Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowe screeny z gry Assassins Creed 2

57 postów w tym temacie

Dnia 14.04.2009 o 23:16, brrupsz napisał:

Śmierdzi mi to otwartym zakończeniem, tak samo jak jedynka. A fe...


A mnie się kołacze gdzieś w zakamarkach pamięci, że Assassins Creed to trylogia ma być... Ręki jednak nie dam sobie za to uciąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj będzie się działo tej jesieni. Asasyn 2, Mafia 2;) Żyć nie umierać:) Tylko szkoda, że to nie na wakacje, człowiek miałby więcej czasu na pogranie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co tam screeny jak pewnie rozgrywka będzie tak samo "zamulająca" jak w pierwszej części ale poczekamy zobaczymy, może wydam na to trochę pieniędzy ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dopiero co pojawił się pierwszy teaser tej gry i jakieś pierwsze konkrety, a już pojawiły się pierwsze screeny. :) Specjaliści Ubisoftu od marketingu i reklamy chyba wiedza co robią dając to wszystko prawie że ''''na raz''''. Jak by nie było graczy i fanów poprzedniej części na pewno to cieszy. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mam jakiejś specjalnej ochoty na tego berser...o przepraszam...asasyna w średniowieczu...
Może rzucę na to okiem, ale jak będzie w jakiejś taniej serii. Czyli nieprędko to nastąpi. Na jedynce się zawiodłem przez łatwość(to chyba zbyt łagodne słowo) w walce, monotonność zadań oraz porąbaną fabułę. Plusy to ładna grafika i skakanie po dachach. Gra dobra na raz i ciao. Na 90% tak samo będzie z AC2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2009 o 08:08, tylor2 napisał:

no screeny fajne ale na jakie platformy wyjdzie AC2?

Pwenie na te same co pierwsza część. Najważniejsze to PC i X360.Grałem w jedynkę, ale ten typ mi gier nie odpowiada. Może kiedyś kupię ale wątpię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie lepszy był klimat wschodni, aczkolwiek AC 2 wygląda naprawdę dobrze (jeżeli można coś wnioskować po tych paru screenach). Jeżeli będzie większa swoboda i mniejsza monotonia niż w "jedynce", no ta jesień czeka mnie upgrade kompa. (GeForce 7300GT raczej nie podoła :P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skrzydełka, możliwość pływania, Wenecja, AWESUM GRAPHIX, okazjonalne wciągnięcie przeciwnika do wody lub sterty siana, większe zróżnicowanie misji pobocznych. No i AWESUM GRAPHIX. Czy wspomniałem o AWESUM GRAPHIX? Taki obraz wyłania się z zapowiedzi.
Mam rozumieć, że NADAL nie będzie można przenosić ciał, NADAL zabójstwa polegać będą jedynie na podbieganiu do przeciwnika i zadźganiu go na miejscu, NADAL prostota rozgrywki będzie nużyć, NADAL nie będzie swobody w doborze ekwipunku czy planowaniu działań? Gdyż o tym dziwnie sza, chyba że przyjmę podane dotychczas informacje za sygnał, iż i w tych dziedzinach postanowiono pójść o krok dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2009 o 14:37, Principes napisał:

/cut/


Ano właśnie tego się obawiam. Liczyłem na więcej Hitman''a, a mniej Księcia Persji, czy innego Boga Wojny - na razie zaprezentowany materiał mnie nie przekonuje. Halabardy i topory? Oj, nie tędy droga...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować