Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

God of War III - Sony pyta o skład wymarzonej EK

14 postów w tym temacie

Lepszym prezentem od Sony byłoby, gdyby zamiast dwóch pierwszych części GoWa dali posiadaczom PS3 możliwość odpalania gier z PS2, w tym również dwóch starszych GoWów, które zapewne spora grupa graczy już ma.
Tak w ogóle to ten post przypomniał mi, że jeszcze nie skończyłem God of War 2, trzeba będzie to w najbliższej przyszłości naprawić :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I po co dodawać gry których wiekszość nie odpali na swoich chlebakach skoro tylko ps3 z 60gb dyskiem ma wsteczną emulację umożliwiającą odpalenie gier z ps2. Lepiej niech dadzą figurkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GoW 1 i 2 na PS3?? O TAK!!!!!!!!!!!
Jeśli były by to wersje ulepszone,przystosowane do śmigania na trójce,działały by bez żadnych problemów to uważam żę byłby to pomysł bardzo trafiony.chciałbym również Soundtrack''a i Artbook''a.
Na taki zestawik nie szkoda wydać kasy.
Już nie mgoę się doczekać premiery Gow3,mam nadzieję że będzie trzymać poziom poprzedniczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co tu dużo mówić - byłbym zachwycony, gdyby dodali dwie pierwsze części na BlueRay, bo nie mam konsoli z kompatybilnością wsteczną. Jakiś bonusowy DLC na wyłączność też by się przydał :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2009 o 09:51, dante1007 napisał:

I po co dodawać gry których wiekszość nie odpali na swoich chlebakach skoro tylko ps3
z 60gb dyskiem ma wsteczną emulację umożliwiającą odpalenie gier z ps2. Lepiej niech
dadzą figurkę.


A jaki problem w konwersji gry pod PS3 na potrzeby właśnie EK? Sony mogłoby dorzucić wtedy na PSS kolejne gry do jakże małej kolekcji, która według mnie już dawno powinna zawierać największe perełki z PS2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie to bardzo dobry pomysł. Gdy gry wychodzą na przełomie generacji to warto je lekko "zaktualizować". Chociaż z drugiej strony ek gow 3 to ek gow 3 ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że jeśli dadzą poprzednie części to dadzą przerobione, bo chyba szczytem debilizmu byłoby umieszczaniu na blu-ray - formacie odczytywanym tylko przez ps3 gier których na ps3 uruchomić się nie da. W takim wypadku ludzie z Sony i twórcy GOWa przeszliby samych siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GoW 1 i 2 by wygląday strasznie na TV HD uwierzcie mi. Tak by skalowało że szkoda gadać. Naprawdę nie warto.

Chyba że Sony jakoś specjalnie tam przerobi pod potrzeby PS3 i w ogóle. Wtedy można coś takiego zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2009 o 09:06, Slappy napisał:

GoW 1 i 2 by wygląday strasznie na TV HD uwierzcie mi. Tak by skalowało że szkoda gadać.
Naprawdę nie warto.

Zgadza się. Niech chociaż progresywne wyświetlanie dodadzą to już będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować