Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Od 4 lat czekacie na DMC na PSP? No to mamy złą wiadomość

12 postów w tym temacie

buehehehehehehehe...
Cóż za fail.
Ze wstydu zapomnieli poinformować, że od 4 lat nie zajmują się grą i ludzie na nią ciągle czekali. ( o ile czekali)

Jeszcze trochę i można by z tego zrobić mit a la Dragon Ball AF mueheheheheheheh ahehehehehe :D oczywiście że nowy dragon ball powstaje hehehehehehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mógł z tego być drugi God of War na PSP (który to swoją drogą jest chyba najlepszą produkcją na tę konsolkę). Wielka szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2009 o 12:17, BigM napisał:

Mógł z tego być drugi God of War na PSP (który to swoją drogą jest chyba najlepszą produkcją
na tę konsolkę). Wielka szkoda.


Sony zleciło studiu ReadyAtDawn kolejny projekt (na 99% dotyczący PSP) więc nie jest źle. Możliwe że zapełnią tą lukę kolejną częścią GoW''a ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Normalne, bo Sony ma w dupie graczy, prócz kilku genialnych produkcji na PSP ukazują się same śmieci poziomem gorsze od gierek z PSone. Niedługo się pewnie dowiemy, że Gran Turismo na PSP to też fake, a Parasite Eve 3rd birthday został anulowany.
Tak to już niesety jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2009 o 15:34, Evil napisał:

Normalne, bo Sony ma w dupie graczy, prócz kilku genialnych produkcji na PSP ukazują
się same śmieci poziomem gorsze od gierek z PSone. Niedługo się pewnie dowiemy, że Gran
Turismo na PSP to też fake, a Parasite Eve 3rd birthday został anulowany.
Tak to już niesety jest...


Dlaczego Sony? Może od razu wińmy efekt cieplarniany. To Capcom coś pod nosem mamrotał, a że się z tego wycofali to widocznie coś nie pykło.

Nie wiem czy Twoja wypowiedź jest zakrapiana sarkazmem, ale tak dla pewności - GT na PSP nie ma, nigdy nie powstawało, a filmiki pokazywane podczas premiery PSP to były zwyczajne zwiastuny w mpeg4. Nie wiem czy się teraz komuś świat nie zawalił ale mało mnie to obchodzi xP.

A za Parasite Eve 3rd birthday trzymam kciuki, żeby po za granice Japonii wydali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować