Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Grand Theft Auto: Chinatown Wars - recenzja

21 postów w tym temacie

Ale to 6 na ds a nie np na większej konsoli. Bo raczej Chinatown Wars GTA 4 nie przebije. A co do samej gry to wygląda świetnie. Myślę że takie mini gry z robieniem tatuaży muszą być super :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co jak co gram mało kiedy pisze dobre recenzje ale z tą recenzją się zgadzam wręcz podpisuje się nogami i ręcoma (specjalnie tak napisane). To co mówiono że będzie to najlepsze gta na przenośne konsole się spełniło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pograł bym w tą część gta no ale jak pewnie większość nie mam DSa no chyba że...
gram.pl zrobi łatwy konkurs i nagrodą główną będzie oczywiście DS
no i oczywiście jakimś cudem wygram ja nowiutkiego DSa, aaa nieważne :D...
A tak przy okazji ciekawe jak wzrosła sprzedaż tej przenośnej konsoli przez premierę
Grand Theft Auto: Chinatown Wars

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gra juz skonczona, sa oczywiscie tez wady, gre mozna bylo jeszcze ulepszyc:

gra jest na karcie 128mb, mozna bylo ja wydac na 256 - byloby sporo miejsca na muzyke (zeby bylo jej wiecej i lepszej jakosci), voice actingu (brak glosow podczas emocjonujacych dialogow zabija klimat), arty lepszej jakosci podczas dialogow. Ale to detale, bez nich gra tez jest bardzo dobra.

Daje jej 5,5/6 bo mozna bylo cos jeszcze poprawic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2009 o 17:29, Pile napisał:

Ale to 6 na ds a nie np na większej konsoli. Bo raczej Chinatown Wars GTA 4 nie przebije.
A co do samej gry to wygląda świetnie. Myślę że takie mini gry z robieniem tatuaży muszą
być super :D


Tatuaże są spoko, tylko czasami jest problem z dokładnością touch screen''a, co skutecznie przeszkadza w wykonaniu zadania. A co do właśnie tych tatuaży to po prostu gra nalicza tobie ile wykonałeś w danym czasie i za to dostajesz medal.

Nie widziałem gry na karcie 256 mb, ale mogę się mylić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie 6/6 jak nic. Najlepsze GTA w jakie dane mi było zagrać. Co prawda jeszcze CTW jeszcze nie ukończyłem, mam dopiero ~40%, ale z całym przekonaniem stwierdzam, że to jedna z najlepszych gier jaka pojawiła się na DSa. Zdecydowanie warto było zainwestować w konsolkę + GTA :). Wracam do handlu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grę posiadam od samej premiery i muszę przyznać, że jest genialna, szczególnie podoba mi się handel narkotykami i uruchamianie pojazdówm, także ocena 6 w pełni zasłużona ;). A co do samej recenzji, to w części "Grand Pocket Handhelds" można by wspomnieć jeszcze o GTA1, które podobnie jak GTA2 zostało wydane na GBC :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taaaak, zdecydowanie przypomina GTA 1 i GTA 2. Pytanie do graczy CTW: do czego jeszcze wykorzystuje się rysik oprócz tatuażów, włamów i mieszania koktajli?

PS Do ekipy Gram.pl - kto napisał tę recenzję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Vojtas: Ogolnie do poruszania po grze - zaznaczasz nim poszczegolne czesci interfejsu - np. na mapie wskazujesz punkt na GPS do ktorego zmierzasz, przewijasz dialogi etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Vojtas stylusem włamujesz się również do ciężarówek AmmuNation - jeśli takową podprowadzisz z ulicy co do zbyt łatwych zadań nie należy. W jednej z misji za jego pomocą wykonujesz masaż serca jednocześnie jadąc ambulansem, który atakują zbiry. Za pomocą stylusa grasz również w "zdrapki". ;) Ogólnie zadania wykonywane stylusem są idealnie wkomponowane w rozgrywkę. ;)

P.S. Odwróćcie DSa do góry "nogami", gdy widzicie na ekranie numer telefonu do zleceniodawcy i wtedy go odczytajcie: kolejny żart ludzi z R* :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SegaPL gierka nie tylko jest niezła, ale bije na głowę GTA: SA oraz GTA IV i wyprzedza je moim zdaniem o kilka długości. ;) W GTA: CW nie miałem chwili na nudę, a jej starszych sióstr nie skończyłem, bo po prostu nie miałem dość samozaparcia, aby wykonywać po raz n-ty te same czynności i brnąć przez nudną, sztampową i przewidywalną do bólu fabułę. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedna rzecz.
GTA I i II były w 2D, wszystko oparte na sprite''ach.
Chinatown Wars jest w ładnym 3D, można majtać kamerą dookoła, miasto jest wielopoziomowe i interaktywne. To że na screenach wygląda to na 2D - tylko mylące wrażenie.
A sama gra jest doskonała, dająca fun i pełna oryginalnych pomysłów. Życzyłbym sobie chociażby takiego systemu handlu dragami w kolejnych "dużych" odsłonach GTA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować