w tym tą pierwszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy odpowiedzi są sprawdzane przez skrypt czy może przez ludzi? Bo czasami trzeba coś dodać od siebie :). Nie wszystko da się tak jasno określić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm, coś się nie zgadza. Swoje odpowiedzi wysłałem wczoraj, a dzisiaj wchodzę jeszcze raz na stronę konkursu i mam tam okienko do wypełnienia. To ile razy można wziąć udział w tym konkursie? Czy to może odpowiedzi nie poszły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2009 o 11:13, SSj2 napisał:

A i tak wygra jakiś obywatel :P

(23 z czego nie jestem pewien 2:))


Odezwij się to pogadamy na temat twoich odpowiedzi ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

23, kolejne dwa wypełnione "na-odczep-się". I jeszcze jedna niewiadoma się zgubiła gdzieś po drodze. Czyli 22/25 raczej dobrze. Bardzo fajna idea konkursu, panowie Gramowie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, zostal mi tylko obrazek 25 ktory domyslam sie ze bedzie latwy ale poki co kompletnie nic mi nie swita :/ Jeszcze 5 dni takze mysle ze w koncu znajde xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować