Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowości w Platynowej Kolekcji. Część III

44 postów w tym temacie

Pierwszy!!! :-D

A teraz serio:

Nowa szata graficzna PK kiepska... jakaś taka... pierwszokomunijna... i to jeszcze z 10 lat wstecz
Stara lepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dawno temu słyszałem wiele dobrego na temat Gobliiins od mojego brata - fana przygodówek. Może się kiedyś skuszę, bo lubię absurdalny humor :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego rzutu ciekawy jest tylko STALKER, choć to też nie żadna rewelacja. Co do Goblinów to ostrzegam, jeśli graliście w pierwsze trzy części to za czwartą się nie zabierajcie, nie warto.

Jeśli CDP zmieni okładki na stare, to na pewno kupie coś z tej kolekcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Postala się nie opłaca, Gobllins też nie bardzo a Stalka premierówki też już tańsze są :-). Za pół roku może wyjdzie Shadow od Chernobyl + Clear SKy w Platynce, wtedy się opłaci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cena przystępna, polska kinowa wersja językowa - coś pięknego, trzeba zaopatrzyć się w Gobliiins''y. Gry wyglądają znajomo, choć nie pamiętam abym kiedyś w którąś odsłonę grał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzeba przyznać, że obecny rzut Platyny świetny - Mass Effect, Czyste Niebo, Gobliiinsy (choć te można było dać do Topsellera), Złota Edycja NWN2 (choć w tym wypadku osobiście czekam na Diamentową Edycję, jak obecnie "jedynki")...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Same smaczki w tych nowych platynkach :). Postal 10th Anniversary - z pewnością pomyślę nad kupnem. S.T.A.L.K.E.R.: Czyste Niebo - może w końcu zagram kiedyś w tego Stalkera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za przypomnienie o Earth Assualt, kiedyś słyszałem o tym ale za drogi był jak na taką grę. Teraz już wiem co kupię po egzaminie :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tych gier interesuje mnie Stalker:D Już od dawna zastanawiam się nad kupnem której części;) Chociaż jeszcze fajniej byłoby gdyby dali zestaw z obydwoma wydanymi częściami;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rzut bardzo fajny,niestety,większość gier mam / STALKER Czyste Niebo,Mass Effect i NWN2 z dodatkiem / z pozostałych pozycji wart uwagi jest DMC4 - a zmiana desingu okładki na minus,stare dużo lepsze,szczególnie napis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W pewnym dziwacznym sklepie, a mianowicie w wypożyczalni filmów jest dział z grami do kupienia. bardzo różne perełki. Np. Złota kolekcja SC za 120 zł... i tam widziałem platynową WiC... ale mogłem mieć zwidy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować