Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Bayonetta pod koniec roku

13 postów w tym temacie

Wygląda bardzo fajnie, chociaż wolę Ninja Gaiden Sigma 2 :P. Do czasu premiery moja konsola będzie się kurzyć, wolę wydawać teraz pieniądze na mojego nowego PC''ta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Chcę EK z figurką Bayonetty przywołującej Wielkiego Włosowego Smoka ;]

Renor dobrze wiemy że nie chodzi o smoka, tylko o to co się dzieje z główną bohaterką podczas takiego "przywoływania". Pervert! xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i co chłopaki, gdzie ta wgryzająca w szczęki w grunt grafika i efekty specjalne. No? Ok ta wielka pięść jako pomocnik wygląda obiecująco ale litości... no gdzie ta grafika. Koleś wychodząc z prezentacji rok temu musiał być nieźle zafazowany mówiąc o "rewolucji".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Tony kiczu" to eufemizm. Ta gra to escencja kiczu. Przyznam, że tak pod każdym względem osobliwej, by nie rzec kretyńskiej produkcji nie widziałem od dawna... Odnoszę wrażenie, że tworzona jest przez zboczeńców i neurotyków.
... A grafika prezentuje chyba niższy poziom, niż w DMC4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I po raz kolejny nie na PC. A zagrałbym sobie, nie powiem. Takie produkcje, jako "odstersowywacz" sprawdzają się całkiem nieźle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to i tak następny nudny i liniowy slasher, pomimo tego że mam PS3 na pewno tego nie kupie bo pewnie to gra na jedną sobote, nie to co np. GTA4 z którym się trzeba pomęczyć i potem gra się na multi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2009 o 13:08, Principes napisał:

"Tony kiczu" to eufemizm. Ta gra to escencja kiczu. Przyznam, że tak pod każdym względem
osobliwej, by nie rzec kretyńskiej produkcji nie widziałem od dawna... Odnoszę wrażenie,
że tworzona jest przez zboczeńców i neurotyków.

.. i cyklistów. Nigdy nie zapominaj o cyklistach! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować