Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Doom 4 to nie sequel

33 postów w tym temacie

Nareszcie jakieś informacje. Skąpe bo skąpe ale zawsze. A co do samego dooma to czekam na tę grę i mam nadzieję że pokaże moc id ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Doom 3 może i zrobiłby na mnie duże wrażenie, gdyby nie Far Cry, który ukazał się wcześniej, bijąc produkcję id na głowę pod każdym względem...
Mimo wszystko, "trójkę" wspominam dobrze. Raziły mnie jedynie okazjonalna monotonia, potwory wiecznie wyskakujące ze schowków (zero inwencji ze strony twórców), żałosne odgłosy broni oraz brak hord potworów, które zmuszałyby mnie do opróżnienia magazynka, wycofywania się w panice. Ach, co się tyczy muzyki... w Doom 1&2 budowała klimat, tutaj jej zabrakło. Ciekaw jestem, co pokaże część czwarta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko co przez to mamy rozumieć? Czyżby Doom 4 miał być turową platformówką z elementami menadżera piłkarskiego? Wszystkiego można się spodziewać po tak enigmatycznej wypowiedzi pana Hollensheada...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W trzecią część Dooma o dziwo nie grałem. Ale skoro teraz trafiła do jednej z tanich serii, to z chęcią te zaległości nadrobię. Co się zaś tyczy Dooma 4... Poczekamy zobaczymy. Nie ma co prognozować i oceniać przed premierą, bez zobaczenia nawet jednego screena, czy gameplay''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No jakimś graczom na pewno się spodoba, zawsze komuś gra się podoba, jeszcze zobaczymy jak wielu z nich się nowy Doom nie przypadnie do gustu. Ale jak wyżej napisano zobaczymy, ocenimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko to klasyczny Doom. Rozumiem, że oczekiwać mamy spritów miast postaci 3d i widoku z tzw. "środka ekranu". To dobrze, bo takiego Dooma zawsze lubiałem, no i problemów z wymaganiami nie będzie a i nawet na konsole to wejdzie przy 60fps''ach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować