Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowe informacje na temat gry Assasin’s Creed 2

22 postów w tym temacie

Chyba nie czytaliście tekstu uważnie. Gra ma się pojawić w te wakacje, a nie pod koniec roku. Mam nadzieję, że uda im się dopracować grę na czas i nie będzie żadnych opóźnień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2009 o 11:33, johnywol napisał:

Chyba nie czytaliście tekstu uważnie. Gra ma się pojawić w te wakacje, a nie pod koniec
roku. Mam nadzieję, że uda im się dopracować grę na czas i nie będzie żadnych opóźnień
:)


Sęk w tym, że osoba odpowiedzialna za treść tej wiadomości może nie do końca zdawać sobie sprawę, że w zsekularyzowanym świecie Zachodu termin "Holiday" to politycznie poprawny odpowiednik "Christmas" - tego ostatniego używać nie wolno, bo jeszcze ateiści i pogaństwo się obrażą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Standardowo się podjarałem : ). Nie mogę się już doczekać tej drugiej części. Główny bohater na obrazku jakoś znacząco się nie zmienił jeśli chodzi o strój. Mam skrytą nadzieję, że II część będzie o wiele wcześniej. Aż portfel się sam otwiera na samą myśl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zrezygnowano chyba z nowoczesnych "dodatków". Czekam na drugą część. Pierwszą sobie odpuszczam i czekam na dwójkę ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie różni się? Wcale? Przyjrzyj się może jeszcze raz. Zachowana została tylko kolorystyka. Strój jest całkiem inny.

Nie ma co robić sobie nadziei. Gra wyjdzie na Holiday, znaczy wasze święta(jestem ateistą).
Zaskakujące jest, że ma dwa ukryte ostrza. Wyobraźnia buzuje :) (super cios dwoma ostrzami jednocześnie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Haha, ale smaka robią ale niewierze jak nazwali głownego bohatera ,,potomka Altaira" EZIO buhahha kto nie wierzy niech uwierzy ze w skanie z Game Informera o AC2 jest na pewnym screenie napisane XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2009 o 14:38, xArtoXx napisał:

on ma wszystkie 10 palców :O to jakas szmira albo wałek ... ;p

żadna szmira ! W czasach Altaira rytuałem było odcinanie palca. W XV wieku może z tego zrezygnowali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2009 o 14:16, Leos8 napisał:

Nie różni się? Wcale? Przyjrzyj się może jeszcze raz. Zachowana została tylko kolorystyka.
Strój jest całkiem inny.

To widać od razu. Pisząc "znaczących zmian" miałem na myśli całkiem inaczej wyglądającą postać. Symboliczny kapturek, tym razem dwa wystające sztylety, podobny korpus i pas. Ogólnie super >:).

Wtrącę jeszcze do tych wystających sztyletów. Zauważyłem, że tym razem wszystkie palce w obu dłoniach są na swoim miejscu pomimo umiejscowienia żyletek. W pierwszej części o ile dobrze pamiętam Altair nie miał palca w dłoni, do której przymocowany był sztylet. Był to oczywiście zabieg konieczny.

@Edit
Ops nie zauważyłem, że ktoś już to zauważył :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

AC był już zapowiedziany na PSP i mam nadzieję że tamta zapowiedź tyczyła się jedynki i obie części ujrzymy na PSP:\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować