Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Epic zadowolone z konieczności utrzymania GoW-a jako exclusive`a 360-tki

128 postów w tym temacie

I dobrze. Mogą się skupić na naprawdę rewelacyjnej grze. Dla mnie GoW jest najlepszą serią gier. Gra wymiata. Klimat, grafika, gameplay. W to trzeba zagrać. Dzięki niej xbox jest tym czym jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli co? Tak się wypięli na użytkowników PieCy? Po latach obecności, przy tak wielkiej popularności wszelkiej maści Unreali i armii fanów? No cóż, szkoda, że GoWa 2 na kompa nie wydadzą. Jedynka była naprawdę świetna. Na pewno nie zachęci mnie to jednak do kupna konsoli, bo potrzebuję uniwersalnego sprzętu w domu, a nie tylko do rozrywki. Na cudowanie i obstawianie się zabawkami mnie nie stać.

Spoko to jednak przeżyję :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2009 o 14:32, Melchah napisał:

Czyli co? Tak się wypięli na użytkowników PieCy? Po latach obecności, przy tak wielkiej
popularności wszelkiej maści Unreali i armii fanów?


To akurat dotyczy raczej tylko Gears of War. Unreal''y kolejne, o ile w ogóle powstaną, zapewne będą multiplatformowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a to szmaty, osobiście nienawidze Mocrosoftu i ich całego xboxa... lol co za shit z tego dziadostwa, a tego całego Fergussona też mam w dupie- na PS3 mogą sobie nie wydawać, cóż rywalizacja konsolowa, ale żeby nie na PC-ty??? co to za porządek, komp to podstawa w każdym domu!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja 2 dni temu zaopatrzyłem się w Gears of War 2 i powiem tak. Gra w swoim gatunku nie ma konkurencji. Świetny klimat, niesamowity rozmach i ogólnie całokształt zachwyca. A pecetowcy mają czego żałować. Tym bardziej, że jedynka na PC była równie świetna, ale może wyjdzie w końcu GoW2 na PC (to takie życzenia wielkanocne dla was :]) Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2009 o 14:28, Pile napisał:

I dobrze. Mogą się skupić na naprawdę rewelacyjnej grze. Dla mnie GoW jest najlepszą
serią gier. Gra wymiata. Klimat, grafika, gameplay. W to trzeba zagrać. Dzięki niej xbox
jest tym czym jest.


Jeśli komuś zależy to zrobi grę tak samo dobrze na wszystkie platformy.

Wyobrażam sobie Fergussona gdy wykonuje gest pocierania palcami, dodając do tego uśmiech na twarzy.

Exclusivy to zło. Gdyby K2, Heavy Rain i God of War nie siedziały na PS3, to na cholere miałbym ją kupować. Dobrze, że są jeszcze inne plusy, takie jak Blu-ray i wygodna kanapa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A pocałujcie mnie, za przeproszeniem, w dupę panowie z Epic. Nie chcecie zarobić dodatkowego grosza na sprzedaży edycji pecetowej, to nie - wasza strata. Ehh, takiego podlizywania się Microsoftowi jeszcze nie widziałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I niech nie robią na pc. Każda platforma ma swoje uroki. Na Pc macie Crisisa i jakoś konsolowcy nie płaczą. A myślę że taki obrót spraw to tylko rewelacyjne działania Microsoftu który dba o swoją konsolę. Oby tak dalej ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaki to Microsoft zły i strasznie ma w dupie pecetowców. Wydaje tylko system, który w ogóle umożliwia im granie, pompuje kasę w promocję, dzięki tej firmie pobawisz się nową kartą graficzną i procesorem, kamerką internetową itd. Jaki to Microsoft zły.

Jaki to Epic zły, bo nie wydadzą GoW2 na pc. Co za banda debili, przecież "jedynka" na pc sprzedała się aż w 150 000 kopii, a ściągnięta została miliony razy. A to głupi Ci z Epic, nie chcą zarobić. Wolą po prostu sprzedać 5 mln. sztuk na X360, zamiast kolejne 150 000 na pc. W głowach im się poprzewracało, no nie?

A tak w ogóle to weźcie się dzieci zastanówcie, bo chyba nawet do 15 nie dobiliście. Takie gówniarstwo jak niektórzy wypowiadający się to wstyd dla graczy pecetowych. Przynosicie wstyd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2009 o 14:57, aope napisał:

Jaki to Microsoft zły i strasznie ma w dupie pecetowców. Wydaje tylko system, który w
ogóle umożliwia im granie, pompuje kasę w promocję, dzięki tej firmie pobawisz się nową
kartą graficzną i procesorem, kamerką internetową itd. Jaki to Microsoft zły.


Tiaa, tyle, że Vista to akurat games friendly to nie była... Zobaczymy jak będzie z siódemką.

Dnia 14.04.2009 o 14:57, aope napisał:

Jaki to Epic zły, bo nie wydadzą GoW2 na pc. Co za banda debili, przecież "jedynka" na
pc sprzedała się aż w 150 000 kopii, a ściągnięta została miliony razy. A to głupi Ci
z Epic, nie chcą zarobić. Wolą po prostu sprzedać 5 mln. sztuk na X360, zamiast kolejne
150 000 na pc. W głowach im się poprzewracało, no nie?


Akurat GoW to doskonały przykład, że to, co świetnie sobie radzi na konsolach na PC już niekoniecznie. Kupiłem, odpaliłem, zagrałem i dla mnie nic specjalnego. Nie znaczy, że gra kicz, ale mnie nie wciągnęła ani trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Ecko09: wróć pobawić się do piaskownicy. I weź zimny prysznic, bo bredzisz.

@Bambusek: pewnie, że Vista nie była games friendly. W ogóle nie była "friendly" do czegokolwiek. To ogólnie szajs, syf i malaria. Tylko problemem jest to, że dla tych, którzy jej na oczy nie widzieli. Nie znam żadnego użytkownika Visty, który by na nią narzekał. Narzekają tylko Ci, którzy siedzą na XP i uważają go za cud świata. Warto tylko cofnąć się w przeszłość i poczytać, jak ludzie reagowali na XP, kiedy miał zastąpić Windows 2000. Ciekawa lektura.

Co do drugiego - zgadzam się. W pewne gry lepiej grać na pc, w pewne na konsolach. I już. Gusta są różne i nie ma co o nich dyskutować. Najlepiej po prostu mieć kilka platform. A jak kogoś nie stać, to trudno, będzie wylewał swoje żale, tak jak niektórzy tutaj. A to nic nie zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tyle że Gears of War 2 bije na głowę pierwszą część. Nie. Nie żeby jedynka była zła. To nadal wspaniała gra. Ale jednak druga część to nowy poziom ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Pile: GoW2 jest po prostu epickie :) I faktem jest, że rozmachem nie ma co porównywać do jedynki. Szczękopad w wieeeelu miejscach gwarantowany :) Jak komuś nie podobał się GoW1, to przy GoW2 diametralnie zmieni zdanie nt. tej serii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale jedynka też miała kilka momentów epickości :D Nie zapomnę ostatniego filmu. Albo z pozoru prostego filmu na pociągu przedstawiającego berserkera który rozwala baczki. Poezja... :D A w dwójce kiedy zobaczyłem tą wielką rybę podczas wyłaniania się z wody to już normalnie odlot :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować