Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowości w Platynowej Kolekcji. Część I

64 postów w tym temacie

Hmm okładki całkiem spoko tylko... gdyby nie ten napis :/ Moglibyście dać TNRomana albo Ariala i by było tak sam ogustownie xD Btw. jak szukacie grafika do okładek to się zgłaszam ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ajaj karamba. Te okładki są przerażające, mówię wam wcześniejsze były lepsze. Wiem że i tak mój post nie dotrze do niebios, no cóż. Ciekawie się te gry zapowiadają Mass Effect ER i Race 07''. Te dwa tytuły prawdopodobnie niedługo wylądują na mojej półce, w każdym razie ME i tak kupię ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z najładniejszej reedycji zrobiliście najbrzydszą. IMHO nawet EA Classics wygląda lepiej. Kompletnie mi się nie podoba, w życiu nie postawię czegoś takiego na półce, będę polował na allegro do utraty tchu. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

24. kwietnia 2009 roku do Platynowej Kolekcji trafi siedem nowych tytułów.


Oto one:

- Postal - 10th Anniversary
- S.T.A.L.K.E.R.: Czyste Niebo
- Universe at War: Earth Assault
- Goblins 1-4
- Devil May Cry 4
- Mass Effect: Edycja Rozszerzona
- Neverwinter Nights 2: Złota Edycja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2009 o 19:29, Tyler_D napisał:

24. kwietnia 2009 roku do Platynowej Kolekcji trafi siedem nowych tytułów.
- Neverwinter Nights 2: Złota Edycja.


NWN2 ?? Ohoho, ale z Maską Zdrajcy czy jak?

Powiem wam że teraz to platyna, platynie nie równa, tamta kolekcja miała charakter, prostota i piękno. Te nowe są przekombinowane. Jednym słowem ten wasz nowy "imidż" wam nie wyszedł z XK wam się udało, ale z PK niestety nie. Mam nadzieje że sama zawartość na tym nie ucierpi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten zwój nie pasuję do okładki ; / Starsza okładka dużo bardziej mi się podobała(nawet pomimo tego że mi się kojarzyła z lodówkami). Ale z osądem poczekam do momentu w którym wezmę dane pudełko do ręki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2009 o 18:36, John_McClane napisał:

Nie rozumiem czemu CD Projekt postanowił przecenić grę o 10zł.


A co to za przecena skoro do tej kwoty musisz jeszcze doliczyć grubo powyżej 10zł za przesyłkę? Jak więc łatwo policzyć nic na tym nie zyskasz, a wręcz przeciwnie, bo wyjdziesz na tym całym interesie jak Zabłocki na mydle. No chyba że będziesz kupował więcej gier, wtedy zaoszczędzisz parę złoty. Tak czy inaczej w praktyce lepiej samemu pofatygować się do sklepu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2009 o 19:35, Dilsharr napisał:

NWN2 ?? Ohoho, ale z Maską Zdrajcy czy jak?

Z tego co widzę to tak. Zobacz w sklepie na miejscu jakby co ;-).

Fagno ===> to jak najbardziej prawda. Info było na markolfie już paręnaście (?) dni temu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Okładki tragiczne, ale za to - jeśli post Tylera jest OK - gry całkiem całkiem. Tak czy siak, znów nic dla mnie ;).

Oj jak ja bym się ucieszył z jakiejś fajnie wydanej reedycji kotora... (wiem wiem... LEM ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować