Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowe screeny z gry Assassins Creed 2

57 postów w tym temacie

Publikacja nastąpi 16 kwietnia, a więc to nie możliwe. Chyba, że prenumeratorzy dostali grę 5 dni wcześniej. Tak czy owak ja podchodzę do tych screenów optymistycznie. Po co narzekać i prorokować, skoro można poczekać na premierę gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

2 dni temu wysłałem screena tej maszyny latającej, wygląda na prawdę ładnie. Boję się tylko o framerate podczas lotu 200 metrów nad ziemią. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Maszyna latające wygląda bomba(w AC3 pewnie będziemy wypływać z łodzi podwodnej - ją też zaprojektował Vinci). Grę kupię na pewno(po przetestowaniu dema) ale na Pudło360 bo watpie, żeby mi na 8800 GT poszło na maxymalnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coz pokladam w tej grze wielkie nadzieje, lecz mam obawy czy moj blaszak pociagnie AC2, mam nadzieje ze zaskocze sie tak jak przy Mirror''s Edge''u (na mysli mam bardzo dobre zoptymalizowanie silnika w ME).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i po co ten news, skoro te screeny krążą po sieci już kilka dni. Myślałem, że ukazały się jakieś nowe obrazki... No cóż, trzeba się uzbroić w cierpliwość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2009 o 17:28, VuLgAtUs napisał:

Mnie z kolei interesuje, czy UBI nie zapragnie zrobić z nowym AC tak jak z PoP i zakończenia
gry nie da w formie DLC tylko na konsole.


Raczej drugi raz tak nie zrobią, chociaż nie wiadomo, czy nie dostaną "dofinansowania" ze strony MS/Sony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2009 o 19:14, NecroVisioneR napisał:

Ostatni screen,ach czyżby latać będzie można ?:)


No właśnie takie pogłoski były, jakoby Da Vinci zrobił machinę latającą ;D Wiadomo, Da Vinci to też Asasyn xD
A jeszcze okaże się, że Machiavelli to Templariusz xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować